Довіра та послідовність є запорукою віртуального управління, а не спостереження

Отже, схоже, віддалена робота для багатьох з нас триватиме щонайменше протягом наступних шести місяців – принаймні, це здається розумним варіантом для більшості, оскільки рівень зараження Covid-19 знову зросте. Оскільки більше повідомлень про важкі вірусні симптоми з «довгим хвостом» з’являються у тих, хто підхопив хворобу на початку року – навіть з помірними симптомами, логічно, суто за станом здоров’я, підтримувати ці радикальні зміни, які були внесені в наше робоче середовище де тільки можливо.

Проте все частіше ми чуємо історії про те, як боси змушують людей повертатися на робоче місце, де несуттєво, суто, здається, не відставати від притворності продуктивності, яка є презентизмом. Гірше цього, замість того, щоб звертатися спочатку до підходу управління людьми для вирішення проблем, пов’язаних з ефективністю, звіти свідчать про те, що все більша кількість підприємств звертається до програмного забезпечення для спостереження для моніторингу віддаленої продуктивності. Хіба вони не усвідомлюють, що це теж втрачає суть – ми можемо змогти відстежувати, чи хтось сидить за своїм столом, набираючи клавіші, але це не вказує на якість чи відповідність діяльності.

Нещодавнє великомасштабне дослідження групи Leesman, яким поділилися тут у блозі Брюса Дейслі #Makeworkbetter, показує, що ВСІ, в усіх вікових групах, щасливіше працюють віддалено. Ті, хто повідомляє про найбільшу відносну різницю в щасті, порівняно з перебуванням в офісі, вищу оцінку мають підтримка неформального соціального контакту під час віддаленої роботи, звітність про рівні неформальної співпраці, соціальну взаємодію та відчуття зв’язку, незважаючи на роботу віддалено. По суті, саме людські аспекти робочого середовища тим, що деякі підприємства керують краще за інших, використовуючи технологію для відтворення аспектів позитивної робочої культури, а не моніторинг презентизму.

Хтось пам’ятає це старе модне залучення співробітників? Здається, ми нещодавно про це не чули, але багато хто вважав би це синонімом того, що люди готові піти на додаткову милю для свого бізнесу, насолоджуватися своєю роботою та мати ясність щодо очікуваного. Вони також почуваються цінованими та довіреними. Мені здається, що за умови, що ми можемо надати віддаленим працівникам ясність, довіру та інструменти для віддаленої ефективності, немає жодної причини, чому вони не можуть бути зайнятими, щасливими, продуктивними та безпечнішими вдома.

Відповідь на стабільну віддалену продуктивність та залучення полягає у здатності наших менеджерів по роботі постійно надавати ясність, підтримку та демонструвати довіру, а не в нашій здатності дистанційно їх підглядати. Це може звучати як здоровий глузд, але, здається, це все ще недостатньо загальноприйняте. Як сам генеральний директор та власник бізнесу, саме тут я планую передати свою енергію протягом наступних шести місяців, а не спостереження. Як щодо тебе?

Люсінда Карні – засновник та генеральний директор Actus Performance Software. Вона також проводить #HRUprising #Podcast, який святкує свою 75-ту річницю епізоду новою міні-серією з 8 подкастів, спрямованих на керівників лінійних служб, надаючи практичну підтримку та вказівки щодо #VirtualManagement. Вони виходять у кожному Весі, і ви можете підписатися тут: Apple; Spotify; Зшивач; Google;

Ви також можете завантажити безкоштовну електронну книгу Lucinda – «Віртуальні люди та управління ефективністю» тут та / або зареєструватися для раннього доступу до віртуальної програми навчання Lucinda з віртуального управління, починаючи з листопада.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/trust-consistency-key-virtual-management-surveillance-carney-/.

Lucinda Carney люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: