Бізнес-освіта не повинна приходити в клас

Нещодавно я почув розмову менеджера та нового працівника в нашому офісі, яка привернула мою увагу. Вони спілкувалися в обідній залі, і менеджер сказав: “Я не ходив до університету, я просто користувався кожною нагодою, яку мені дали, і працював удвічі більше”.

Ці слова резонували мене, бо я можу спілкуватися.

Раніше я думав, що якщо ви хочете досягти успіху, вам знадобиться ступінь другого циклу, або магістр, або доктор. Думаю, важливо зауважити, що якщо ви думаєте про отримання або вже маєте вищу освіту, це досягнення може допомогти вам далеко зайти. Однак для такого, як я, який починав як підприємець у технічній галузі, маючи диплом у галузі мистецтва, я дізнався все, що я знаю про бізнес, з чогось, що я вважаю таким же цінним, як освіта – досвід.

Працювати в автосалоні в середині двадцятих років було як отримати ключі від власного маленького бізнесу, а конкурентоспроможність автопромисловості мотивувала мене рости, вчитися та навчатись якомога більше. Я постійно вивчав нескінченну кількість нових та вживаних автомобілів на ринку, аналізував звички споживачів, навчався у світі фінансування та вчився керувати людьми. Я скористався кожною нагодою, яку мені дали, за номіналом, і я навчився рекламувати себе у зовнішньому світі.

Бути членом автомобільної спільноти було корисно і додало мені впевненості, але поки я будував Canada Drives, і навіть впродовж її дитинства, я не міг не відчувати себе впевненим, що стосовно освітніх стандартів я не був достатньо „кваліфікованим на роль генерального директора. Однак деякі з найбільших компаній у світі завалені засновниками, які відійшли від формальної освіти, щоб вони змогли врізати зуби в реальний світ, і всі вони мусили десь починати.

Потрапляючи в реалії ділової галузі, маючи незначну підготовку, я потрапив до необроблених ситуацій та цінних уявлень, які сформували моє керівництво моєю компанією сьогодні, і я зрозумів, що успіх не тільки народжується в класі. Коли ви перестаєте зосереджуватися на особливостях успіху і починаєте дивитись на більш широку картину, ваша здатність критично розуміти інформацію та оцінювати, як це допоможе вам рости, може стати прогресивним фактором, який доставить вас з пункту А в пункт Б

Бізнес – це лише низка дрібних, середніх та великих проблем, які ви намагаєтесь вирішити, і незалежно від того, маєте ви університетський ступінь чи ні, ваша ефективність як керівника вимірюватиметься вашою наполегливою працею, відмінними навичками вирішення проблем і пристрасть. Досягнення своїх цілей починається з того, що виглядає просто роботою, і використовуєте її як платформу для навчання того, чим ви хочете займатись. Якби я відкинув ті можливості, які дало мені життя під час роботи в автосалоні, я б не познайомився з досвідом, який дозволив би мені визначити найкращий курс дій у подальшій кар’єрі.

Не зрозумійте мене неправильно, було б непогано мати серію університетських дипломів, встановлених на стіні мого офісу, але, можливо, якби я це зробив, я б не був там, де я сьогодні.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/business-education-doesnt-need-come-classroom-cody-green/.

Cody Green люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: