Вересень – Національний місяць розвитку робочої сили

Чи знали ви, що вересень – це місяць розвитку національної робочої сили? Сенат США прийняв Сенат Res. 304, визначивши вересень 2019 року «Національним місяцем розвитку робочої сили», тим самим підкреслюючи важливість державної системи розвитку робочої сили, а також прийняття Закону про інновації та можливості робочої сили (WIOA) у 2014 році.

Цього місяця Workforce GPS Navigate to Success висвітлює ресурси, які зосереджені на обслуговуванні клієнтів, яке є ключовим компонентом усіх програм та послуг системи розвитку робочої сили.

Обслуговування клієнтів

Сила системи Американського центру зайнятості – це її основна передумова, згідно з якою послуги можуть бути інтегровані в одному місці для зручного доступу до клієнтів, а також надаватися настільки ефективно та настільки ж впорядковано, як і бізнес.

Хоча деякі програми пропонують послуги, орієнтовані на різних споживачів, таких як вигнані працівники, працівники фермерських господарств, молодь групи ризику, ветерани-інваліди та інші групи людей, в основі своєї системи державного розвитку робочої сили є універсальний доступ для всіх споживачів. Ключовим компонентом усіх цих послуг є видатне обслуговування клієнтів, яке передбачає поєднання підходів, орієнтованих на клієнта, та ефективний потік клієнтів.

У партнерстві з ініціативою Національної федерації роздрібної торгівлі RISEUp, M.E.N.S. Компанія Wear, Inc. («Робота на робочому місці наступним кроком») запустила свою програму RetailWork $: tm:, унікальну та ексклюзивну програму навчання робочої сили для молодих людей, як чоловіків, так і жінок із малозабезпечених громад. RetailWork $ пропонує розвиток м’яких навичок та навчання клієнтів, а також практичне навчання з роздрібної торгівлі, що готує клієнтів до успішної кар’єри в роздрібній торгівлі та інших сферах послуг.

Засновник Анжелія О’Ніл каже: “RetailWork $ була створена для сприяння розвитку наступного покоління талантів у галузі роздрібної торгівлі: шукачів роботи, що вперше шукають роботу, і співробітників початкового рівня. Місія RetailWork $: tm: допомогти усунути бар’єри для себе -впевненість, збільшити розвиток базових м’яких навичок, одночасно покращуючи можливості самозабезпечення та економічного зростання для майбутніх лідерів Америки “.

M.E.N.S. В даний час Wear, Inc. шукає ділових партнерських відносин, добре відомих тренерів з роздрібної торгівлі та обслуговування споживачів та шукає партнерських стосунків для учасників програми. Мета програми – допомогти (1) розпочати та просувати кар’єру та (2) набути важливих навичок l для обслуговування клієнтів початкового рівня та роздрібних позицій. Для отримання додаткової інформації напишіть електронною поштою M.E.N.S. Wear, Inc. за адресою info@menswearinc.org.

M.E.N.S. Wear, Inc. – гордий член Торгово-промислової палати округу Дуглас у місті Дугласвіл, Джорджія.

Джерело: Workforce GPS Navigate to Success https://www.workforcegps.org/

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/september-national-workforce-development-month-angelia-o-neal-mba/.

Angelia O’Neal, MBA люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: