Додайте Stardust до підписів електронної пошти Office 365 … Rocketseed запускає «Підсилення синхронізації AD»!

Ми розважаємось, і з назвою Rocketseed нам однозначно дозволено робити посилання та каламбури, пов’язані з будь-чим, пов’язаним з космосом! З огляду на це, останній випуск нашого інструменту «Підсилення синхронізації реклами» є нічим іншим, як зоряним! Гаразд, ми зупинимось.

Якщо ви працюєте з Rocketseed (замовник або партнер) і вже використовуєте наше програмне забезпечення для підпису електронної пошти та новий інтерфейс (дякую за позитивні відгуки – YAY!), Ви знаєте, що ми прагнемо сподобатися, і все стосується продукту в поєднанні з обслуговуванням клієнтів та користувачем досвід.

У цьому сенсі ми хотіли полегшити вам життя та враховуючи успішне бета-тестування доброзичливими корпоративними клієнтами, наша Azure Active Directory Sync робить саме це.

Інструмент «Підсилення синхронізації AD» – це турбоверсія попередньої функції синхронізації Active Directory, створеної Rocketseed.

Нижче наведено три ключові області, за допомогою яких API дозволяє ІТ та маркетингу автоматично синхронізувати з Azure AD безпосередньо до ієрархії Rocketseed.

Площа 51, вибачте №1

Тримайте це в одному місці.

Простіше кажучи, зберігання інформації про підписи персоналу електронної пошти в хмарі Office 365 Azure означає, що ви можете легко синхронізувати цю інформацію в інтерфейсі Rocketseed, який автоматично додає оновлену інформацію до всіх підписів електронної пошти співробітників.

Крім того, ми активували цю функцію, щоб ви могли використовувати додаткові несинхронізовані дані підпису для зберігання в Rocketseed.

Що це означає для наших клієнтів? Окрім більших шанувальників, у ваших підписах електронної пошти можна розмістити навіть більше полів, ніж насправді можна зберігати в Azure Active Directory. Серйозно!

№2 наземний контроль – іт-менеджери піднімають руки!

Чи змусить ІТ відчути, що вони приземлились на Аполлона? Боячись не, але … це робить їх життя на тонну простішим.

Як? ІТ не доведеться входити на кілька платформ або пристроїв, щоб підтримувати оновлення та точність підписів електронної пошти компанії. Все, що їм потрібно зробити, – це постійно оновлювати Active Directory, а про інше дбає Active Directory Boost.

Батьківські групи, підгрупи та інші підгрупи. Для підприємств підприємств це є ключовим. Усі групи тепер налаштовані безпосередньо на порталі AD. ПРОСТО, ніякої ракетної науки тут немає.

Ще 5, 4, 3, 2, 1 штука – ми теж не повинні забирати з налаштування, це займає десять хвилин, і це один раз… це все зроблено і запилено!

№3 бюджет, який хочуть усі – маркетинг

Нам подобається опіка над брендом, це майже одна з основних підписів електронних листів, і ми щойно зробили це набагато простіше. Оскільки після одноразової настройки синхронізація Azure Active Directory Rocketseed Azure надає вам повний централізований постійний контроль ваших даних. І з усіма оновленнями ви знаєте, що підписи електронної пошти співробітників вашої компанії залишатимуться правильними, оскільки підписи електронної пошти Rocketseed повністю захищені від фальсифікацій.

Тож немає страху перед тим, як окремі співробітники будуть «креативними» за допомогою власних індивідуальних підписів електронної пошти … Ви знаєте, що ми маємо на увазі, директор Moon Landings проти Rocketsetship Coffee Supply.

Усі ваші фірмові підписи електронної пошти компанії будуть правильними, послідовними та відповідними, з усіма правильними даними про персонал та ідеально підписаними під брендом.

Azure «Підсилення синхронізації AD» від Rocketseed: прямо вгору, один із найсильніших інструментів синхронізації, тому його люблять маркетингові компанії та довіряють ІТ.

Повідомте нас, як ви використовуєте свою функцію синхронізації оголошень і яким чином вона вписується у ваш інструмент підпису. Це так просто, як описано вище? Повідомте нас, якщо ви хочете дізнатись більше про те, як платформа управління підписами електронної пошти Rocketseed може допомогти вашому бізнесу.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/add-stardust-office-365-email-signaturesrocketseed-ad-hamp-adams/.

Damian Hamp-Adams люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: