Яку роль відіграє RFID у нашому прагненні до стійкості?

Споживчі дії протягом усього блокування призвели до щоденних посилок на Amazon та збільшення покупок в Інтернеті. Але наші постійні та зростаючі звички в Інтернет-магазинах призвели до занепокоєння щодо впливу на навколишнє середовище. Наша провина споживачів була роздута шквалом новин, документальних фільмів, фотографій та відеозаписів пластмас, які, здається, задихають наші океани. Ми залишили собі запитання: чи є взаємовиключні споживацтво та стабільність?

Що ми робимо з виною споживача? Ми підштовхуємо його вгору по ланцюгу поставок (свідомо чи ні). Попит на екологічно чисті товари та упаковку зріс у геометричній прогресії. Насправді, дослідження сталого розвитку Accenture показало, що 87% з нас віддали би перевагу екологічно чистій упаковці [1].

Цей тиск з боку споживачів на стійку продукцію та упаковку призвів до того, що провідні бренди взяли на себе зобов’язання зменшити вплив на навколишнє середовище та розробили відповідальну політику, намагаючись уникнути катастрофи з PR (хто хоче бути названим та присороменим?), Активізувати лояльність клієнтів та зробити правильно на нашій планеті. Ці зобов’язання штовхають це питання на постачальників упаковки. Тут і сидить RFID, дещо позитивно.

Законодавство про стійкість

Легко перейти до переробки, але зменшити вплив на навколишнє середовище, зменшити та повторно використовувати іноді важливіше, особливо там, де переробка може виявитись складним завданням. Звичайно, в ЄС існує законодавство, яке сприяє сталому розвитку, згідно з яким виробники (згідно з Розширеною відповідальністю виробників) повинні враховувати весь життєвий цикл усього, що вони виробляють, і це включає ярлики та ярлики. Врешті-решт це законодавство штовхає нас до більш кругової економіки, зосереджуючи увагу на запобіганні відходам та заохочуючи повторне використання та переробку [2].

Зменшення, повторне використання, переробка

Стійкість RFID є складним питанням, особливо якщо врахувати, що теги RFID технічно вважаються електронними відходами. Корисно нагадати, що мітка RFID складається з інтегральної схеми (мікросхеми RFID), антени та підкладки, яка утримує все це разом. Тож їх не можна просто викинути у смітник разом з іншою упаковкою.

Подовження життєвого циклу тегу RFID

Можливе повторне використання тегів RFID, особливо коли ви говорите про активні мітки, які працюють від батарейок і вкладені у жорсткий футляр. Повторне використання цих активних міток обмежується лише акумулятором, але ви завжди можете подумати про заміну акумулятора та використання акумуляторів, щоб зменшити вплив на навколишнє середовище.

Однак реальність полягає в тому, що активні теги RFID мають менший тираж, ніж пасивні теги RFID. Хоча батареї не є проблемою для пасивних міток (вони їм не потрібні), традиційно вони завжди були для одноразового використання, оскільки немає властивостей перезапису мікросхеми.

Однак найновіша партія пасивних міток EPC класу 1 УВЧ забезпечує можливості для повторного використання. Але ці пасивні теги, як правило, менш довговічні, ніж активні теги, що робить їх переміщення трохи складним завданням.

На щастя, завдяки попиту на підвищену стійкість, у галузі матеріалознавства, упаковки та виготовлення етикеток досягаються величезні технічні досягнення, тому вдосконалення екологічних властивостей міток RFID, безсумнівно, покращиться ще більше.

Сила RFID

Незважаючи на труднощі з переробкою міток RFID, вони представляють цікаві можливості для вдосконалення переробки та поводження з відходами.

З розумнішими технологіями з’являються розумніші ідеї. RFID вже використовується в Італії для поліпшення простежуваності різних видів відходів та відстеження їх до початкового користувача, щоб переконатися, що вони виконують свої законодавчі обов’язки [3].

Але існує так багато інших способів використання RFID для поліпшення переробки, починаючи від виявлення властивостей відходів, що підлягають переробці, до сприяння сортуванню різних типів відходів та сприяння підвищенню ефективності ланцюжка поставок у найкращі терміни для скорочення харчових відходів [4]. Це лише кілька прикладів.

NPT є лідерами у галузі RFID та етикетування у Данії. Поговоріть з нами про ваші екологічні вимоги до маркування, і ми знайдемо рішення, яке підходить вам і планеті. Для отримання додаткової інформації відвідайте наш веб-сайт або зв’яжіться з нами за номером +45 9634 7671.

[1] https://www.labelsandlabeling.com/features/are-we-ready-sustainability

[2] Циркулярна економіка та електронні відходи: можливість від RFID TAG, Прикладні науки, 19 серпня 2019 р.

[3] Циркулярна економіка та електронні відходи: можливість від RFID TAG, Прикладні науки, 19 серпня 2019 р.

[4] https://envirotecmagazine.com/2019/12/19/how-rfid-technology-is-playing-a-role-in-reducing-waste-and-increasing-recycling/

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/what-role-does-rfid-play-our-quest-sustainability-jacob-norris/.

Jacob Norris люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: