Деякі люди говорять про коучинг. Деякі люди були Хорстом.

Те, що я отримав сьогодні.

“Наш дорогий друг, наставник та натхненник помер у неділю, 14 лютого 2016 року. Його сумно сумуватиме за його численними друзями у світі футболу, хокею та за його межами.

Народившись у Ганновері, Німеччина, Горст прожив останню половину свого життя в Барселоні, де в нього залишилися двоє синів.

Його вплив спочатку в грі в хокей розпочався як гравець німецького “Інтернаціоналу”, а пізніше як тренер, привівши Іспанію до першого в історії титулу чемпіона Європи та олімпійської срібної медалі. Він був першим, хто отримав звання головного тренера FIH, а також став першим тренером європейської збірної за їхній матч проти Азії в 1975 році. Його книга “Наука про хокей” продана більше примірників, ніж будь-яка інша книга з хокею.

ФК «Барселона» Хорста підбадьорив застосувати підхід до футболу щодо ігрового інтелекту, і він працював консультантом у багатьох провідних європейських та міжнародних клубах, а також у багатьох міжнародних футбольних федераціях. Його довговічною спадщиною до іспанського футболу є його знаменита модель розвитку, відповідна віку “Futbol a la medida del Nino”, яка є офіційним підручником там вже більше двох десятиліть.

Хорста запам’ятають своєю пристрастю застосовувати дитячий підхід до тренувань у футболі та, власне, у всіх видах спорту.

Ось зразок деяких данин, зроблених Горсту на цьому тижні:

Мені шкода за вашу втрату … за всю світову втрату. Бачення Горста та його пристрасть були чудовими, і я не сумніваюся, що з Вашою допомогою воно продовжуватиме охоплювати світ. Діти сприймають це, і досить скоро вони перевершать тих, хто цього не робить. Я відчуваю привілей, що зустрів його і відвідав твій семінар минулого року.

Мені прикро від новини про загибель Горста. Він був натхненним тренером і блискучою людиною. Я вважаю за честь зустріти Хорста і провести з ним якісний час. Його інноваційний підхід до коучингу та освіти та прагнення розширити можливості інших означали, що його життя завжди буде пам’ятати. Він вплинув на світ здоровим способом.

Коли такі великі люди, як Горст, передають нам все, нам боляче. Ми вдячні, що він залишив нам так багато для вивчення та стільки передачі. В даний час я борюся за основні права юнацьких гравців. Хорст і ти через Фуніньо та твоя пристрасть навчати дітей були великим джерелом сили, коли я оголювався в битві проти тих, хто намагається вкрасти невинність Прекрасної гри.

Іноді ти одразу знаєш, що зустрів когось, хто є благом у твоєму житті та в житті інших. Хорст, безумовно, був одним із таких людей і мав бачення та пристрасть використовувати цю чудову гру, щоб розширити можливості людей, виховувати та служити їм. Він зробив це з відкритою душею та серцем мрійників.

У Хорсті ми втратили провидця футболу світового класу. На мій погляд, його методи ставлять його в клас цілком самотужки. Він був унікальним тим, що знайшов формулу для підвищення знань та пристрасті до гри одночасно. Увесь час залишаючись вірним простій і красивій грі. Завдяки Горсту у всьому світі є тисячі гравців, які отримали можливість по-справжньому насолодитися грою у футбол на вищому рівні … Сумний день. Хорста тут буде дуже бракувати … На щастя, він залишається на полі з нами на кожному занятті.

Я приймаю цю новину з важким серцем. Це була абсолютна честь познайомитися з Горстом і дізнатися про це. Мої співчуття його родині. Робота над передачею його повідомлення повинна тривати. Його вплив видно в радості дітей у всьому світі, які грають у прекрасну гру. Дружба, яку я склав у стосунках з Горстом, безумовно, триватиме, і я також вважаю їх безцінними.

Гадаю, тепер Бог буде грати у FUNino на небі! Горст був футбольним ангелом на землі! Він буде сумувати не лише за футбольну майстерність, але і як велику людину!

Горст справді прожив своє життя через свою любов до занять молодіжним спортом … По-перше, хокей … потім футбол … він завжди був готовий вчитися … і завжди готовий ділитися … чудова річ, що він залишив спадщину для дітей футболом саме тоді, коли Світ дитячого спорту дійсно повинен полегшитись і дозволити їм грати .. нехай усі продовжують його роботу і допомагають дітям знову насолоджуватися своїм видом спорту!

Я вдячний, що знайомий з ним, і я дуже вдячний за друзів, яких я завів через нього. Хорст був єдиним у своєму роді в багатьох відношеннях, і він буде сумувати за моїми багатьма по всьому світу.

Ми будемо сумувати за тобою, дорогий друже, але твоя робота продовжується у багатьох тренерів, яких ти надихнув піклуватися про свій вид спорту, хокей, футбол чи інший, та багатьох дітей, котрі відчули радість безтурботного вивчення своєї гри середовище відкриття.

Дермот “

У 2013 році в проекті з Роберто Баджо та Адріано Бакконі мені пощастило співпрацювати з Горстом. І зрозуміти когнітивний коучинг. Опікуючись багатьма нормальними тренерами в клубах та федераціях, це був інший рівень. Дякую Горсте.

У цих невеликих збігах у житті я отримав електронний лист Дермота того самого дня, коли мав зустріч із Axon Sports, цифровим інструментом для того самого когнітивного підходу. Думаю, Горсту вони сподобалися б.

До побачення, приємної подорожі.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/some-people-talk-coaching-were-horst-roger-mitchell/.

Roger Mitchell люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: