4 P шкільного аудиту цифрових стратегій

Якщо ваша діяльність з цифрового маркетингу не призводить до бажаних результатів, настав час перевірити свою цифрову стратегію.

Бажаний результат від цифрового залучення – більш відомого як конверсія, такий як заповнення форми запиту, реєстрація відкритого будинку, пожертва в Інтернеті, відкритий електронний лист або подібне або поділитися в соціальних мережах – це те, чого ви сподіваєтесь досягти за допомогою цифрових зусиль.

Цінність перетворення – це значення, яке ви надаєте перетворенню. Яка цінність відповіді на відкриті двері проти завантаження книги? Визначення, які конверсії є найціннішими у послідовності, може допомогти вам визначити кінцевий бажаний результат.

Багато годин витрачається на виконання завдань, які не узгоджуються з бажаними результатами (зарахування, повторне зарахування, волонтерство, давання або відвідування таких заходів, як возз’єднання чи дні відкритих дверей). Вашим найважливішим активом як професіонала шкільного маркетингу є ЧАС, або можливість економити свій час, НЕ роблячи речі, які не мають значення, або можливість масштабувати свій час за допомогою більшої команди чи кращих технологій, або того й іншого.

Протягом багатьох років я навчав школи для аналізу та аудиту їх цифрових стратегій з точки зору чотирьох областей: Мета, Люди, Платформа та Процес.

Призначення

Давайте відповімо “Чому?” Все, що ви робите в Інтернеті та в режимі офлайн, має відповідати цілям: це обіцянка вашого бренду. Якщо ваші дії відхиляються від ваших цілей, запитайте себе, чому ви робите те, що робите, і які ваші бажані результати. Ви пізніше подякуєте мені.

Все, що ви виробляєте для своєї школи, у студентському містечку та / або в Інтернеті, має безпосередньо узгоджуватися з вашою місією, духом та суттю існування вашої школи. Більшість незалежних шкіл, які ми обслуговуємо на Finalsite, знаходяться на “ринку цінностей” або вважаються предметом розкоші. Це означає, що все, чим ви ділитесь на своєму веб-сайті, електронною поштою, публікацією в Instagram чи твітом або в блозі, має зміцнювати та підвищувати вашу цінність при кожному кліці подорожі.

Отже, кожного разу, коли ви створюєте новий вміст або хочете вкласти час та ресурси у його створення, задайте собі три простих запитання:

Це відповідає місії нашої школи?

Це продає вартість нашої школи?

З якою цільовою аудиторією це повідомлення узгоджується, щоб продати вартість?

Люди

Чи є у вас потрібні люди? На них занадто багато головних уборів чи вони зосереджені на роботі, що порушується? Найчастіше наші школи викликають занепокоєння у цій критичній галузі: люди. Виймаючи сторінку з книги Джима Коллінза «Добре до великого», ви повинні бути впевнені, що ваші люди стоять на правильному місці в автобусі або переходять на позиції, в яких вони перевершуються завдяки своїм навичкам, якими вони володіють або можуть перерости.

Хоча проведення аудиту ваших людей може здатися страшним (ніхто не любить говорити про реструктуризацію), важливо врахувати:

Які навички абсолютно необхідні, щоб допомогти нам досягти своєї мети?

Ці завдання, які ми просимо виконати, відповідають нашим навичкам?

Якщо так, чи у них на тарілці забагато завдань, що заважають їм зосередитися?

Якщо ні, то як ви можете допомогти їм отримати ці навички?

Платформи

Ваш веб-сайт, соціальні медіа, маркетинг електронною поштою та бази даних: чи інтегровані вони? Чи можуть вони інтегруватися?

Щоб провести аудит своїх платформ, враховуйте наступне:

Як моє програмне забезпечення для прийому інтегрується з моєю платформою цифрового маркетингу? Магія – це посеред даних та комунікацій для оптимального взаємодії.

Як моя комунікаційна платформа використовує мою студентську інформаційну систему або дані збору коштів (Головна система записів)?

Чи інтегруються мої соціальні медіа із моїм веб-сайтом у реальному часі, надихаючи?

Мої відповіді на рівні 30 000 футів цих проблем: Магія полягає у перетині управління даними для цільових комунікацій через ваш веб-сайт та платформу маркетингу електронної пошти для оптимального залучення. Без участі ви не можете вербувати, утримувати, культивувати або навчати своїх виборців.

Інтеграція даних та Інтернету для персоналізованої школи до домашнього спілкування створює цінність для зайнятих батьків, які шукають своєчасний, відповідний вміст для своєї сімейної подорожі з вашою школою. Ваша школа може забезпечити це персоналізованим досвідом роботи на порталі, цільовими персоналізованими електронними листами, навчаючи виборців щодо цінності каналів iCal, щоб забезпечити цінність при кожному натисканні та допомозі в процесі повторної реєстрації.

Цифрові тенденції для випускників змінюються, але метою кожної школи має бути пов’язаний та залучений орган випускників. Використання даних, мобільних форм, електронних розсилок, основних публікацій у блогах, прямих трансляцій ігор та подій та іншого приносить радість та зв’язок вашій аудиторії випускників по всьому світу. Залучені випускники мають більше шансів на фінансування, волонтерство та віддачу вашій громаді з часом.

Процес

У вас є визначений процес, який легко виконати? Він повинен бути особистим, повторюваним та усувати перешкоди.

Повинен бути процес для всього, що ви робите в галузі маркетингу, прийому та розробки – від того, як ви розміщуєте вміст у соціальних мережах, до того, що відбувається, коли хтось заповнює форму запиту. Без процесів неможливо оцінити, чи насправді працює те, що ви робите.

Персони, обмін повідомленнями та частота – це три ключові компоненти, які кожна школа повинна визначити, щоб персоналізувати своїх виборців для створення, виконання, аналізу та оптимізації для досягнення бажаних результатів. Циклічно, промивайте, аналізуйте, оптимізуйте, повторюйте. Дивіться нижче мої рекомендації щодо маркетингу персона:

Батьки: щотижневі висвітлення, канали iCal, батьківський портал, єдиний вхід у кілька програм з однієї зони посадки. Простота використання та елегантна організація вмісту є ключовим фактором.

Студенти: Один раз на тиждень Частота електронної пошти, але щоденне значення в Інтернеті, порталах та додатках. Побудуйте довіру в Інтернеті з цінним вмістом, який є своєчасним та актуальним. Покажіть мені, що мене знаєте, фотографії, відео, публікації в соціальних мережах, досвід студентського порталу, цифрові вивіски, що вигукують на дні народження чи особливі випадки.

Випускники: раз на місяць частота, але чудовий вміст. Формуйте культуру зв’язку для всіх поколінь, маючи досвід роботи у вашому кампусі, і знайдіть корисні напрямки для зв’язку: кар’єрні поради та наставництво для молодших випускників, придбання першого будинку, поради щодо виховання дітей, фінансові консультації тощо. в Інтернеті, щоб залишатися на зв’язку з випускниками, коли вони продовжують подорож.

Винос (и)

Кожна область вище повинна розглядатися із стратегії та тактики вашою командою та аналізуватися, як ми можемо бути кращими завтра.

Кожна школа має можливість щорічно вдосконалювати цифрову стратегію та узгоджувати її зі шкільними цілями. Викладання в університеті та в Інтернеті є критично важливими для досягнення максимального успіху у наборі, утриманні, вирощуванні та вгорі списку – навчанні ваших студентів.

Загальний процес повинен бути у вашому календарі на кінець навчального року та узгодити його з цілями вашої виконавчої команди щодо найкращого залучення, зростання доходів та налаштування вашої школи на стійке фінансове майбутнє.

Ця публікація перероблена тут з Finalsite.com: Щоб переглянути оригінальну статтю, відвідайте: https://www.finalsite.com/blog/p/~board/b/post/school-digital-strategy-audit

Роб є співзасновником Finalsite і в даний час виконує обов’язки головного євангеліста. Він приносить багатство практичних знань та велику пристрасть до залучення до Інтернету та до світової шкільної спільноти. Роб також виступив на понад 200 конференціях по всьому світу, будуючи стійкі шкільні комунікації та моделі взаємодії, які створюють та максимізують ефективність роботи шкільних організацій.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/4-ps-school-digital-strategy-audit-rob-dimartino/.

Rob DiMartino люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: