Corl Partners з Polymath приносить розподіл доходу в блокчейн

Криптовалутний ринок швидко наближається до позначки в 1 трильйон доларів, а свіжий фіат продовжує щодня виливатися в космос. Однак, незважаючи на накопичення капіталу та уваги, все ще існує ризик того, що криптовалюта не стабілізується і не закріпиться як глобальний клас активів. Оскільки роздрібні інвестори та перспективні хедж-фонди мають вирішальне значення для підтримання ліквідності та глибини на ринках, банки та інституційні інвестори необхідні для того, щоб криптовалюта залишалася надійним ринком.

Сприяння глобальному фінансовому прийняттю вимагає відхилення від традиційної філософії Laissez-faire крипто-спільноти, і натомість співпраця з місцевими регуляторами для забезпечення дотримання законів та вимог. Це наша філософія. Криптоактиви, що відповідають нормативним вимогам, не лише збільшують рівень прийняття основними фінансовими установами (і багато переваг, які від цього випливають), закони про цінні папери також захищають інвесторів, притягуючи емітентів до відповідальності. Однак поки регулятори не підтримуватимуть життєздатний бізнес на основі блокчейну, який використовує цю технологію для представлення певної форми цінного паперу, галузь цінних паперів залишатиметься централізованою та неефективною. На щастя, канадські регулюючі органи сприйнятливі до роботи з крипто-спільнотою. [1]

Ми вважаємо, що розбирання посередників за допомогою блокчейнів (або інших децентралізованих, безпечних, однорангових систем) є логічним наступним кроком для галузі цінних паперів. У Corl ми пишаємося тим, що очолили цей рух, пропонуючи акціонерний капітал у нашій компанії як цифровий токен на блокчейні. Щоб зробити це можливим, ми співпрацюємо з талановитою командою Polymath, щоб втілити своє бачення майбутнього розподілу доходів у реальність. Polymath забезпечує платформу та інфраструктуру, необхідні всім маркерам цінних паперів, і розробив рівень протоколу, сумісний з KYC, який гарантує, що норми обчислювально виконуються на блокчейні. Corl використовуватиме цю технологію шляхом розробки маркера Corl (CRL) для відповідності вимогам KYC та AML.

Це партнерство знаменує собою початок майбутнього, коли токени цінних паперів, що відповідають вимогам законодавства, стають важливим пакетом роздрібних та інституційних портфелів у всьому світі. Хоча понад 97% монет і жетонів на ринку не забезпечені активом чи очікуванням прибутку, це зміниться у 2019 році. Існує значний апетит інвесторів до володіння цифровими активами, вартість яких вища за корисність. Будь то сховище вартості чи приношення прибутку, токени цінних паперів пропонують ті самі переваги традиційних цінних паперів, але без необхідності центральних органів влади. Завдяки цьому токени цінних паперів стануть улюбленцями криптовалютних ринків у новому році, починаючи з Corl цього 2019 року.

Для отримання додаткової інформації відвідайте http://www.corl.io та зв’яжіться з нами у Twitter та Facebook.

[1] Технічна команда BCSC з питань ICO та цифрових валют. Грудень 2017. https://www.youtube.com/watch?v=pS-e3jsRAms

[2] Corl Token White Paper. Грудень 2017. https://corl.io/crltoken

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/corl-partners-polymath-bring-revenue-sharing-derek-j-manuge/.

Derek J. Manuge люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: