Чому жінкам слід займати більше посадових посад – сила гендерного різноманіття для зростання організацій та побудови вашої кар’єри

Найбільш корисним аспектом моєї ролі стратегічного світового лідера продажів є спадщина перевірених, повторюваних результатів, досягнутих командами, яким я допоміг побудувати. Цінним продовженням цього обміну знаннями є служіння в дошках, де я можу використовувати свій досвід протягом усього життя, щоб навчати інших та сприяти їхньому успіху.

Я також знаю, що гендерна різноманітність у представництві правління є головною проблемою в бізнесі сьогодні. Як жінки, які складають 47% загальної робочої сили, як ми як бізнес можемо впливати на успіх споживачів, якщо у нас немає сильного представництва жінок, що сприяє спрямуванню великих компаній в Америці?

Для вирішення цього занепокоєння я працюю в дорадчій раді Wallarm [i], компанії, що займається захистом додатків, і нещодавно погодився працювати в двох радах компаній, які я вважаю важливими для прогресу в технологічному секторі: дорадча рада Aviso [ii ], компанія, яка надає платформу AI Guided Selling / Forecasting та приватну компанію Sitelock [iii], компанію з кібербезпеки для малого та середнього бізнесу.

Гендерне різноманіття в корпоративній Америці

За даними Catalyst [iv], глобальної некомерційної організації, яка виступає за “робочі місця, які працюють для жінок”, жінки складають лише 26% членів правління компаній-членів Fortune 500 в США.

Catalyst повідомляє, що ради, в яких є щонайменше три жінки-члени, функціонують краще, ніж ради, в яких домінують чоловіки, створюючи “критичну масу”, що призводить до кращих фінансових показників: “Досягнення критичної маси може суттєво змінити динаміку зали засідань, створюючи середовище, в якому можуть виникати інноваційні ідеї від гендерного різноманіття “.

Жінки-члени правління зараз користуються великим попитом, і дослідження показують, що ми можемо значно внести свій вклад у підсумок. Управлінська консалтингова компанія McKinsey виявила, що компанії, які займають найвищі квартили щодо гендерного різноманіття, мали на 15% більше шансів отримати вищу фінансову віддачу, ніж медіани національної галузі. [V]

Що ми, жінки, повинні робити?

Жінки мають погляд на емоційний інтелект, який значно покращує процес прийняття рішень. За даними Harvard Business Review, «можливості, якими жінки перевершуються – зв’язування, формування рішень та співпраця – стають все більш важливими для успіху в ролі фінансового радника» [vi].

У випадку Sitelock я був радий почути перед тим, як розпочати процес співбесіди, що в правлінні були ще дві жінки, коли я приєднався до представництва жінок до 50 відсотків. Ми можемо внести свій погляд на лідерство, який може відрізнятися від поглядів наших колег-чоловіків. У своєму недавньому дослідженні Університет Конкордії виявив, що “жінки-лідери можуть бути більш ефективними лідерами, що безпосередньо впливає на розвиток та ефективність роботи співробітників, а також на прибуток компанії”. [Vii]

Як експерт з питань віртуальних продажів та успіху клієнтів, я можу внести свій внесок у стратегію виходу на ринок, як отримати більший дохід. Для деяких компаній це реструктуризація організації збуту або, залежно від розміру компанії та оперативного залучення членів їх прав, це може бути настільки простим, як підвищення коефіцієнта конверсії на потенційних клієнтах або допомога в зменшенні відтоку.

Служіння на інших дошках насправді допомагає мені повернутися до основ – наприклад, чи ми відстежуємо всі метрики, які нам потрібні для відстеження, до детального рівня? Це також дає мені більш широкий погляд на ринок та галузь. Тож, коли я зустрічаюся з нашими власними керівниками, і вони мають такі ж проблеми щодо бізнесу, як і інші ради, в яких я працюю, я маю запропонувати більше розумінь.

Отже, як ми туди потрапимо?

Послуга в кількох радах є частиною моєї довгострокової стратегії кар’єри, і це важливий спосіб внести свій внесок у галузь, яку я люблю. Я зосередився на цьому бажанні з чітким і особистим наміром досягти успіху. Але я дізнався, що існує шлях прогресу, і підготовка та створення мереж – це дві великі частини цього процесу.

Я приєднався до Athena Alliance [viii], групи, яка працює з метою диверсифікації правління та розвитку жінок-виконавців. Вони призначили радника для подорожей, який допоможе мені визначити мої цілі та завдання. Протягом першого курсу я працював з різними спеціалістами, розробляючи біографію та резюме дошки, і вони дали мені настанови щодо створення висловлювань про позиціонування, а також для вибору себе та мовної дикції.

Зовсім нещодавно я відвідувала жіночий рівень корпоративної ради в університеті Санта-Клари в Школі бізнесу Леві [ix]. Програма була додатковою до програми Афіни та передбачала додатковий тренінг з того, як повести себе в дошці в стислій програмі.

Хоча обидві програми були для мене корисними в отриманні мого першого місця в правлінні, найважливішим активом у пошуку правильної посади була моя власна мережа.

Наміри та магія мереж

Я дуже активний у LinkedIn, і з точки зору того, щоб виходити там і залишатися на зв’язку, ця платформа є ключовою. Просте “привітання” колишньому колезі – це те, що врешті-решт призвело до моєї першої посади в Sitelock.

Посада консультативної ради виникла з черговим випадком випадковості та поєднанням намірів. Генеральний директор Aviso попросив зустрітися зі мною в якості лідера продажів. Я побачив їхній продукт, полюбив його і сказав: “Я хочу бути у вашій консультативній раді”.

Мережа призвела до інших можливостей для участі в правлінні, які я зараз вивчаю. Організації венчурного капіталу, хедж-фонди та рекрутингові фірми проводять набір правління. Якщо ви викладете свої наміри там, люди відреагують. Потрібно просто встановити чіткий шлях, отримати правильну пораду, виконати підготовчу роботу та простягнути руку.

[i] Wallarm, https://wallarm.com/

[ii] Повідомлення, https://www.aviso.com/

[iii] Sitelock, https://www.sitelock.com/

[iv] Catalyst, Робочі місця, які працюють для жінок, https://www.catalyst.org/research/women-on-corporate-boards/

[v] Мак-Кінсі, чому різноманітність має значення, https://www.mckinsey.com/business-functions/organization/our-insights/why-diversity-matters#

[vi] Гарвардський бізнес-огляд, чому жінки – це майбутнє продажів B2B, https://hbr.org/2020/05/why-women-are-the-future-of-b2b-sales

[vii] Університет Конкордія, Сент-Пол, Потреба жінок у технологіях, https://venturebeat.com/2019/03/27/the-need-for-women-in-technology/

[viii] Афінський альянс, https://athenaalliance.org/

[ix] Університет Санта-Клари, WCBR, https://www.scu.edu/wcbr/

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/why-women-should-hold-more-board-positions-power-gender-lori-harmon/.

Lori Harmon люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: