Випускники, ось як НЕ вразити потенційного роботодавця …

Маючи понад 15 років досвіду з підбору персоналу та випускників, я зустрів багатьох кандидатів під час процесу набору. Деякі з них були дивовижними, і це було справжнім хвилюванням бачити, як деякі з моїх найкращих найманих працівників продовжують робити великі справи. Типовий процес набору випускників, який включає онлайн-заявку, тести, відеоінтерв’ю, а потім центр оцінювання та співбесіду, я бачив реальне коло кандидатів на кожному етапі. Деякі запам’ятовуються більше, ніж інші. Як і хлопець, який звернувся до центру оцінки, схожий на те, що щойно скотився з ліжка, разом із штампом нічного клубу на руці. Він не створив першого враження, але насправді був дивовижним, і в підсумку став одним із моїх найманих працівників. Я пожартував над цим першим враженням від нього через роки, і він сказав мені, що був у клубі на вихідних раніше, але не змивав його – не впевнений, що краще бути чесним!

Нещодавно я запросив роботодавців поділитися історіями реальних справ, які вони бачили, як кандидати робили на різних етапах процесу набору, щоб я міг поділитися зі студентами та випускниками, чого не можна робити.

ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ

Кількість перших вражень і невідповідні адреси електронної пошти не заважають роботодавцям, тому bigcok1996@gmail.com не створив найкращого першого враження. Збережіть для Tinder …

Мій друг по M&S розповів мені про кандидата, який надіслав своє резюме покупцем, і все це упаковано в коробку для взуття та навколо неї разом із парою взуття – чудова ідея з таким великим потенціалом – крім взуття Primark.

Я бачив так багато кандидатів, які скаржаться, коли вони не проходять на етапі тестування в Інтернеті, але цей приклад безцінний – «один із кандидатів провалив свої словесні та числові міркування, він сказав, що його розграбували, і саме грабіжник взяв тест! »

ТОП-ПОРАДА. Будьте професіоналом у відповідності зі своєю галуззю, це не завжди означає костюм та офіційний тон – креативні індустрії, як правило, одягаються більш невимушено і використовують більш розслаблену мову, але затягуйте свій час, щоб оцінити прийнятне, перш ніж зайти занадто далеко.

ІНТЕРВ’Ю ВІДЕО / ТЕЛЕФОНУ

Після онлайн-подання заявки та етапу тестування, кандидатів, найімовірніше, попросять пройти телефонну розмову або частіше – відеоінтерв’ю, щоб переконатися, що лише найкращі кандидати перебираються до центру оцінювання. Зокрема, відеоінтерв’ю підказало багато смішних історій від моїх друзів-рекрутерів. Я чув про кандидата, який мав зображення профілю в своєму акаунті Skype як бомж – чи то власний, чи чужий, невідомо ….

Інший рекрутер розповів про одного кандидата, який чітко чув члена сім’ї в іншій кімнаті (не чутно на відеоінтерв’ю), який продовжував вставати (виявляючи, що вони носили піжами від пояса донизу), відкривав двері і кричав хулігани. образивши особу, “заткнувшись” перед поверненням і зрозумівши, що все це було записано.

Одним з найгірших був хлопець, у котрого, очевидно, його дівчина / сестра говорила на гучномовець, що годував його відповідями – останні кілька секунд її виступу записувались на кожне запитання, а бідний хлопець продовжував повторювати свої відповіді слово в слово. Вони теж були хорошими відповідями – залишивши вербувальника, бажаючи, щоб вони могли найняти дівчину.

Компанія для відеоінтерв’ю Shine поділилася прикладом одного із своїх клієнтів, який розповів їм про кандидата, який в кінцевому підсумку лаявся з мамою на відео. Кандидат, мабуть, відповів на запитання, яке їм задали, а потім їх мама (яка сиділа в кімнаті, поки кандидат записував їхнє інтерв’ю) послужливо підслухала “ну, я б цього не сказав”, перш ніж кандидат зупинив запис. Реакція кандидата, поки вона все ще записувалась, полягала у тому, щоб зателефонувати своїй мамі декілька речей, які ви точно не очікуєте, що хтось зателефонує їх матері!

Мій друг Пол переглянув відеоінтерв’ю, де веб-камера кандидата падає під кутом 90 градусів. Замість того, щоб взяти кілька секунд, щоб налаштувати камеру, кандидат просто нахилив голову вбік і продовжував так до кінця запису.

Це не просто випускники Великобританії, які пропонують класику. У Філіпи, директора з персоналу, що базується на Близькому Сході, був хтось, хто мав технічні проблеми з їхнім відео, так називали їхнього домогосподарку – хто прийшов голим. «Я був разом із двома іншими засідателями, щонайменше це пробило лід між мною та моїми колегами. Якщо б вам було цікаво – (коли він зрозумів) оголений хлопець намагався захистити свою гідність завісою! “

Зміна нарядів під час співбесіди – це те, що бачили багато рекрутерів. Одна дівчина змінювала своє вбрання під час кожного запитання на відеоінтерв’ю – так починала в костюмі, а закінчила носити трубку та плавальний костюм.

ГОЛОВНА ПОРАДА: Візьміть відеоінтерв’ю у тихому районі, де вас навряд чи перешкодять оголені домовики або ваша мама. Добре підготуйтеся, щоб ви одягли щось, що підходить для ролі, і задумалися про ймовірні питання, щоб ви могли впевнено відповісти на них самі.

ОЦІНЮВАЛЬНИЙ ЦЕНТР / ІНТЕРВ’Ю

Після проходження етапів в Інтернеті центр оцінювання забезпечує чудову можливість для кандидатів вразити оцінювачів особисто та оформити пропозицію про роботу. Я пам’ятаю одну дівчину, яка зникла в обідній час після катастрофічної групової вправи. Я знайшов її на автостоянці по телефону до мами, плачучи і просячи її прийти за нею. Мені вдалося переконати її повернутися. Варто зауважити, що хтось із тих самих груп вправи набагато краще впорався з поганим результатом завдання і пішов із пропозицією роботи.

Обов’язково стежте за чистотою та професійністю мови. Це добре бути розслабленим, але не надто. У Лаури був один заявник, який явно не бачив нічого поганого в тому, що неодноразово кидав бомбу F протягом групових вправ – «це мене заворожило, і це не в хорошому сенсі! У мене був ще один, який по-справжньому злився, коли він приїхав, він був зовсім не щасливий, і коли я зазначив, що його поведінка була дещо агресивною і конфліктною, він підвівся і кричав на мене, щоб сказати, що це зовсім не так.

Кандидатам пропонують дати унікальні відповіді, і я впевнений, що вони не набагато унікальніші, ніж це, від Мартіна, який запитав студента про час, коли він переконав когось зробити щось, чого вони не хотіли. “Він справді боровся за відповідь, а потім сказав. “Нещодавно я придбав домашнього тхора”. З часом він зруйнував бар’єри, зрозумів, які у неї проблеми, і запропонував рішення. Все це він сказав із мертвим прямим обличчям. Мартін та інший інтерв’юер справді намагалися стриматись. Очевидно, тепер вона дуже регулярно торкається його тхора! “

ТОП-ПОРАДА: Якщо вправа не вдається під час оціночного центру, не зациклюйтеся на результаті – використовуйте це як можливість подумати про те, що ви зробили б наступного разу, або для мотивації решти команди групова вправа.

Залишення останнього враження / запечатування угоди

Один рекрутер мав кандидата в інтерв’ю, прощальний коментар якого був: “Я провалюю більшість речей, тому я впевнений, що і цього не проваджу”. Дуже чесний і, можливо, проблема з його впевненістю, але, звичайно, не залишає тривалого враження на співбесіду.

Рекрутер професійних служб Метт мав ситуацію, коли кандидат, якому вони запропонували повний робочий день, повернув свій підписаний лист з пропозицією. Проблема полягала в тому, що це був його підписаний лист пропозиції для одного з їхніх конкурентів – новий спосіб повідомити їм, що він відмовляє їм.

НАЙКРАЩА ПОРАДА: Будьте впевнені та професійні, гарантуючи своєчасне прийняття правильної пропозиції роботи та почніть намагатися вразити їх напередодні дати початку, залучившись до будь-яких подій, що підтримують тепло, та налагоджуючи стосунки зі своєю випускницькою когортою. .

Софі Міллікен, Інтелектуальні рішення для пошуку ресурсів

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/graduates-how-impress-potential-employer-sophie-milliken-fcipd/.

Sophie Milliken FCIPD FRSA люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: