6 мільярдерів, які походили з нічого

Спочатку розміщено на Goalcast

Ми постійно чуємо про їх успіх, але цим відомим мільярдерам не завжди було легко. Всім довелося пережити подорож, повну підводних каменів, перш ніж вони змогли нарешті досягти успіху.

Не там, де ти починаєш у житті, а там, де ти опиняєшся. Ваші обставини не є причиною того, що ви перебуваєте не там, де хочете бути. Нехай ці історії вас надихають.

Ось шість мільярдерів-натхненників, які почали знизу і як вони заможніли.

Howard schultz

Вартість: 3,0 мільярда доларів

У віці 7 років його батько втратив роботу водія вантажівки, доставляючи памперси. В результаті його сім’я була змушена жити в малозабезпеченій квартирі в Брукліні. Щоб заплатити за школу, Шульцу довелося взяти студентську позику і працювати барменом.

Поза школою Шульц працював продавцем, продаючи кавоварки, де вперше зіткнувся зі Starbucks. На той час кав’ярня мала лише 3 магазини в Сіетлі і привернула увагу Шульца, коли вони замовили велику кількість крапельних кавоварок.

Він прилетів до Сіетла, щоб познайомитися з тодішнім власником компанії Джеральдом Болдуїном, закохався у кав’ярню та переконав Болдуіна найняти його на посаду директора з питань операцій та маркетингу. Шульц хотів привнести в магазини більше італійського відчуття, але засновники відкинули цю ідею. Він пішов, щоб заснувати власну компанію: Il Giornale, кав’ярню, яка відтворювала італійську кавову культуру. Місце мало великий успіх, і через 2 роки Il Giornale зміг придбати Starbucks за 3,8 мільйона доларів, і Шульц став генеральним директором Starbucks. Зараз Starbucks – це загальноприйняте ім’я, і компанія має понад 23000 магазинів.

Звичка успіху: «Я завжди був загнаний і голодний. Довго після того, як інші зупинились, щоб відпочити та відновитись, я все ще біжу, переслідуючи щось, що ніхто не міг побачити “

Найкраща книга про Говарда Шульца: Далі: Як Starbucks боровся за своє життя, не втрачаючи душі

Lloyd blankfein

Вартість: 1,1 мільярда доларів

Ллойд Бланкфайн був сином працівника нью-йоркської пошти, який виріс у маленькій квартирі в бруклінському Linden Houses, бідному житловому комплексі, побудованому в 1957 році.

Подорослішавши, Ллойд мусив ділити спальню зі своєю бабусею. Навчаючись у середній школі, він продавав хот-доги та газовану воду на стадіоні Янкі, що робило йому 3 центи за продаж. Він побачив, як батько втратив роботу і замінив машину, яка дала йому мотивацію енергійно працювати в школі, даючи йому повну стипендію в Гарвард. Звідти він потрапив у Гарвардський юридичний факультет, влаштувавши його на роботу на Уолл-стріт. Компанію, в якій він працював, придбала компанія Goldman Sachs, а звідти він пройшов шлях до генерального директора Goldman Sachs.

Звичка успіху: Одна з речей, яка йому найбільше допомогла, – це читання історичних біографій.

Найкраща книга про Ллойда Бланкфайна: Гроші та влада: Як Goldman Sachs прийшов керувати світом

Опра вінфрі

Вартість: 3,0 мільярда доларів

Вінфрі народилася від матері-підлітка. Бідна бабуся виховувала її в Міссісіпі, але це не завадило їй важко працювати в школі і врешті-решт виграти стипендію в Університеті штату Теннессі.

Тільки у віці 19 років її взяли на роботу першим афроамериканським телерепортером штату. Вона зробила так добре, що в 1983 році її попросили вести в Чикаго ток-шоу під назвою AM. Шоу стало настільки популярним, що пройшло від останнього місця до вершини рейтингових чартів. Цей успіх привів її до національної слави, а пізніше шоу було перейменовано на «Шоу Опри Уінфрі. “

Звичка до успіху: «Я дуже добре функціоную під час п’яти з половиною годин сну. Щось менше від цього, я помічаю відсутність зосередженості, млявість, слабшаючу енергію та не таке різке мислення “.

Найкраща книга про Опра Уінфрі: Опра: біографія

Джон пол дежорія

Вартість: 3 мільярди доларів

До 10 років Джон Пол Дежорія продавав газети, щоб допомогти своїй сім’ї вижити. Але одного разу його мати не змогла підтримати його матеріально, тому його відправили жити в прийомну сім’ю. Там ДеДжорія придбала поганих друзів і навіть вступила до банди в Лос-Анджелесі. Йому довелося знайти купу дивних робіт, щоб утриматися від прибиральника до керування евакуатором, навіть пару раз ставши бездомним.

Його переломний момент настав, коли він влаштувався працювати продавцем у RedKen, лабораторію виробів для волосся. Звільнений за критику бізнес-стратегії, він позичив 700 доларів і заснував свій бренд засобів для волосся John Paul Mitchell Systems. Протягом наступних кількох років він ходив від дверей до дверей, продаючи товари для волосся, і врешті-решт співпрацював з перукарями, щоб перетворити бізнес на величезний успіх. Пізніше він започаткував Patron Tequila і розгалужив свій стан на різні галузі.

Звичка успіху: Джон Пол ДеЖорія любить прокидатися рано вранці. Він проводить 5 хвилин у ліжку і просто дозволяє собі бути повністю присутнім, не замислюючись про зовнішній світ.

Виготи зміни

Власний капітал: $ 5,4 млрд

У 1981 році До Вон Чанг та його дружина Джин Сук прибули до США з Південної Кореї майже ні з чим. Доу Вон довелося одночасно працювати на заправці, у кав’ярні та двірником, щоб підтримати пару.

Пізніше пара захопилася американською індустрією моди, яка змусила їх відкрити магазин одягу, який тоді називався Fashion 21 в Лос-Анджелесі. Невпинна орієнтація пари на якість та вибір за вигідною ціною призвела до того, що за перший рік продажі склали 700 000 доларів. Вони використали прибуток, щоб відкрити ще більше магазинів. Пізніше назву компанії було змінено на Forever 21. Зараз компанія має понад 500 магазинів у США та понад 100 магазинів на міжнародному рівні з річним обсягом продажів 4,4 мільярда доларів. Навіть при надзвичайному зростанні компанії вона залишається сімейним бізнесом.

Звичка успіху: «Мені завжди кидають виклик. Пристрасть мене завжди рухала. Як підприємець ви завжди повинні змінюватися ”.

Ларрі еллізон

Статок: 49 мільярдів доларів

Народився за нещасних обставин у матері-одиначки. Його мати не мала засобів для дитини, тому їй довелося просити родичів виховувати його. Пізніше Еллісону довелося кинути коледж після смерті прийомної матері, коли він був змушений взяти купу дивних робіт, щоб звести кінці з кінцями.

Пізніше його прийняли в Чиказький університет, але він кинув навчання через семестр через низькі оцінки. Зрештою він знайшов роботу програміста в корпорації Ampex. За його власними словами: «Я ніколи в житті не відвідував клас інформатики. Я влаштувався працювати програмістом; Я просто взяв книгу і почав програмувати. Я в основному був самоуком “.

В Ampex він знайшов своє покликання працювати над корпоративним програмним забезпеченням, де працював над проектом, який згодом став багатомільярдним гігантом управління базами даних Oracle.

Звичка успіху: «Найважливіший аспект моєї особистості, що стосується визначення мого успіху; я допитував загальноприйняту мудрість, сумнівався в експертах та ставив під сумнів авторитет. Хоча це може бути болісно у ваших стосунках з батьками та вчителями, це надзвичайно корисно в житті “.

Найкраща книга про Ларрі Еллісона: Різниця між Богом та Ларрі Еллісоном: Бог не думає, що він Ларрі Еллісон

Ця публікація була спочатку розміщена на http://www.goalcast.life

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/6-billionaires-came-from-nothing-cyrus-gorjipour/.

Cyrus Gorjipour люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: