ESOP – НЕЗРУЧНИЙ ШЛЮБ (Вхід – це проста частина)

Наша компанія є компанією з плану власності акцій працівника. Компанія ESOP. Точніше, це частковий ESOP. Ми підтримували рівень ESOP нижче 50% із передбачуваної причини: ми не хочемо, щоб пацієнти, які перебувають у притулку. Зараз я знаю, що 100% компаній ESOP працюють дуже добре, але ми не хочемо туди їхати. Коли ми створювали ESOP, у нас була конкретна причина; викупити мажоритарного власника та уникнути податкових наслідків. Принаймні, так ми думали. Ми розглянули всі інші варіанти виплати бонусів іншим партнерам та придбання акцій із доларами після сплати податку; занадто неефективно, ми думали. Продавець також не хотів виплачувати прибуток від свого продажу, і ESOP можуть затримати або уникнути цього. Наша нинішня управляюча компанія ESOP просуває ESOP таким чином:

Ви хотіли б продати частину або всю свою компанію за повною ринковою вартістю, тоді як:

Підвищення продуктивності праці та прибутковості компанії?

Зберігаючи контроль над своєю компанією?

Продавати свої акції в режимі безмитного продажу згідно з IRC 1042 і отримувати доходи після сплати податків більші, ніж від продажу зовнішньому покупцеві?

Погашення боргу податковою франшизою неоподатковуваних доларів?

Звучить чудово, правда? НЕПРАВИЛЬНО.

Всі вони розповідають вам, як одружитися (Почніть свій ESOP). Це найпростіша частина. Вони зручно залишають частину про те, що відбувається ПІСЛЯ вступу в шлюб (підтримуйте ESOP). Або ще гірше, вони ніколи не говорять вам у день весілля, як КОНЦІТИ ШЛЮБ (закрийте ESOP). Зрештою, мати ESOP – це подібне до незручного шлюбу; розпочався як шлюб за зручністю. Легко зайти, важко вийти.

ПІСЛЯ ШЛЮБУ – Ви розпочали свій ESOP, накопичивши достатньо грошей, щоб викупити 30% вартості компанії, що є межею для відстрочених податків (Медовий місяць). Що тепер? Чи буде це «Підвищення продуктивності праці та прибутковості компанії»… .NOPE. Чи співробітники “почуваються власниками?” НЕ. Ви не помічаєте помітних змін морального духу чи продуктивності праці. Але чому? У брошурі ESOP сказано, що хочете! Там говорилося, що після медового місяця HA все буде чудово. Тепер ви перебуваєте в режимі обслуговування. ESOP потрібно годувати. Це вимагає вливання готівки щороку, співробітники, які виїжджають, потребують викупу, потрібно придбати чи випустити нові акції. Вашій керуючій компанії ESOP потрібно заплатити; щонайменше $ 25 тис. на рік. Усі ті податки, яких ви «уникали»? Вони більше ніж компенсовані за рахунок цих поточних грошових вливань та витрат на утримання. І це ніколи не закінчується … якщо ви не закінчите це.

ЗАКІНЧИТИ ШЛЮБ (закрити ESOP) – Нам нудно від витрат на ведення нашого ESOP. Він ніколи не мав жодної вигоди для морального стану співробітників, і навіть якщо ми зробили собі 100% ESOP, він все одно «дозріває» до того, що закінчуються нові запаси для випуску. Або ми розбавляємо запас. Ми ненавидимо обидва ці варіанти, і ви також. Ось чому тема номер один в ESOP зараз – як їх закрити. Але це не так просто. Так само, як і шлюб, розлучення є важчим і дорожчим, ніж церемонія одруження. Просто припинення ESOP та розподіл залишку на рахунку запасів може бути найпростішою та найвигіднішою стратегією виходу. Але це не так просто. З припиненням роботи всі залишки коштів на рахунках співробітників стають на 100 відсотків, тож короткострокові співробітники отримають «непередбачуваний». А при розподілі залишків на рахунках запасів серед працівників розподіл оподатковується для кожного працівника, тому, якщо розподіл повністю здійснюється у формі акцій компанії, співробітники виявлять, що у них є приємний сертифікат запасів, придатний для оформлення, але немає грошей для оплати податки. Деякі співробітники можуть захотіти перекинути розподіл акцій на ІРА, якщо ви зможете знайти зберігача ІРА, готового тримати акції компанії, що утримуються, за розумну плату. А наявність великої кількості міноритарних акціонерів значно ускладнює управління компанією (явище, яке ми спостерігали в інших компаніях, де 50% працівників є “власниками”). Ще однією стратегією виходу є перехід ESOP на інший тип кваліфікованого пенсійного плану, наприклад, Пенсійний план купівлі грошей або План розподілу прибутку. Це може уникнути деяких негативних наслідків простого припинення ESOP, але вимагає від компанії накопичення готівки для заміни акцій ESOP. Це також означає, що ви не використовуєте ці гроші для більш плідних цілей, таких як інвестування в ріст компанії або придбання.

Є й інші варіанти, але ви розумієте: ESOP – це як шлюб, вступити – це найпростіша частина.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/esops-inconvenient-marriage-getting-easy-part-michael-reader/.

Michael Reader люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: