Приступаєте до цифрової трансформації? Ось що вам потрібно знати.

Тут немає двох шляхів: завтрашнє виживання бізнесу покладається на сьогоднішні цифрові передбачення.

Щоб утриматися на плаву, підприємства повинні прийняти цифрові технології. TechTarget склали контрольний список, який допоможе компаніям підготуватися до успішної цифрової трансформації. Існує шість стовпів трансформації:

Стратегічне бачення

Культура інновацій

Ноу-хау та інтелектуальна власність

Цифрові можливості

Стратегічне узгодження

Технологічні активи

У цій статті я розгляну, що ці стовпи означають на практиці для вас та вашого бізнесу, але спочатку нагадування.

Немає цифрової трансформації без оцифрування та оцифрування.

Як я вже обговорював у серпні, цифрова трансформація починається з основних етапів оцифрування (перетворення аналогової інформації в цифровий формат) та оцифрування (автоматизація даних для впорядкування процесів) для видалення архаїчних процесів із вашого бізнесу.

Цифрова трансформація відбувається тоді, коли всі три цифрові елементи поєднуються – і на відміну від попередніх двох, трансформація стосується кінцевого користувача, вашого клієнта, а не лише самих даних.

Виконуючи ці кроки, ви можете сподіватися на розробку вдосконаленого процесу для покращення досвіду клієнтів (CX) для вашого кінцевого користувача.

Давайте перейдемо до стовпів цифрової трансформації.

Стратегічне бачення

Ми живемо у все більш цифровому світі, і для виживання бізнесу дуже важливо, щоб у них була розроблена стратегія з виконавчою командою, здатною реалізувати план.

Прозорість та середовище, де заохочується відкритість, є важливим, не більше, ніж зі стратегічним баченням. Кожен у компанії повинен бути в курсі того, які плани пропонуються та прогнозований напрямок, зокрема старший керівник, який хоче знати, як ініціативи вплинуть на бізнес-цілі.

Як кажуть “People Matters”, “прозора культура сприяє інноваціям, творчості та робить співробітників відкритими для експериментів”. Це обертається навколо того, що всі в компанії почуваються комфортно ділитися подіями, коли ініціюється цифрова трансформація – хороша чи погана. Це формує підзвітність і змушує співробітників відчувати себе зацікавленими сторонами у змінах.

Важливо не працювати в шахтах під час навігації цифровим перетворенням. Чіткість стратегічного бачення від початку до кінця – це єдиний спосіб забезпечити, щоб усі в компанії були на одній сторінці, що є обов’язковим під час перехідних періодів.

Культура інновацій

Заохочення інновацій важливо для створення культури творчості у вашій компанії. Виходячи з нашого останнього пункту, це включатиме відкритість та підзвітність, а також “ризик” у рамках обмежень – те, що зараз кожен бізнес звик робити, завдяки пандемії.

Дозволити ризик на робочому місці під час віддаленої роботи може бути важким завданням. Раніше в тому році я провів вебінар із Шарлоттою Дікен, експертом у галузі управління людьми на тему психологічної безпеки, після того, як у звіті Гартнера було висловлено думку, що це було розмито під час кризи COVID.

Психологічна безпека враховує здатність співробітників говорити, не боячись наслідків чи негативних реакцій з боку своєї команди, а натомість почуватись прийнятими, зрозумілими та поважними за їхні думки.

При обробці інноваційного робочого місця важлива сильна психологічна безпека в командах, щоб співробітники почувались комфортно, ділячись альтернативними точками зору або протилежними думками, не боячись догани за те, що вони пішли проти зерна.

Ноу-хау та інтелектуальна власність

Цей стовп стосується використання працівниками цифрових практик та їх ноу-хау для покращення результатів бізнесу. Це може бути або на оперативному рівні, або використовуватись у «посмертному дослідженні», розглядаючи аналітику, щоб отримати краще розуміння клієнтів.

Прагнення модернізувати операційні системи та операції – це одне, але вам потрібно переконатися, що ваша команда одночасно підвищує кваліфікацію, щоб не відставати від темпів зміни бізнесу. Постійне підвищення кваліфікації співробітників є настільки ж важливим, як і модернізація технологій у вашому бізнесі: переконайтеся, що не надаєте перевагу одному вдосконаленню над іншим.

Цифрові можливості

Виходячи з нашого останнього стовпа, цифрові можливості роблять те, що сказано на базі: це гарантія того, що цифрові можливості ваших співробітників залишаються чіткими та відповідають технологічним досягненням.

Структура пропонує вам присвоювати оцінки людям на основі їх рівня знань із цифрової трансформації. Як вже згадувалося раніше, важливо мати на борту команду керівників, яка сприятиме змінам, але оперативний персонал також повинен бути частиною цієї картини.

Цифрова трансформація – це революція в масштабах усієї компанії, і важливо, щоб уся ваша компанія розуміла, що попереду, зверху вниз.

Стратегічне узгодження

Цей стовп фокусується на здатності робити фінансові інвестиції, що співвідносяться зі стратегічним баченням, навіть якщо бачення спочатку має невизначену віддачу.

Мабуть, запитуючи найбільше, цей стовп запитує у компаній, чи готові вони перенаправити витрати та канібалізувати існуючі потоки доходів для отримання прибутку в довгостроковій перспективі. Найважливішим є той факт, що він розглядає здатність компанії продовжувати підживлювати капітал для цифрової трансформації без жодних проблем із призначенням бюджету чи ресурсів.

Технологічні активи

Нарешті, останній стовп розглядає використання даних у компанії: великі дані, видобуток даних, мобільні технології та хмарні обчислення, щоб назвати декілька.

Суть цього питання полягає у питанні, чи є «достатньо технологічних активів для реалізації стратегічного бачення». Щоб процеси продовжували працювати необхідним для сучасного світу способом, хмарні обчислення – якщо вони ще не добре забезпечені – мають бути впроваджені.

Хмарні обчислення стали палицею для багатьох компаній під час пандемії, оскільки дозволили командам завершувати роботу, отримувати доступ до файлів та підтримувати зв’язок, і все це при віддаленій роботі.

Контрольний список тут докладно розглядається, і вам пропонується оцінити вашу компанію від 1 до 5 для кожного пункту, щоб позначити вашу готовність. Зрештою, ви обчислюєте свою загальну суму, яка покаже вам, чи відстаєте ви чи значно випереджаєте інших на шляху до цифрової трансформації.

Спілкування є ключовим фактором успіху, тому зв’яжіться зі своїми однолітками, щоб побачити, чим займається їхній бізнес, і з’ясувати, на якому місці вони перебувають. Спільний досвід допомагає вирішити проблеми та демістифікувати проблеми, тому не ізолюйтеся, якщо ви переживаєте щось подібне.

Очевидно, що контрольний список розповідає лише частину історії і далеко не всебічний, щоб допомогти вам зрозуміти, де ви знаходитесь і де найкраще інвестувати далі.

Я хотів би почути, чим ви зараз займаєтесь із вашим бізнесом, і якщо на карті цифрова трансформація. Повідомте мене в коментарях нижче, і ми можемо розпочати розмову.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/embarking-digital-transformation-heres-what-you-need-know-barker/.

Craig Barker люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: