Philips Swings for the Fences у придбанні Carestream

Я наркоман новин. Політика, індустрія розваг, яка, якщо ніщо інше, змушує мене почувати себе краще щодо свого життєвого вибору та, звичайно, всього, що стосується охорони здоров’я. Тож коли оголошення Philips про придбання Carestream потрапило в новини, це привернуло мою увагу.

Я знаю людей у Philips та Carestream роками. Крім того, займаючись дослідженнями охорони здоров’я понад півтора десятиліття, я знаю, що придбання, як правило, є досить двійковими – вони або йдуть дуже добре, або в результаті керівники отримують прогулянки. Тож я подумав, що кину чергу у воду і подивлюсь, чи хтось вкусить, щоб дізнатися, що думає спільнота постачальників. Коротше кажучи, минулої неділі я запустив нашу хмару досліджень і був вражений реакцією – понад 200 організацій взяли участь у моєму дослідженні лише за 36 годин. Мене ще більше здивували результати, які я побачив.

Це найменш песимістичний погляд на придбання, який я бачив на ринку за останні три роки, і я провів дослідження щодо більшості великих придбань охорони здоров’я, що відбулися. Цікаво, що для тих, хто насправді не був знайомий з Philips, їх бренд все ще стирчить. Незважаючи на те, що керівники рентгенологічних досліджень висловлювали певні занепокоєння щодо того, щоб тримати речі так, як вони звикли, реакція була переважно позитивною, і трохи більше десяти відсотків нинішніх клієнтів Philips або Carestream заявляли, що ця угода змушує їх нервувати і частіше шукати в іншому місці. для продуктів.

Один директор радіології сказав, що це добре для інших клієнтів Philips: «Philips потребувала ІТ-сторони Carestream для вдосконалення свого підрозділу RIS / PACS». Рентгенолог, який використовує компанію Siemens, сказав, що якби їхня рада могла переконатися перейти на Philips прямо зараз, він зробив би це зараз.

Як ви можете бачити з кількох наданих графіків (є набагато більше даних, але я повинен затримати щось для платників), клієнти Philips та Carestream досить оптимістичні щодо цієї угоди, що означає принаймні здійснення євангелізації та виправдання придбання. для клієнтів не буде надто складною. У такому випадку, коли вони переживають «спокійний період», Philips має зробити ще трохи роботи, щоб заспокоїти ринок (читайте: перспективи). Один з менеджерів візуалізації сказав це найкраще: «Мене турбує майбутній план PACS та VNA. Які системи та платформи виживуть ”.

Інші поточні дослідження, які я провожу, чітко показують, що злиття та поглинання та злиття та поглинання (лікарні, клініки, продавці, платники, МПБ) можуть насправді збільшитися протягом наступних кількох років. Оскільки подібні анонси, подібні до цього, будуть продовжувати збільшуватися, оскільки ІТ-сфера охорони здоров’я продовжує формувати зрушення, як щось із фільму про капітана Марвела (до речі, мій керівник відділу клієнтів видає цей фільм 4 зірки).

Philips вже є найвищим хижаком у галузі медичної візуалізації та інформатики, і Carestream завжди була компанією з інтригуючими новими технологіями, тому потенціал цієї угоди, безумовно, значний. Угоди про поглинання та поглинання завжди викликають багато галасу, але диявол полягає в деталях культурної, адміністративної та технологічної інтеграції, тому командам з інтеграції в Philips та Carestream я маю сказати лише 2 речі: 1) відмовити бути тобою зараз (жартую), і 2) Удачі.

PS – Якщо ви хочете ознайомитись із коротким звітом, який моя команда з маркетингу тріщин підготувала щодо цього дослідження, ознайомтесь тут

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/philips-swings-fences-acquiring-carestream-jeremy-bikman/.

Jeremy Bikman люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: