День у житті Рейчел Ніл: генеральний директор, підприємець, мама

Рейчел Ніл – засновниця та генеральний директор компанії Carex Consulting Group. Вона живе в Медісоні, штат Вісконсин, зі своїм чоловіком та 5 дітьми. Рейчел має досвід залучення капіталу і за три роки збільшила консалтингову групу Carex до понад 60+ співробітників. Вона захоплена стартап-спільнотою та інноваціями.

Зараз 5:15 ранку, і мій будильник все ще не спрацює ще годину, але мій 4-тижневий вік на день. Я міняю йому підгузник і перевіряю електронну пошту зі свого телефону, поки я його годую. Це хороший час для мене, щоб наздогнати деякі електронні листи, на які я не встиг відповісти вчора ввечері, і у мене ще немає нових електронних листів, які накопичуються. Це перемога!

6:30 ранку: Ми з чоловіком займаємося дошкільним розпорядком. Я зазвичай готую дітям сніданок, поки мій чоловік допомагає довести нашого сина до автобусної зупинки. Я готую каву і на щастя випиваю чашку, поки вона ще тепла. Поки діти їдять, я перевіряю свій календар, щоб побачити, що у мене сьогодні на порядку денному. Всі закінчують, ми з чоловіком міняємо ще пелюшки і прямуємо нагору, щоб підготуватися до офісу. Наша ау-пара бере на себе догляд за нашими 2-річними та 4-річними на день. Я вдячний за рівного партнера та чудовий догляд за дітьми.

7:15: Поки я чищу зуби, перевіряю свої облікові записи в соціальних мережах і переглядаю свої зв’язані зв’язки, я завжди намагаюся сказати собі деякі позитивні твердження, щоб задати тон дню. Бути позитивним – це ключ до успіху!

8:00 ранку: я не беру справжньої декретної відпустки і замість цього привожу свою дитину на роботу зі мною. Це тримає мене в розсуді, мій бізнес працює, і в цілому всі щасливіші. Сьогодні вранці я маю засідання комітету волонтерів для участі в одній із моїх рад. Я не встиг з’їсти, тож, виходячи за двері, я хапаю білковий батончик. У мене занадто багато речей для перенесення – чому у маленьких людей так багато речей?

У ранковій поїздці я слухаю ділові аудіокниги. Цього тижня це “Розмова з незнайомцями” Малкома Гладвелла. Я великий шанувальник його книг, тому мені дуже подобається ці 20 хвилин, які я провів у машині.

8:30: Електронна пошта починає накопичуватися в моїй поштовій скриньці, тексти котяться, я намагаюся бути присутнім і планувати наш збір коштів. Добре, що є смачна випічка – вона допомагає мені слухати і не тримати моєї електронної пошти / текстів.

9:40 ранку: Після вдалої зустрічі я поспішаю до машини, щоб зайти в офіс. Я вже спізнююсь на свою зустріч керівництва о 9:30. Я вирішую зателефонувати, щоб не пропустити зайвого. Протягом наступних півтори години ми переглядаємо список пральних пунктів порядку денного, вирішуємо питання та говоримо про нові ділові пропозиції. Як прихильники прозорості, ми ділимося своїми керівницькими записками із нашими внутрішніми працівниками.

11:30: Я зовсім забув, це день сімейного обіду! Наша внутрішня команда збирається, щоб разом ламати хліб і зв’язуватись. Це один з моїх улюблених днів – плюс є макарони, і я голодую. Догляд кожні дві години цілодобово робить мене голодним! Чудово будувати справжні стосунки з людьми, з якими я щодня працюю. У нас така дивовижна команда.

13:00: Електронні листи та соціальні медіа. Час викопати зі своєї поштової скриньки та, сподіваюся, встановити якісні зв’язки. У мене є 30 хвилин до мого наступного дзвінка з потенційним партнером. Я вдячний за стоячий стіл, тому що я можу одяг для немовлят і фактично зробити тонну, поки дитина спить.

15:00: Я переглядаю контракти, перевіряю партнери та вивчаю деякі нові технологічні пропозиції, які можуть покращити ефективність роботи в офісі.

16:30: Присвятіть час спілкуванню з одним з наших інвесторів про нові напрямки бізнесу з більшими націнками. Моє домашнє завдання – провести дослідження ринку. Я дуже вірую в швидкі невдачі, тому мені подобається стрибати, вчитися, представляти членам своєї команди і рухатися вперед або рухатися далі.

17:15: Час вирушати додому. На зворотному шляху я слухаю художню аудіокнигу – це чудовий спосіб для мене розпакувати. У підсумку я приймаю два дзвінки, щоб не заглибитися у свою книгу.

17:45: Додому та час, щоб приготувати вечерю. Сьогодні ввечері має бути швидко, тому що у мене є одна дитина, яка повинна бути в хокеї протягом години. Я готую кесадилья, і мій чоловік завантажує машину, він зробить висадку та пікап із ковзанки.

19:00: Зігнати дітей до ліжка, мій чоловік виконує нічні рутини та розповіді, поки я готую дитину завести. У наші дні це справді командна робота. Я перевіряю електронну пошту, коли розгойдую дитину, переглядаю Linked In та надсилаю тексти своїм співзасновникам.

20:00: У будинку тихо, і я знесилений. Ми з чоловіком швидко прибираємо в будинку, кидаємо білизну та вмикаємо посудомийну машину. Щоб розслабитися, ми дивимось епізод із струмка Шітта і неминуче говоримо про роботу. Наш старший син телефонує поспілкуватися про школу.

21:00: Вимкнено світло. Я прокидаюся кожні 2 години з новонародженим і потребую всього сну, який я можу отримати. Незважаючи на відсутність сну, у мене був чудовий день, і я радий зробити це знову завтра.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/day-life-rachel-neill-ceo-entrepreneur-mom-rachel-neill/.

Rachel Neill люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: