Поточні особи хочуть зосередити інновації на своїх платформах

Це мій ключовий висновок з дискусії з відкритим кодом, яку ми провели у спільноті хмари 2030., яка збирається щотижня (ВТРАТ 9/3 о 8 ранку за наступним часом), щоб обговорити майбутнє хмари.

Минулого тижня ми провели там надійну розмову, і я настійно рекомендую вам послухати її, щоб отримати повний набір поглядів. Цей підсумок – це мої погляди та висновки, а не примітки про зустрічі та підсумки.

З моєї розмови я зрозумів, що у свідомості більшості людей з відкритим кодом основна увага приділяється інноваціям. Ми описали це як обхід: де галузь відійшла від обмежень і воротарів корпоративного програмного забезпечення та створила доступ до програмного забезпечення поза межами. Як і MySQL та Linux, обидва відірвались від керівників та керівників.

Але ми не бачили, як цей обхід відбуватиметься в майбутньому.

Що ми бачили?

Поточні моделі з відкритим кодом не працюють добре, а є можливістю для корпоративних рейдерів або венчурних капіталістів взяти ІВ у невеликих компаній і використовувати їх для їх більш широкого використання, не платячи за це дуже багато.

Системи з відкритим ядром як не працює модель. У якій бізнес-модель принципово підтримувала написання поганого програмного забезпечення або змушувала людей входити в інфраструктуру SAS, яку ми не розглядали як інфраструктуру з відкритим кодом.

Сьогодні відкрите джерело справді перетворилося на розмову про управління, яка стосується компаній, які платять за фонди, а не про технології, що будуються, і про те, щоб долари контролювали, хто має вплив, або за рахунок членства та спонсорства, або за рахунок оплати розробників та залучення розробників відповідь на корпоративні директиви щодо директив спільноти програм.

І хоча це можуть бути не популярні думки щодо того, як сьогодні працює відкритий код, я думаю, вони проливають чітке світло на наше розчарування тим, що відкрите джерело не було рушієм для інновацій у хмарі 2030 року. Що, коли ми дивимось у майбутнє, ми не бачимо, що відкритий код дарує сюрприз або нову платформу або порушує гегемонію основних хмарних провайдерів.

Звичайно, розстрочок буде набагато більше, оскільки відкрите джерело є важливим аспектом того, що ми будуємо. Я закінчив цей дзвінок, розмірковуючи, що відкрите джерело не буде основною темою розмов через п’ять чи десять років щодо впровадження інновацій.

Якщо це цікаво для вас, і ви хочете взяти участь у майбутніх розмовах, будь ласка, приєднуйтесь до нас на 2030. хмара проводить події раз на два тижні, і ми збираємося до напівденного саміту, де ми запишемо ці ідеї та поговоримо про те, що, на нашу думку, настає, а потім продовжуємо йти далі.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/incumbents-want-keep-innovation-focused-platforms-rob-hirschfeld/.

Rob Hirschfeld люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: