Дослідження виграшної ДНК та її відтворення на робочому місці

Однією з наших найбільших цілей у Maxwell Bond є створення спільноти місцевих комерційних лідерів та виховання їх успіху. Наш основний бізнес, звичайно, набір персоналу, але ми завжди прагнули запропонувати набагато більше цінності, ніж це, надаючи унікальну інформацію. Отримавши переважно позитивні відгуки про подію Gen Z, ми хотіли продовжити щось не менш актуальне, допомагаючи людям створювати високоефективні команди.

Роботодавці часто не помічають культури, незважаючи на те, що вона є основою трудової етики та успіху. Наявність команди, яка мотивована та працює у тому ж дусі, гарантує залучення. Залучені співробітники працюють більше, залишаються довше і розвиваються як особистості.

Попереду економічної невизначеності ніколи не було важливіше виховувати виграшне мислення на своєму робочому місці. Для натхнення «Барселона» – чудове місце для початку. Вони є одним із найуспішніших футбольних клубів у світі. За чотири роки, що керував Пеп Гвардіола, вони виграли 14 з 19 можливих трофеїв – те, що ніколи не билося!

Приватна сесія з Даміаном Хьюзом

Перед основною подією Даміан влаштував приватну сесію для команди Максвелла Бонда, спонсорів та щасливих переможців нашого недавнього змагання. Тут він говорив про:

Підхід Алекса Фергюсона до простоти – наголошуючи на необхідності простоти, Даміан наводив приклад просити людей зловити один тенісний м’яч. Додайте ще кульку і запитайте себе, як вони впорались? Коли ви дійдете до 4-5, люди починають скидати кульки, і ви станете свідком візуалізації ускладнень. Просте повідомлення полягає в тому, що простота перемагає.

Емоційний інтелект – покійний Еммануель Стюарт навчив своїх бійців «стримувати, а потім пояснювати», і якби вони не могли цього зробити, вони ніколи не мали б успіху в бою. Те, як ми діятимемо під тиском або в тумані бійки, визначає, як ми досягнемо успіху.

Щоб дізнатись більше та дізнатись про основне повідомлення культури, Барселони та інших ключових вигод із заходу, перейдіть за посиланням нижче;

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/exploring-winning-dna-recreating-workplace-steven-jagger/.

Steven Jagger люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: