Рішення щодо управління добривами. Різниця між продуктивністю, прибутком та втратами у рослинництві.

Добрива є важливим фактором, що сприяє світовому виробництву продуктів харчування. Існує чітка кореляція між збільшенням виробництва та використанням добрив.

З точки зору одного фермера, головна мета стає вигіднішою в конкурентному середовищі, що вимагає більшої ефективності, продуктивності та стійкості.

Приймаючи рішення, фермери стикаються з багатьма невизначеностями та ризикують з тих аспектів, над якими вони не мають контролю: клімат, погодні явища, наявність води, невизначеність урожайності, несправність обладнання, ціни на сировину та сировину.

Одним із аспектів, який фермери можуть контролювати, є спосіб використання добрив.

Широке зловживання добривами є глобальним явищем, що призводить до втрати потенціалу врожайності, відходів добрив та додаткової шкоди навколишньому середовищу через забруднення ґрунту та води.

Через складність пошуку оптимального діапазону підживлення більшість фермерів все ще покладаються на:

= Вгадай роботу

=Метод спроб і помилок

= Оцінка

У SamrtGrow ми практично та ефективно використовуємо інтегрований підхід до управління родючістю ґрунтів, щоб запропонувати фермерам оптимальні плани підживлення та рішення щодо управління родючістю ґрунтів для оптимізації агрономічної агрономічної ефективності їхніх операцій, виходячи з ваших конкретних вимог поля (цільовий урожай, стан родючості вашого поля , тип культури та вимоги до ринкових стандартів).

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/fertilizer-management-decisions-difference-between-loss-ngqinambi/.

Nkululeko Ngqinambi люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: