Пробудження інтелектуальних маркетингових машин

З самого початку, коли вони були інтегровані в платіжну систему, платіжні термінали виконували лише одну операцію: транзакції з кредитними картками. Це не те, що ми використовуємо досить дороге обладнання, але ми втрачаємо величезну можливість спілкуватися із ЗАМОВНИКОМ. Платіжний термінал – це ЄДИНА точка, де роздрібний продавець, банк і клієнт взаємодіють один з одним – чому упускати таку можливість?

“Наше бачення – покращити досвід покупок, перетворивши платіжні термінали з простих пристроїв для зчитування карток на інтелектуальні маркетингові машини”

SymphoPay фінансувався в 2015 році і призначений для роздрібних торговців, які хочуть покращити досвід клієнтів у багатоканальному середовищі, підключивши всі платіжні термінали (як фіксовані, так і мобільні) до центральної платформи, здатної інтегрувати маркетингові та лояльні кампанії в режимі реального часу.

Роздрібні продавці мають два основних способи збільшити свій бізнес:

Залучайте нових відвідувачів до своїх магазинів і перетворюйте їх на клієнтів

Збільшити залучення існуючих клієнтів

SymphoPay звертається саме до останнього моменту, коли роздрібні торговці намагаються вдосконалити процес оплати, додавши маркетинговий компонент та покращивши загальний досвід покупок. Ми вважаємо, що кожна транзакція може мати контекст, який може спричинити РЕАЛЕВНІ дії для кожного клієнта. Маркетингові дослідження показали той факт, що 70% клієнтів, швидше за все, куплять знову, якщо їм запропонують такий стимул, як купон. Пропозиція на етапі виїзду ініціює новий цикл покупок саме для цього клієнта.

“Я дізнався, що люди забудуть те, що ти сказав, люди забудуть те, що ти зробив, але вони ніколи не забудуть, як ти змусив їх почуватися”. – Майя Анджелу

Наступного разу, коли ви подивитесь на платіжний термінал, спробуйте уявити його діловий потенціал, якщо він буде інтегрований у всю роздрібну операцію.

Сподіваюся, вам подобається перспектива, яку я намагався висвітлити тут. Якщо у вас виникли будь-які запитання, будь ласка, не соромтеся надсилати мені повідомлення на адресу daniel.nicolescu@symphopay.ro

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/waking-up-smart-marketing-machines-daniel-nicolescu/.

Daniel Nicolescu люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: