Чи не втрачають провайдери SaaS якісь надзвичайні можливості для клієнтів?

Настанова майбутніх клієнтів на впровадження новішої хмарної технології – непроста гра для галузі SaaS. Навіть якщо хмарні обчислення існують вже деякий час, вони лише нещодавно вибухнули в умовах зростання ринку, перевершивши прогнози та вражаючи політиків. Однією з областей, яка все ще обережно розвивається, є ринок програмного забезпечення Enterprise SaaS. Чому великі компанії та деякі вікові галузі не вагаються перейти від своїх локальних систем до моделі SaaS для управління своїми ІТ-вимогами?

Це явище не нове. Люди бояться нових технологій, навіть коли старі способи починають давати збитки. Лютер Г. Сімджян, винахідник банкоматів, у1939 р. Жалібно поскаржився, що “єдиними людьми, що користуються автоматами, була невелика кількість повій та азартних гравців, які не бажали мати справу з касирами віч-на-віч”. Зручність зняття готівки після банківських годин людям почала подобатися лише приблизно в 70-х роках, коли життя стало бурхливим.

У 90-х я зіткнувся з меншим негативним наслідком – два стартапи з електронної комерції. Я створював B2B ринки, щоб об’єднати покупців і продавців у нафтовій галузі на двох відносно нових платформах – Ariba та Perfect Commerce. Важко було переконати постачальників зареєструватися за невелику щомісячну плату на ринку, безпосередньо пов’язаному із системами закупівель їхніх клієнтів, навіть якщо це означало легке виставлення рахунків та швидший цикл оплати. Економічно я знав, що це важко продати для магазинів “мама і поп”. Як не дивно, ще важче було переконати транснаціональні корпорації, як постачальників, так і великі нафтові компанії, розділити вартість платформи, яка дозволяє їм продуктивно “ланцюжок поставок” між собою продуктивно, лише за частку їхніх ручних процесів.

Отже, ось ми знову. Ми з готовністю читаємо про успіх Amazon та їх нове розташування в штаб-квартирі, але мало знаємо про можливості зростання, представлені рішеннями Enterprise SaaS. Дослідницька група Synergy (SRG) нещодавно повідомила, що квартальні доходи зростають із середнім рівнем 32% на рік. Це становить лише 15% усіх витрат на програмне забезпечення для підприємств. Решта все ще йде на монолітну практику розгортання локальних застарілих систем із витратами на обслуговування, які несе клієнт.

Традиційні постачальники корпоративного програмного забезпечення нарощують свої рішення SaaS, щоб зберегти своє загальне домінування. Однак їм доводиться боротися з “новими дітьми в хмарі”. Ці традиційні постачальники, на відміну від постачальників чистого SaaS, повинні підтримувати як локальні, так і програмні рішення SaaS, поширюючи свою економію на масштабі. Це питання часу, коли традиційна натовп повісить свої застарілі програмні пакети, щоб зосередитись виключно на технологіях, заснованих на SaaS.

Як бачите, не дивно, що Microsoft очолює пакет з колосальним річним зростанням доходів на 45% у своїй зоні обслуговування SaaS, за яким слідують звичайні підозрювані. Однак де малі та середні постачальники програмного забезпечення SaaS? Як вони можуть задіяти цей ринок сповільнених темпів?

Давайте розглянемо, що в даний час обумовлює зростання цього ринку. Найбільш очевидними є малий та середній бізнес, який має розкіш експериментувати на хмарних платформах без попередніх інвестиційних витрат. Сектор фінансових послуг очолює більш розширені можливості хмарних обчислень, оскільки Інтернет-банкінг та протоколи безпеки підштовхують їх до спритності. Крім того, не забуваємо про мега-роздрібну торгівлю, що керує машинним навчанням та продуктами “розумового читання”, щоб випереджати стратегії споживчого маркетингу.

Це залишає велику кількість незграбних промислових звірів, які час від часу нервово заглядали в хмару. Нафтові та газові компанії завжди випереджали технологічну гру, тому їм це має легко прийти. Гірничодобувна промисловість, обробна промисловість та інші капіталомісткі галузі повинні глибоко заглибитися в цю можливість у майбутньому. Це вже не питання, якщо, а не як і коли тангувати з SaaS.

Якщо ви постачальник послуг SaaS з належними можливостями, недостатньо тримати переконливих осіб, які приймають рішення, що рішення SaaS краще створюють досвід користувача, вдосконалені та швидші обчислювальні можливості, покращені засоби управління даними та кращий захист, ніж те, що можуть зробити компанії самі. Страх перед невідомими морами потенційних клієнтів схожий на те, як банкомати вважалися злими ще в ті часи. Отже, що можуть зробити провайдери SaaS, щоб пришвидшити перехід ІТ-бізнес-моделей у хмару?

Становлення тих, хто приймає рішення, важко розуміти можливості saas

Капітальний ремонт бізнес-систем є кошмаром для більшості керівників бізнесу та ІТ, особливо завдяки давно намальованому, надмірно бюджетному та недостатньо реалізованому впровадженню. Втрата контролю та налаштування є ключовими проблемами для більшості керівників компаній. Ось декілька способів, як постачальники рішень SaaS можуть полегшити розум особам, які приймають рішення, застосувати підхід SaaS і стати довіреним радником.

1 По-перше, зрозумійте, що початкові ІТ-схеми пов’язували багато операційних підрозділів за певним географічним розподілом, зумовлені необхідністю ефективності та прозорості процесів транзакцій. Компанії робили це за велику ціну, непомірні витрати на чисельність персоналу та величезні головні болі, щоб виправити, маніпулювати та створити обхідні шляхи. Ці системи з часом мутували від оригінального задуманого плану (та бізнес-кейсу) до чогось іншого, що розчарувало внутрішніх користувачів та зовнішніх зацікавлених сторін. Видирання цієї модифікованої системи з рук клієнта для “Щось як послуга” там має мати стратегічну мету та цінність. Покажіть цим компаніям, як спритність та прозорість краще досягаються за допомогою рішень SaaS, ніж за допомогою їхнього сучасного програмного забезпечення, з часткою вартості.

2 90-ті були епохою злиття та поглинань, і з тих пір ця тенденція продовжується. Компаніям довелося ретельно поєднувати безлад ділових систем. Тут рішення SaaS можуть бути благом для масштабованості та інтеграції. Хмарні системи можуть підтримувати злиття досить мирно, без зіткнення могутніх ІТ-систем.

3 Є три сфери, в яких компанії втрачають гроші, і постачальники програмного забезпечення SaaS можуть надати тут цінні вказівки.

Використання інтелектуальних даних для підтримки бізнес-цілей

Знання марні, поки ви не зможете перетворити їх на розумний вибір.

Технології розвиваються настільки швидко, що компанії, які намагаються швидко оцифрувати, не роздумують над тим, який бізнес-аналіз їм потрібен. Якщо їхні команди завантажують великі дані лише для того, щоб відновити їх у Excel, в надії дати відповідь на невизначене ділове питання, у цій галузі є можливості для зростання.

Більшість компаній зайняті переслідуванням спритності та ощадливих процесів, тому звітність відходить на другий план. Прибирання бізнес-процесів повинно бути регулярною частиною бізнес-функцій. Однак створення інформації для підтримки рішень щодо стратегічного зростання не є інтуїтивним. Якщо це можна зробити за допомогою програмного забезпечення SaaS, інтелектуальної аналітики та можливостей машинного навчання без необхідності використовувати армію пристроїв для обробки даних, тоді ви отримаєте виграш.

= Використовуючи потужність смарт-пристроїв з підтримкою мобільності

Сучасна робоча сила складається з п’яти робочих поколінь, що працюють з дев’ятьма живими поколіннями. Для робочого місця 21 століття потрібна велика гнучкість. Будуть відзначені технології SaaS, які додають мобільні та планшетні програми, зручні для користувачів.

Цегляно-будівельний розчин та капіталомісткі галузі, такі як гірничодобувна промисловість, комунальне господарство, також отримують вигоди від оцифрованої робочої сили. Подумайте про автономне обладнання для видобутку з контролером за межами майданчика, який використовує планшет для управління могутнім звіром.

Хмарні обчислення дозволяють як роботодавцям, так і працівникам стати фізично незалежними від робочого часу та розподілу робочого простору, створюючи гнучкість та продуктивність, яка не була повністю використана. Як і в коробці Пандори, завжди є дві сторони потужної можливості. Постачальники SaaS можуть по-справжньому направляти компанії до успішної інтеграції команд за межами сайту, створення переваг працівникам, зменшення витрат, оновлення політики використання пристроїв, управління доступом до даних, захисту конфіденційної інформації та відстеження продуктивності, прийнятної для обох сторін.

Можливість безперебійної інтеграції з SaaS

Два найбільш критичні питання для корпорацій – як і коли перейти на модель SaaS? Хоча переваги моделі SaaS безперечні, найменш зрозумілим потенціалом систем SaaS Enterprise є можливість безперебійної інтеграції з іншими програмами або підключення до існуючих систем клієнта.

Реконструкція будь-якої частини бізнесу зумовлена вимогою бізнесу та логічним терміном. Якби компанія щойно впровадила багатомільйонний пакет програмного забезпечення і чекає досягнення своєї рентабельності інвестицій, було б важко довести їхній раді та інвесторам, щоб вони скинули його. Однак перехід на SaaS може бути не передчасною ідеєю, якщо існує менш інвазивний спосіб її реалізації. Допоможіть компаніям розробити поетапний підхід та критерії визначення пріоритетів, такі як найстаріше, найбільш кровотеча та непродуктивне застаріле програмне забезпечення, яке пілотується першим на платформі SaaS. Випробувальні періоди та варіанти пробного водіння без великих інвестиційних витрат є необхідними для прийняття рішень.

На закінчення

Сьогодні великі компанії формують команди SWAT для технологій, щоб зрозуміти такі розширені можливості, як IOT, AOT, AI та багато інших технологічних скорочень, ще до того, як вони зможуть ходити. Займіть місце за столом тих, хто приймає рішення, радником і покажіть їм, що обмін місцевою застарілою системою не повинен бути пісочним замком у хмарі.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/saas-companies-missing-some-extraordinary-client-uma-devi-gopaldass/.

Uma(devi) Gopaldass CDI.D люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: