Помилки підприємців на веб-саміті.

Я помітив, що з року в рік підприємці, особливо молоді, роблять ті самі помилки на WebSummit.

1 Погана підготовка до самої виставки. Сподіватися, що інвестори / клієнти / партнери збираються вас знайти самі, невірно. Ну, звичайно, завжди є частка удачі, але все-таки слід ретельно підготуватися до заходу. Максимально заповніть календар зустрічей. Будьте готові до несподіваних ануляцій та перекладу. Неможливо зустріти всіх. Крім того, дуже важливо правильно оцінити потенційних клієнтів / партнерів / інвесторів, перш ніж зустріти їх.

2 Намагайся не отримувати зоряну лихоманку. Той факт, що ви збираєтеся провести бесіду з інвестором чи якоюсь великою компанією, для вас нічого не повинен означати. Навіть якщо ви підписуєте перший контракт на трейл. Це лише початок.

3 Недостатньо зосереджена. Наприклад, українські хлопці часто приїжджають сюди зі своїм стартапом, і в той же час вони також починають продавати якусь послугу аутсорсингу. І в результаті ви нічого не отримали.

4 Відсутність важливих базових навичок. Якщо ваша англійська мова не така хороша або ви взагалі не любите спілкуватися з клієнтами, тоді просто наймайте людей, які добре в цьому працюють. І в ідеалі переконати себе та вирівняти свої базові навички.

5 Відсутність креативності у роботі в мережі. Цього року нас вразив один французький підприємець-старожил, котрий міг якось потрапити до вітальні інвестора. Ми розпочали невеличку розмову, і через пару хвилин він зрозумів, що, швидше за все, ми не збираємося вкладати його стартап, але все ж завдяки його французькій чарівності було так цікаво з ним поговорити. І це допомогло йому зібрати цінний відгук про східноєвропейські стереотипи.

6 Рідна мова. Намагайтеся менше спілкуватися зі своїми співвітчизниками. Очевидно, це простіше, але чи справді ви думаєте, що для цього прийшли на такий глобальний захід?

7 Альфа-підставка. Якщо ваш продукт вже приносить вам дохід, я не рекомендую вам зайняти позицію Альфи. Бета або Початок – було б краще. Як правило, в районі Альфа є в основному першокурсники, і, на жаль, їм приділяється менше уваги, ніж у Бета та Старт.

8 Відкладіть усі важливі справи на останній день. Як правило, на третій день заходу деякі підприємці стають божевільними і починають нападати на інвесторів. Вони намагаються спіймати вас у залі і пропонують послухати їх висоту. Я не думаю, що це спрацює.

9 Не використання сучасних інструментів для автоматизації роботи з потенційними клієнтами після виставки. Ви так заплуталися в голові після виставки. Але це абсолютно нормально. Через декілька різних переговорів, які ви провели, є надлишок інформації. Неможливо пам’ятати всіх і все. Але я все ще пам’ятаю одного американського хлопця, який прислав мені допис зі своїм знімком. Досить курйозна тактика.

За чужі помилки мудрі люди виправляють власні. Ось чому я пишу цей пост. Жодних образ. Ви можете написати в коментарях, які помилки ви допустили самі чи щойно бачили.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/mistakes-entrepreneurs-web-summit-oleksii-vitchenko/.

Oleksii Vitchenko люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: