Красива простота призначення

Ми всі можемо пройти сезони (від кількох днів до місяців чи навіть років), коли наша робота нагромаджується зі збільшенням складності. Це іноді призводить до роздробленості фокусу та відчуття того, що ви проводите багато часу в реактивному режимі. Наприклад, пошуки папки “Вхідні”: нуль може бути грою гри, яка віддає вашу силу вашій електронній пошті і призводить до відчуття того, що вам потрібно реагувати на свій день, а не керувати ним.

Торік у мене була можливість / виклик провести останні три місяці життя моєї мами в Колорадо. Оскільки кінець наближався, я їхав з лікарні додому. Я думав про те, як колись рак колись стане хворобою минулого, і уявив, яким має бути сенс цілей у того, хто справді відданий вирішенню цієї проблеми. У наступний момент я помітив, що відчув дивну, освіжаючу простоту, витрачаючи кілька годин на працю щодня, а потім кілька годин із сім’єю, яка доглядала за мамою. Я усвідомив це як насправді знаючи, що я саме там, де мені потрібно було, і знав, що хочу продовжувати з тією ж ясністю.

Коли я повернувся в офіс після того, як мама пішла з життя, ми зі своїми співзасновниками зробили головним пріоритетом приділити час формулюванню нашого бачення як керівної мети та недооцінки всієї нашої роботи. Ми дійшли до потужного речення, яке представляло найважливіше для нас трьох – від ДНК нашої компанії, до того, як ми хочемо жити зараз, до ідеальної майбутньої держави.

Зараз ми щодня приїжджаємо на роботу з міцною основою та чіткістю цілей – ми існуємо для того, щоб створити світ, в якому кожен може жити здоровим та повноцінним життям. Це формулювання наповнене значенням для кожного з нас, як особистості, і дає нам бачення майбутнього, а також формує наш сучасний досвід життя.

Ми дотримувались логічного прогресу у визначенні всього нашого важливого мислення для узгодження з цією метою, шляхом перегляду нашої місії та цінностей, розповіді, яка спрямовувала компанію в цьому році, та прямо до цілей та завдань бізнесу та відділу. Цей процес не є новим, але його іноді уникають, оскільки артикуляція представляє якусь пухнасту мову, яка насправді не впливає на подальші дії або вимагає стільки часу та зусиль, що учасники вважають це фальшивою роботою, яку не варто робити ( знаходячи час для складання чітко сформульованої політики миття посуду).

Навіть якщо ви вже робили все це раніше, якщо виявите, що ваша команда має різні уявлення про те, куди повинна йти компанія, погляньте на основні елементи, що лежать у вашій основі, і знайдіть час, щоб привести будинок в порядок. Що можна покращити? Чого взагалі не вистачає? Це вимагає справжнього наміру і абсолютно не станеться самостійно. Результат вартий зусиль, оскільки ваше керівництво приносить освіжаючу гармонію та нову хвилю творчості у вашій компанії.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/20140408061246-1238623-the-beautiful-simplicity-of-purpose/.

Jason Lankow люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: