Що потрібно підприємцям замість коучингу

Майк Херд, виконавчий директор Sussex Innovation

Завідуючи інноваційним центром, ви часто зустрінете такі слова, коли зустрінете розчарованих підприємців: «Я вже працював із бізнес-тренерами та консультантами, і це не змінило мого бізнесу».

Більшість підприємців надзвичайно зацікавлені і перебувають у дуже особистій подорожі, а це означає, що ми дуже наближаємось до тих, з ким працюємо. Вони починають з новаторської ідеї та великої пристрасті, і зазвичай вони добре знають як про свої таланти, так і про свої обмеження.

Помилка багатьох тренерів полягає в тому, що вони намагаються навчити додатковим навичкам, яким підприємець не повинен вчитися. Успішне підприємництво передбачає знання, коли йому делегувати повноваження – останнє, що потрібно зробити засновнику, – це почати покладати на себе більше відповідальності, крім ведення бізнесу. Набагато кращий спосіб сприяти зростанню – допомогти “заповнити прогалини” або допомогти визначити когось, хто може.

Якщо ви подивитесь на широту стартапів, з якими ми працюємо, хоча підприємства можуть сильно відрізнятися за своїм стилем чи амбіціями, ви можете побачити низку загальних проблем. Індивідуально зростаючим компаніям може бути важко вирішити ці проблеми, оскільки їм бракує ресурсів або знань для доступу до потрібної допомоги.

Об’єднання стартапів у кластери допомагає створити критичну масу попиту, і стає легше отримати доступ до тієї спеціалізованої допомоги, яка їм може знадобитися. Це вся логіка моделі інкубатора / інноваційного центру.

У Sussex Innovation ми пропонуємо саме це. Ми не тут, щоб розповідати людям, як вести свій бізнес, але ми можемо запропонувати точку зору, шанс для підприємців знайти відповіді та навести приклади того, як інші вирішували подібні проблеми.

Так, ми іноді передаємо знання за допомогою поєднання традиційних інструктажів та наставництва. Але не менш важливою частиною відносин, що відбуваються за лаштунками, є те, як ми допомагаємо отримати професійні навички, відповідних інвесторів, партнерів та співзасновників. Ми представимо потенційних корпоративних клієнтів, які допоможуть сформувати пропозицію, або академічне розуміння, щоб кинути виклик. Зрештою, бізнес інновацій – це об’єднання потрібних людей.

Sussex Innovation – це інкубаційна мережа для стартапів та масштабних компаній у регіоні “від узбережжя до столиці”, яка повністю належить Університету Сассекса. Дізнайтеся більше про Sussex Innovation тут: http://www.sinc.co.uk

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/what-entrepreneurs-need-instead-coaching-scott-sharp/.

Scott Sharp люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: