Оновлення тенденцій фінансування насіннєвого етапу

Звіт про моніторинг венчурних проектів за 1 квартал 2018 року виходить цього тижня. У цьому звіті є дуже корисна інформація, якщо ви збираєте фінансування, це потрібно прочитати. Завдяки роботі, яку ми робимо в Innosphere, я намагаюся якнайкраще зрозуміти тенденції фінансування стадій ангелів та насінниць, оскільки це може стосуватися компаній-клієнтів у програмі збору капіталу. Звіт за 1 квартал містить кілька обнадійливих висновків та вказує на підводні камені для стартапів на стадії насіння, що збирають капітал. Нижче наведено кілька цікавих моментів.

Середній раунд ангелів продовжує зростати, з рекордно високих показників у 2017 році до $ 1 млн. До $ 1,4 млн. За 1 квартал.

Тривалість часу, необхідного засновникам, щоб підняти свій ангельський тур, довша, за останнім набором даних середній вік компанії, яка закривається на фінансування ангелів / насіння, становить 3 роки! “Це старше середнього віку компанії, яка піднімає раунд Серії А в 2014 році, і майже вдвічі перевищує вік компанії, яка виховує угоду про ангела / насіння в 2011 році”. (Венчурний монітор)

І значні суми капіталу продовжують надходити в цей сегмент, лише 1 квартал – 1,6 млрд доларів.

У Innosphere ми постійно намагаємось визначити рівень фінансування стадії ангела / насіння, щоб допомогти клієнтам інформувати свою стратегію залучення коштів поточною інформацією та тенденціями щодо інвестицій. Ось кілька спостережень із Колорадо, що доповнюють дані Venture Monitor.

З ростом підприємницької екосистеми Колорадо з’являється багато угод, які шукають капітал.

Підприємці повинні бути надмірно підготовленими до вступу у фазу збору коштів через загальну кількість угод, меншу кількість загальних угод, що виконуються, та більший середній розмір вкладеного капіталу.

Багато стартапів не витрачають необхідного часу та сил, щоб повністю підготуватися до пропозицій інвесторів та належної ретельності. Ви виділитесь, якщо зробите належну підготовку.

Перевірте Innosphere, якщо ви науково-технічна стартап-компанія, яка шукає підтримки для запуску та масштабування вашого підприємства – http://www.innosphere.org/apply.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/seed-stage-funding-trends-update-mike-freeman/.

Mike Freeman люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: