Машинне навчання переробить, а не замінить – робочі місця

Моя основна презентація 2019 року про машинне навчання та штучний інтелект на youtube 🙂

Значення роботи проти значення нашої роботи!

Ми живемо в капіталістичному суспільстві.

У нашій соціальній структурі, правильно чи неправильно, ваша цінність або ваша сприйнята цінність походить від двох речей, одна з них – це те, скільки вам платять за те, що ви робите. Інший заснований майже повністю на тому, що ви робите.

Чесно кажучи, це досить широке твердження. Ви, мабуть, можете висловити справді вагомий аргумент проти цього – і я можу навіть погодитися. Але, залишся на хвилинку зі мною.

Скажімо, робочі місця – це підгрупа праці, і робота має значення. Давайте визначимо роботу як те, що ми робимо, що приносить нам цінність, а роботу як те, що ми робимо, що покладає гроші на наш банківський рахунок.

У цій розмові я принципово викладаю таку точку зору: машинне навчання – завдяки своїй здатності зменшувати кількість повторюваних завдань, які нам доводиться брати участь – машинне навчання різко змістить нас від сенсу роботи до сенсу роботи .

Отже, що це означає? Ну, деякі з нас люблять будувати економічні двигуни, щоб ми могли грати, інші знаходять цінність у прагненні значущості (крик блискучому футурологу на ім’я Руді!), А треті виявляють, що ми хочемо служити людству. Деякі з нас люблять поєднувати ці речі, а деякі люблять рухати їх.

Мій висновок полягає в тому, що машинне навчання, виконане належним чином, дозволяє нам робити більше того, що обумовлює значення нашого життя.

Я закінчу з цим: машинне навчання має дозволити нам оптимізувати всі входи до наших функцій щастя. Функції щастя – це лише корисні функції, і саме це запрограмовано для оптимізації машинного навчання. Я коротко висвітлюю це в розмові – і так, я надто захоплююся математикою. Незважаючи на це, це ВІЛЬЮЮЧО. Це захоплююче, оскільки ми перебуваємо на порозі найбільшого вибуху робочих місць в історії нашого виду. А це означає, що ми рухаємось до кардинально іншого світу.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/machine-learning-redesign-replace-jobs-stephen-deason-mba-msc-/.

Stephen Deason MBA, MSc. (He, Him, His) люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: