Перемога на робочих місцях; майбутнє роботи

Голос працівника | голос спортсмена | чого ми можемо навчитися?

Завдяки нещодавнім перестановкам бюро, я останнім часом насолоджувався дискусіями з досить іншою групою колег: командою досвіду співробітників у ENGINE Transformation. Це хлопці, які працюють з організаціями для вивчення та вимірювання організаційної культури, а також допомагають клієнтам вирішувати стратегічні проблеми на робочому місці та робочій силі.

Ці розмови змусили мене думати про голос працівника …

Ми рік після деяких, здавалося б, тонких змін, внесених до Кодексу корпоративного управління Великобританії та відповідного законодавства та положень про звітність. Ці поправки окреслили сподівання, що відгуки працівників матимуть все більше місця у програмах діяльності лідерів, підкреслюючи взаємозв’язок між робочою силою та керівництвом, а також вплив, який залучення, різноманітність та культура впливають на стійке зростання.

Точні подробиці цих змін уже обговорювались довгий час, а також стурбованість їх фактичним впливом, але важливою складовою була необхідність взаємодії з голосом працівника.

Я хотів би знати, як це було прийнято приватно. Чи були ці вимоги прийняті, відхилені – чи взагалі зареєстровані? У 2017 році у звіті Gallup State of Global Workplace виявлено, що 85% співробітників не зайняті або активно відсторонені від роботи. Вартість продуктивності у всьому світі становить майже 7 трильйонів доларів. Це статистичні дані (та економічні наслідки), які повинні змусити керівників змагатися до своїх чемпіонів за участю у пошуку відповідей.

Щоб шукати потенційні наслідки, я надягну один із моїх головних уборів у світі управління спортом; дуже актуальний і не незначний приклад можна знайти зі спортивними організаціями та їх потенціалом конфлікту між комерційним успіхом та реагуванням на відгуки спортсменів. Можливо, ми ось-ось побачимо, що станеться, коли «голос працівника (спортсмена)» не почуватиметься визнаним у світі спорту. Я маю на увазі приклад, що стосується Професійної організації триатлоністів (PTO), організації з метою досягнення «самовизначення спортсмена», яка у відкритому листі заявила, що пропонує викупити гоночну серію Ironman у китайської власниці Ванди. Звичайно, це буде сейсмічний зсув, спричинений групою спортсменів, яка відчуває, що комерційна спортивна організація глуха до їхніх потреб та потреб.

Можливо, Ванда буде триматися, і якщо вони це зроблять, то змінять свій підхід? Із світу бізнесу ми знаємо, що досягти змін легше сказати, ніж зробити. Згідно з власним дослідженням ENGINE Transformation, переважна більшість (85%!) Співробітників мали негативний досвід організаційних змін. Зміни, що впливають на наше повсякденне робоче життя, природно породжують недовіру – і мені цікаво, скільки людей на рівні правління справді розуміють ступінь проблеми.

Повернемось до питання управління. Одне – поставити прапорці та представити голос співробітників – але що робити компаніям, щоб випередити криву та бути першопрохідцем у цьому питанні?

Зрозуміло, що організації вже збирають відгуки за різними каналами – від опитувань до груп прослуховування та додатків зворотного зв’язку. Це чудовий перший крок у захопленні та передачі голосу співробітників, але я не впевнений, що одного цього достатньо для покращення залучення співробітників. Як керівники, нам потрібно приділити час, щоб зрозуміти, що співробітники нам говорять, і що ми можемо зробити, щоб покращити їх досвід. Потім нам потрібно надіслати відгук про почуте і що ми з цим будемо робити, чітко зобов’язуючись, що голос співробітників справді цінується в наших організаціях. Як тільки ми зможемо досягти цього, команди почуватимуться по-справжньому вислуханими, зацікавленими та мотивованими допомогти своєму робочому місці трансформуватися та рости, створюючи виграшне робоче місце, придатне для майбутнього.

Переваги створення середовища, що забезпечує голос співробітників, зрозумілі. Але чи ми, як лідери, готові насправді слухати?

Подяки та кредити Helen Shaw & Grace Nuttall

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/winning-workplaces-future-work-bill-james/.

Bill James люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: