Правильна людина для роботи: Сонячні техніки проти монтажників

Під час технічного обслуговування та ремонту сонячних батарей у галузі часто не помічають важливості залучення потрібної людини на роботу. Хоча звернення до початкових установників, коли виникають проблеми, здається, має сенс, існує різниця між особливостями встановлення та обслуговування сонячного обладнання.

Оригінальна установочна компанія може мати або не мати відділу обслуговування; тому, коли надходить виклик служби, часто установники надсилаються для виконання роботи, яка насправді краще підходить технічному спеціалісту.

Давайте розглянемо основні відмінності між установниками сонячної батареї та технічними спеціалістами, а також те, як відігравання переваг кожного з них робить процес більш оптимізованим для всіх – від власників до установників та техніків.

Відмінності в роботі сонячної служби

Встановлювачі сонячних батарей, швидше за все, будуть експертами з нового обладнання одного виробника або окремими виробниками, з якими вони часто співпрацюють. Зазвичай вони мають лише обладнання, необхідне для їх конкретного складання, але вони не матимуть різноманітних деталей, які має технічний спеціаліст.

Натомість сервісні техніки, як правило, мають більше досвіду та каталог застарілих систем, включаючи ширші списки виробників та щорічні оновлення. Від одного модельного року до іншого, навіть для одного і того ж виробника, можуть змінитися способи усунення несправностей та наявність готового обладнання.

Насправді техніки, як правило, бачать у три-чотири рази більше систем порівняно з установщиком. Оскільки вони працюють лише в проблемних областях, вони, як правило, знають, де можуть статися помилки.

Найкраща аналогія для цього – думати про установників сонячних батарей як про виробників автомобілів, а технічних працівників як про автомобільних механіків. Один – експерт з монтажу; інший – фахівець, як тільки обладнання відкочує ділянку і починає стикатися з реальними проблемами.

Кожна версія обладнання може мати свої унікальні проблеми, і техніки розробляють методи їх вирішення з часом. Вони дізнаються, що можуть зіткнутися з тим чи іншим конкретним обладнанням, і можуть визначити конкретні особливості, засновані на послідовній роботі з ремонтом.

Техніки також мають більше знань про розрахунки та рівняння, пов’язані з виробничими значеннями системи: як їх визначити, як розрахувати та що може спричинити недолік виробництва.

Відмінності робочого дня та стилю

Робочий день для сонячного техніка також, як правило, дуже відрізняється від робочого дня монтажника. Зазвичай техніки мають відвідувати кілька сайтів у будь-який день із різним ступенем складності. Це може означати довші та невизначені дні, або дуже короткі дні, якщо проблема вирішується швидко. Натомість монтажники, як правило, мають досить встановлений графік із чіткими добовими параметрами.

Ще одним великим диференціатором є колективний спорт та індивідуальний спортивний стиль роботи. Поки техніки звикли працювати в одиночному середовищі з віддаленою підтримкою, монтажники працюють у командах. Кожен член команди встановлення робить внесок у один або декілька аспектів проекту. Техніки добре розбираються у всьому процесі від голови до хвоста.

Це також означає, що транспортний засіб технічного персоналу може бути меншим, оскільки йому потрібно лише перевезти обладнання, а не кілька людей. Менший, обладнаний службовим автомобілем техніки nv200 зменшує дорожні витрати, що знижує загальну ціну послуги.

Відносини з клієнтами – це ще одна сфера, де техніки можуть блищати. SunSystem Technology навчає технічних фахівців, як вирішувати проблеми та взаємодіяти із засмученими клієнтами. Це може змінити ситуацію, коли клієнт або засмучений, або може брати участь у халяві. Поважне управління клієнтами має важливе значення для орієнтації на конфліктні ситуації до безпрограшних рішень.

Сертифікати та ознайомлення з вимогами rma

Монтажники сонячних батарей можуть бути сертифіковані лише для певного обладнання, а не для багатьох виробників. Це дозволяє їм зважати на те, що вони роблять найкраще, та отримувати нове обладнання в Інтернеті якомога швидше та ефективніше.

У середньому технічні спеціалісти отримають більше сертифікацій виробника, оскільки вони працюють із ширшою базою обладнання. Також є можливість досягти різних рівнів техніків, маючи певний час на роботі, певні сертифікати OSHA тощо. SunSystem заохочує та підтримує діяльність наших техніків щодо подальшої освіти.

Техніки повинні мати можливість чітко передавати та точно документувати те, що вони знаходять на місці. Цей процес є особливо важливим, оскільки необхідна відповідна документація для будь-яких випадків, що стосуються гарантій або страхування.

На додаток до цього, кожен виробник має різні процеси для оформлення документації RMA (Авторизація повернення товарів). SunSystem має стосунки з кожним великим виробником, тому ми знаємо їх вимоги до документації щодо RMA. Наші техніки також добре знаються на цих процесах документування, що скорочує терміни отримання запасних частин.

Нарешті, оскільки установники часто за замовчуванням взагалі замінюють обладнання, на зміну вступає вартість заміни проти усунення несправностей та ремонту. Якщо техніки можуть замінити існуюче обладнання, а не повернути його, це може означати велику економію.

Можлива вартість занадто покладатися на установників

Для власників сонячної системи, які здають в оренду власникам будинків, альтернативні витрати, пов’язані з тим, щоб відставити монтажника від роботи, щоб повернутися на обслуговування, можуть скластися. Не вигідно направляти людей, які повинні проводити монтаж, на ремонт. Це відволікання їхнього таланту та часу від того, що вони роблять найкраще – спочатку створення нових сонячних систем.

Ви не тільки платите їм за виправлення, але й втрачаєте можливість зробити іншу установку. Швидше за все, вам доведеться потягнути когось із своїх монтажників чи електриків, щоб той виконав сервісну роботу, що не найкраще використовує їхній час. Наші партнери вважають, що надання дозволу їх установникам та встановленню сервісних служб від наших техніків набагато вигідніше.

Як програма встановлення, підпорядковуючи свою роботу SunSystem, ви можете зосередити свою енергію на тому, де її найкраще витратити. Це чудовий приклад використання різних спеціалістів із сонячної енергетики у своїх галузях і дозволяючи їм робити найсильнішу роботу завдяки спеціалізації праці.

Зверніться до нас сьогодні, щоб дізнатись більше про те, як ми співпрацюємо з власниками та установниками сонячних батарей.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/right-person-job-solar-technicians-vs-installers-derek-chase/.

Derek Chase люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: