4 альтернативи цифровому маркетингу для підприємств роздрібної торгівлі

Оскільки цінність автентичних та людських брендів продовжує зростати, диверсифікація маркетингових інструментів є фундаментальною для інноваційного бізнесу. Щоб уникнути залежності від єдиного каналу цифрового маркетингу та мати свободу адаптувати свою комунікаційну стратегію у відповідних сферах з меншими фінансовими ризиками та більш точним націлюванням, визнайте важливість тестування різноманітних альтернатив.

Зробіть клієнтів вашими послами

Зробіть свій бренд доречним для клієнтів, щоб він створював галас і входив у щоденні розмови. Згідно з дослідженням Nielsen, 92% споживачів вважають, що замість реклами рекомендуються бренди від рідних та друзів. Щоб цього досягти, заохочуйте клієнтів залишати онлайн-відгуки, брати участь у програмах лояльності до бренду та ставити свою аудиторію в центр вашого спілкування.

Наприклад, американський феномен краси Glossier охопив привабливість залучення клієнтів до найвідданіших послів бренду. Компанія пишається своєю “екосистемою краси”, що керується людьми, не тільки використовуючи вміст, створений користувачами, але і роблячи споживачів зірками своїх кампаній OOH.

Співпрацюйте та відкривайтесь для нової аудиторії

Співпраця та партнерські стосунки з брендами не перестають викликати інтерес. Це можливість використати сильні сторони вашого бренду та об’єднати їх з активами іншої компанії, що створить справжню цінність – продукт, який не міг би існувати без потужності двох брендів разом узятих.

Дивіться приклад минулорічної співпраці IKEA з розкішною модною маркою Off-White. Демократичні ціни IKEA та бажаний дизайн Off-White створили епічне партнерство. Продукція, випущена обмеженим тиражем, була розпродана протягом декількох годин і залучила дві різні, здавалося б, несумісні цільові групи.

Використовуйте потенціал свого веб-сайту

Ваш веб-сайт – це ваша цифрова візитна картка. Переконайтеся, що ви використовуєте весь його потенціал. Слідкуйте за своїми головними та вихідними сторінками, щоб краще управляти трафіком на вашому веб-сайті. По-друге, створіть бездоганну взаємодію з користувачами, спростіть навігацію, а ваші послуги та продукти помітні. Налаштуйте свою цільову сторінку так, щоб вона надихала на дослідження, а також курирувала ваші продукти, щоб показувати їх у бажаному контексті.

Проаналізуйте, наскільки чітким є спілкування вашої продукції. Чи відповідають описи на запитання, які часто задають ваші клієнти? Чи дозволяє ваш веб-сайт відгуки клієнтів? Ви проводите АБ-тести для вимірювання ефективності різних рішень? Маркетинг веб-сайтів потребує постійних переглядів та практичних оновлень, щоб гарантувати, що він відповідає розвиваються звичкам покупців.

Налаштуйте свій досвід роботи з брендом

Створюйте персоналізовані враження від покупок та робіть їх значимими. Персоналізуйте вибір продуктів для своїх клієнтів – у магазині та в Інтернеті, зверніть увагу на дрібні деталі, такі як упаковка та доставка. Загортання вашого товару в упаковку, що підлягає вторинній переробці, додавання рукописних приміток до замовлень або розміщення вашої продукції в сучасних умовах, таких як куратори, може зробити величезну різницю. Налаштування має відображати прихильність вашого бренду до особистих людських стосунків, таких як піднесена нотатка, додана на звороті додаткового купона на знижку 10% для наступної покупки клієнта.

Незважаючи на те, що інструменти цифрового маркетингу є ключовими для компаній, особливо в реальності COVID-19, альтернативні маркетингові тактики дозволяють апелювати до почуття індивідуалізму споживачів та пропонують інший тип задоволення, що випливає з реального життєвого досвіду.

Стаття раніше була опублікована на нашому функціональному блозі.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/4-alternatives-digital-marketing-retail-businesses-hubert-pokrowiecki/.

Hubert Pokrowiecki люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: