Відеомаркетинг та підручник

У цьому посібнику https://www.youtube.com/watch?v=zOHYNParpP4 ми пояснюємо, як випускати свою музику за допомогою цифрової платформи розповсюдження Musicinfo.

Стара приказка говорить, що картинка говорить більше тисячі слів. Ну скільки слів говорить відео? Я можу сказати – “більш ніж достатньо”.

Musicinfo містить багато усних інструкцій для клієнтів. Тим не менше, клієнти мають багато запитань від наших служб обслуговування клієнтів. З моменту публікації навчального відео ми змогли спонукати клієнтів спочатку переглядати відео, а потім обслуговувати їх іншими способами. У той же час навчальне відео покращило обслуговування клієнтів та збільшило задоволення клієнтів. Коли ми починаємо використовувати відео як для обслуговування клієнтів, так і для маркетингу, ми виявили, що вони також звільняють час співробітників служби обслуговування клієнтів для продажів. Це, у свою чергу, позитивно вплинуло на продажі, оскільки багато клієнтів хочуть людської підтримки, безпеки та присутності під час покупки. У той час, коли Китай все ще є новим музичним ринком, ми віримо, що відео принесуть кращі результати, ніж інвестування в Robot Chat, оскільки наш асортимент товарів не широкий, і клієнтам потрібна велика кількість експертних послуг.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/video-marketing-tutorial-kari-halttunen/.

Kari Halttunen люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: