49 Прості правила для керівників продуктів

Отже, ви менеджер із продуктів, так?

Ви щойно закінчили B-школу (або ще гірше закінчили ступінь бакалавра), і вам призначили роль менеджера з продуктів. Ласкаво просимо до джунглів. Вас чекає пекельна їзда. Хоча, існує десяток визначень pm, але ось те, що дотримується –

Ви міні-генеральний директор

Тут люди не дотримуються правил, особливо коли мова йде про товар. Ось 49 правил, на які я натрапив і відкрив їх протягом 7 років щодо продуктів, операцій та продажів.

Правила

Як менеджер з продуктів, ви будете піддані увазі, і то багато. В основному небажані та дискомфортні. Не дивуйтеся, якщо однолітки заздрять вашій ролі. Вас будуть втягувати в кожну зустріч. Ви будете шукати до / для кожного випуску. Для кожної функції. Майже для кожної зустрічі / дзвінка клієнта. Але це найменше з ваших турбот. Якщо ви раніше не були прем’єр-міністром, вашим найбільшим викликом було б відсутність еталону. У вас немає можливості провести межу. Дуже мало людей розуміють семантику розробки та управління товарами. Часто припускають, що “менеджер з продуктів” розбере це.

Будучи менеджером з продуктів, ви можете відчути себе частиною Північного бою.

Дотримуйтесь цих правил, і ви менше будете спотикатися –

Продавайте товар. Повірте в продукт самі. Якщо ні, спробуйте ще раз. Якщо ви все ще не можете змусити себе повірити, киньте це і знайдіть щось інше.

Ви будете всмоктуватися у свій графік роботи. Будьте готові до цього.

Не всмоктуйся щоразу. Часом кидайте бомбу на продажі та маркетинг. Перевірка реальності ніколи не може зашкодити

Навчіться мистецтву відмовляти. Принаймні у вашій голові. Практикуйтеся протягом певного періоду разом із вашим керівником, технічним директором, відділом продажів та маркетингу (у такому порядку)

Розвивайте здорові стосунки з розробниками, якістю та дизайнерами.

Уникайте висловлення ціннісних суджень. Що таке ціннісні судження? Твердження, яке ви вимовляєте вголос у голову без будь-яких повноважень або надійних даних, щоб підтвердити це. Ви завжди знаєте, коли говорите з кишечника. (Ви знаєте, хто ще говорив з кишок? Джордж Буш)

Довіряйте своїм розробникам. Підкріпіть їх. Станьте за них. Погладь їх по спині і дай їм кредит.

Ставте на свої продажі та маркетинг. Підтримайте їх. Будь їхнім улюбленим лідером привітань. Завжди

Зберігайте трохи буфера з самого Дня 0 у своєму графіку доставки. Вас оточують невизначеності. Кожен клієнт хотів “це” вчора, і жоден розробник не буде готовий до завтра.

Розподіліть ролі між вами та вашим технічним директором. Визначтеся, хто плануватиме і хто буде керувати стратою. Не ебать цього. Не приймайте планування, оскільки ви (швидше за все) не розумієте код свого розробника.

Між вашим генеральним директором, CMO та вами, з’ясуйте, хто буде OBSESS щодо “органічного зростання” (SEO). У вас немає пропускної здатності. Ніколи не приймайте цю пропозицію.

Монітуйте та розповсюджуйте власну термінологію / номенклатуру товару, перш ніж продажі «спростять» її або розроблять «ракетні науки». Це надзвичайно важливо для побудови та управління сприйняттям.

Напишіть електронні листи з ключовими словами, які ви можете шукати. Спілкуйтеся з ключовими словами, які ви можете згадати та здійснити пошук. Ви витратите значний час на пересилання старих листів розробникам, продажам, маркетингу та генеральному директору. Пропустити технічного директора.

Припаркуйте свій вибір кольору, шрифтів та дизайну вдома. Продукт створюється для задоволення клієнта, а не вашого (або ваших інвесторів)

Подібно до риторики, продовжуйте розповідати пункт № 14 своєму керівнику.

Отримайте трійник, на якому написано: “Хороше не швидко, а швидке не дешеве” Нудно, кліше, але все-таки правильно.

Потягнути всю ніч для випуску продукту – це круто і весело, але не якщо ви випускаєте тричі на тиждень.

Пам’ятайте, що ви не розумієте забезпечення якості та тестування. Як і все інше, контроль якості – це вміння. Якщо ви цього не дізналися, уникайте цього вимагати.

Якщо ви створюєте продукт B2C, вам потрібен контроль якості. Якщо ви створюєте B2B-продукт, вам однозначно потрібна QA.

Дружте з QA та дизайнером. Нехай вони почуваються особливими. Ви не існуватимете без них.

Успенс є матір’ю всіх ебарів. Під спілкуванням – це припущення. Отже, під спілкуванням це нахуй. Над спілкуватися і грати в безпеці.

Створіть свій власний розповідь як цілісної особистісної особи. Зрозумійте і поставіть під сумнів мету, перш ніж кидатися на що-небудь (включаючи те слайди дослідження ринку для колоди інвесторів)

Документуйте все, що зроблено, а не зроблено. Принаймні спробувати.

Почніть розмову з розробниками та дизайнерами з контексту. Вони почуватимуться залученими, обізнаними та продуктивними. Контекст допомагає. Завжди.

На цьому ж диханні вимагайте контексту попиту від продажів, маркетингу та генерального директора. Ви зможете швидше задовольнити їх вимоги.

Ви завжди зможете продати краще, ніж вся ваша команда з продажу разом узятих. Але знову ж таки, не робіть цього.

Завжди готуйте логотип вашої компанії Логотип товару, значок, Опис товару (1 вкладиш, 5 рядків та 1 пейджер). Будь-хто може просити про це. У будь-який час.

Сплануйте заздалегідь на тиждень. Робіть це у суботу / п’ятницю ввечері. Робіть це в неділю ввечері, якщо це потрібно, але НІКОЛИ вранці в понеділок.

Генеральний директор часто розмовляє. Послухайте їх.

Не все, що сказав ваш генеральний директор, можна було здійснити. Не дійте з усього, що говорить ваш генеральний директор. Швидше за все, вони самі не очікували дії.

Складіть власну думку про галузь, домен та продукт. Відвідайте конференції / заходи, присвячені вашій галузі.

Технічний директор може / матиме стіни. Будь допитливим (читай напористий)

Ви повинні бути узгодженими зі своїм генеральним директором, відділом продажів, маркетингу та технічним директором. Не забувайте про свою справжню роботу (міні-генеральний директор / Go-Shit-Done)

Що стосується ведення списків, немає нічого кращого за папір для ручок. Немає нічого кращого, ніж папір для ручок, коли мова заходить про каркасні дроти. Інструменти хороші, але не захоплюйтеся ними.

Не кип’ятіть океан при кожному плануванні випуску. У кожної собаки є свій день. У вас буде ваш день у день / ніч, коли ви вилажете помилки.

Уникайте захворіти. Займатися щодня. Щоденно медитуйте. І придбайте Macbook air

Нічого не піде не так, якщо ви затримаєтеся на дві хвилини із надсиланням цієї презентації / випуском оновлення продукту. Будьте прав і пізно, а не шкодуйте і вчасно. Якщо ваша команда з продажу не може затримати клієнта протягом 2 хвилин, уявіть .. Знову ж, плануйте краще наступного разу і не шкодуйте.

Наступного разу хлопець із продажу скаже, що «це ви і ваш товар» коштували йому / їй продаж. Заглотте своє его. Вислухайте їх. Вони блукають. Наступного дня поверніть їм це. Терпляче.

Вашій ролі потрібно, щоб ви шукали зворотного зв’язку. Попередньо. В ідеалі – раз на місяць, від усіх ваших однолітків. Так само ваш відгук для однолітків є критичним.

Продавці наймаються для продажу. Вони, швидше за все, не можуть робити презентації. Живіть з цим фактом. Зробіть для них шаблон. Залучіть свою команду продажів, змінюючи кольори шаблону кожні 10 тижнів.

Для чаю / кави ніколи не буває поганого часу. Хоча Обама не п’є кави. Але знову ж таки, ви не Обама.

Написання контенту – це НЕ Ваша сила. Тим не менш, напишіть копію для свого веб-сайту, або хтось інший напише щось, чого ви ніколи не робили / обіцяли / планували. Скажіть про це, якщо ви коли-небудь наймаєте автора вмісту

Створіть власні звіти, інформаційні панелі та тести ефективності продуктів. Зробіть це до того, як розробники почнуть розробку.

Безжальна пріоритетність – це те, що зробить вас впливовим. Почніть свій день із записування пріоритетів для себе та всіх інших. Робіть це щодня – в обов’язковому порядку.

Навчіться відпускати речі, які вам подобаються. Ваші улюблені функції, улюблена функція генерального директора, кольори, шрифти, вечірні дати та клієнти.

Оглянувшись назад, ви завжди будете праві. Рухайся.

Вам потрібна ваша робота, щоб бути маятником. Ха-ха. Режим самопочуття чудовий. Але не дозволяйте йому розтягуватися більше ніж на кілька годин

Не забувайте сміятися над тим, як колись усі, включаючи керівника відділу продажів, керівника відділу маркетингу, генерального директора, технічного директора та розробників, не знали про картковий будинок, який “ви” збудували

Зрештою, відредагуйте / додайте / внесіть зміни до цього списку. І передайте це далі.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/49-simple-how-to-rules-product-managers-vivek-khandelwal/.

Vivek Khandelwal люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: