Це відсутність зв’язку між болем і ціллю в нашому житті.

Ця п’ятниця вперед є частиною мого серіалу #Elevate на LinkedIn, в якому перебуває понад 275 000 підписників. Підпишіться вище, щоб отримувати майбутні видання безпосередньо у своїй стрічці.

Я роками стежив за роботою Тіма Ферріса, натхненний його захопленням людськими діями, що тісно відповідає моєму власному інтересу до розбудови спроможності.

Я часто слухаю його подкаст “Шоу Тіма Ферріса”, де він проводить багатогодинні інтерв’ю з деякими найкращими виконавцями у світі, щоб деконструювати їхні особисті історії та методи. З багатьох цих дискусій я дізнався більше, ніж цілі роки моєї формальної освіти.

Ferriss – популярна, але поляризуюча фігура, як це характерно для тих, хто в жанрі самодопомоги. Цю поляризацію добре видно з 170 000 оглядів його книги “Чотиригодинний робочий тиждень”. Незважаючи на те, що він створив дуже відданих прихильників та аудиторію, його критики часто називають нарцисистом, шахраєм та аферистом.

За останній рік я помітив тонку, але виразну зміну тенору подкасту. Останні теми та гості вийшли за межі поверхневих елементів пікової діяльності у глибші сфери психології, мети та поведінки людини.

Якось хтось запитав мене, кого б я вибрав, якщо б міг взяти інтерв’ю у будь-якого гостя в підкасті Elevate, і що б я їх запитав. Я відповів, що хотів би взяти інтерв’ю у Ферріса і конкретно запитати його про те, чому.

Ферріс обговорював, що в дитинстві над ним часто знущаються, і говорив у своєму виступі на TED про майже спробу самогубства. Тим не менше, мені здавалося, що ця історія має щось більше, і що ми наближаємося до відкриття, яке краще пояснить ненаситний потяг Ферріса до вдосконалення та його одержимість людським потенціалом.

Кілька тижнів тому Ферріс сказав, що він буде робити найважливіший подкаст у своїй кар’єрі, і я інстинктивно знав, що ми ось-ось отримаємо відповідь.

У двогодинній дискусії Ферріс вперше показав, що його кілька років у віці від двох до п’яти років надрукував син сусіда, пригнічений досвід, який він виявив за допомогою інтенсивної терапії за останні кілька років.

Поділившись своєю історією, він дав слухачам вікно у захист та механізми подолання, які він розробив на основі травми, постійної ненависті, з якою він боровся все своє життя, та роз’єднаності, яку він часто відчував між своїм розумом та тілом.

Легко було зрозуміти, чому він так захопився тим, як керувати розумом і тілом; це стало для нього механізмом виживання та ключовим аспектом його роботи. Для мене вся кар’єра Ферріса раптом стала зрозумілою.

Коли я закінчив епізод, мені спало на думку кілька ключових думок:

Ніхто з нас насправді не знає, що переживають інші, і як це впливає на те, ким вони є в основі, саме тому краще тримати простір, ніж поспішати судити і припускати. Це особливо важливо у кризовий час, такий, як ми зіткнулися цього року. Ферріс звернувся до цього безпосередньо стосовно свого кривдника. Хоча він не хотів відпустити цю людину, він також визнав, що 12-річний хлопець, який вчинив подібне жорстоке поводження, скоріш за все, зазнавав зловживань сам.

Я продовжую вважати, що мета та біль глибоко пов’язані для багатьох людей. Для когось зв’язок очевидний, але інші можуть не усвідомлювати цього, поки не переживають формуючу подію або на це їм не вказано.

Мій друг Філіп Маккернан вважає, що наші найбільші дари лежать поруч із нашими найглибшими ранами. З історії Ферріса я відчув, що він втішився, використовуючи свій досвід для поліпшення життя інших людей, приєднуючись до його пристрасті та кидаючи свою енергію та підтримку за стратегії та тактики, які допомогли йому найбільше. Він свідомо стає тією людиною, яка йому потрібна у його власному житті, і це забезпечило йому глибоке почуття пристрасті та цілі.

Я думаю, те саме стосується багатьох з нас, якщо ми готові визнати та схилитись до цієї реальності.

Цитата тижня: “Будь тією людиною, яка тобі потрібна була, коли ти був молодшим” – Айєша Сіддікі

Вищезазначена публікація – «П’ятниця вперед», моя щотижнева записка про керівництво, яку читають понад 200 000 лідерів у понад шістдесяти країнах. Приєднуйтесь сьогодні, щоб отримати свій примірник у п’ятницю вранці, він чудово поєднується з кавою.

«П’ятниця вперед» також тепер є бестселером.

Роберт Глейзер – засновник та генеральний директор Acceleration Partners, відзначеного нагородами маркетингового агентства, яке посіло четверте місце серед найкращих місць для роботи Glassdoor. Роберт також був двічі названий у списку найкращих виконавчих директорів малих та середніх компаній США у Glassdoor, займаючи 2 місце, і нещодавно був визнаний одним із 22 найкращих свідомих бізнес-лідерів Conscious Company. Він є членом ініціативи “100 тренерів” Маршалла Голдсміта.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/missing-connection-between-pain-purpose-our-lives-robert-glazer/.

Robert Glazer люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: