Збереження залучення співробітників живим

Тереза Ліндсі, президент та виконавчий директор Channel Products

Покажіть мені компанію, яка пропонує чудовий досвід роботи з клієнтами, і я також покажу вам компанію з великим досвідом співробітників. Я не відчував, щоб компанія мала одне без іншого.

Залучені співробітники вдвічі частіше «пройдуть зайву милю», залучаючи себе до роботи на розсуд. Вони на 23 відсотки частіше описуються як високопродуктивні. І вони на 52 відсотки рідше мають намір залишити свої компанії. (1)

Тож як лідери підтримують взаємодію, коли працівники не можуть покинути свої будинки, офіси закриті, а більшість підприємств дивляться на втрати в продуктивності та доходах через кризу? Я вірю, що це питання вимагатиме відповіді на довгі місяці.

Це вимагає лазерної зосередженості на довірі, розширенні можливостей та змістовній роботі.

Довіра

Працівники очікують, що організації відповідають та діють чесно на кожному кроці. Ніколи це не так правдиво, як під час кризи.

Якщо вам доведеться роздувати людей, будьте чесними та новими. Якщо ви дозволяєте працівникам працювати віддалено, спочатку зміцніть довіру, довіряючи їм. Прийміть, що спілкування та взаємодія будуть різними, і відповідно налаштуйте свій стиль управління.

Коли співробітники довіряють керівникам діяти послідовно з доброчесністю, співробітники набагато частіше залучаються.

Розширення можливостей

Надайте працівникам свободу управління роботою та особистим життям під час цієї кризи. Скажіть їм, як найкраще налаштовувати та виконувати роботу за нинішніх обставин. Прийміть їх найкращі ідеї та продемонструйте, що їхній внесок має значення.

Співробітники, які вважають, що це також частіше демонструє залучення.

Змістовна робота

Ніхто не хоче сидіти вдома і виконувати безглузду “зайняту роботу”, лише щоб заробити зарплату. Але – повірте – люди будуть.

І вони зненавидять вас за це.

Коли робота, якою ми ділимося, є значущою, причини, за якими ми її робимо, теж мають значення. І ця ситуація сприяє поєднанню спільних основних цінностей, які лежать в основі будь-якого хорошого досвіду співробітників.

Співробітники залучаються, коли робота є значущою і цінності відповідають.

Інші фактори залучення працівників

Як важливо, щоб голос співробітників був прослуханий, для них також важливо чути ваш. Використовуйте свій час із працівниками, щоб розповісти про належність, мету, досягнення, щастя та стійкість.

Навіть якщо ви не можете повідомити про видатні фінансові показники, ви можете говорити про те, що люди роблять добре. Ви можете говорити про конкретні плани на майбутнє. І ви можете конкретно розповісти про те, як ви збираєтесь вести людей через та після цієї кризи.

Ставтеся до виступу як до постійної розмови; ефективність палива з визнанням, зворотним зв’язком та можливістю зростання.

Основи залучення працівників не змінюються під час кризи. Те, як ви їх забезпечуєте – ось що змінюється. Вирішіть цей виклик, і ви виявите, що зайняті співробітники продовжують інвестувати себе на робочому місці.

(1) IBM Analytics, “Індекс досвіду співробітників: новий глобальний показник людського робочого місця та його впливу”. Спонсори – Інститут розумнішої робочої сили та Науково-дослідний інститут праці.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/keeping-employee-engagement-alive-teresa-lindsey/.

Teresa Lindsey люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: