Керівники: У періоди невизначеності перетворіть організаційне спілкування напевно

Керівники: це жахливий час. Шість місяців було жахливо… і все ще рахую. Ви можете озирнутися назад і сказати щось на кшталт “це час, який нас випробував” або “ми справді дізналися, хто ми”. Але зараз це смердить.

Ви непевні. Ринки невизначені. Ваші працівники просять впевненості та ясності, яких у вас просто немає. Ви працюєте напруженіше, ніж будь-коли, але це не обов’язково очевидно для всіх інших. Ви відчуваєте їхнє занепокоєння, що боляче, бо знаєте, що їхнє благополуччя має важливе значення для проходження цього часу. Ви отримуєте відгук про те, що недостатньо актуальні. Або що ви здаєтесь осторонь чи апатичним. Слово в Slack полягає в тому, що ви, здається, не розумієте.

І ви, мабуть, думаєте: я роблю все, що можу. Хочете побачити мій календар? Я телефоную на Zoom із світанку за сутінком з терміновістю, намагаючись вирішити проблеми, щоб не продовжувати. Я точно “розумію!” 24-7; Зрозуміла. Я не можу запропонувати чудових новин, тому я зосереджуватимусь на вирішенні проблем, а не на діалозі на рівні організації про речі, які я не можу контролювати.

Тож дозвольте сказати наступне: я бачу вас. Я вас зрозумів. Я це ти. Я виступаю з досвіду як допомоги клієнтам у цей час, так і з власного досвіду керівництва глобальною консалтинговою фірмою з розвитку лідерства. Наша фірма допомагає організаціям від стартапів до Fortune 100 орієнтуватися у найскладніших розмовах. Я знаю, як ти напружено працюєш. І, якщо ви не ефективно спілкуєтесь зі своїми людьми (навіть якщо повідомлення важкі або неповні), ви втрачаєте величезну можливість. Якщо ви виконуєте всю роботу, але не повідомляєте її, оточуючим здається, що ви нічого не робите.

У часи невизначеності внутрішнє спілкування не просто важливо; це імператив.

Ось 3 прості речі, які ви можете і повинні робити для покращення якості та кількості внутрішнього спілкування в цей невизначений час.

1 Зробіть його прозорим. Поділіться тим, що знаєте, а тим, чого не знаєте.

Наскільки це можливо, дайте розуміння того, що відбувається. Поділіться тим, над чим працюєте. Повідомте свою організацію про те, що ви знаєте, а що не знаєте. З якими питаннями ти борешся? Можливо, ви не маєте відповідей на важкі запитання, але, даючи уявлення про типи питань та виклики, з якими ви стикаєтесь, сигналізуєте людям, що ви перебуваєте на цьому. Якщо ви отримуєте інформацію про переваги програм тестування COVID для полегшення повернення до офісу, поділіться тим, що вивчаєте, та змінними, які ви балансуєте. Інформація – це воронка. Як керівник, ви знайомі з великою кількістю інформації; інші отримують його лише у тому випадку, якщо ви ділитесь ними, тому не залишайте інформаційного вакууму.

Дайте оновлення статусу, навіть якщо змін не відбулося. Пастка, в яку потрапляють лідери пасток, чекає, поки не отримає відповідь, або навіть відповідь перед тим, як спілкуватися. Люди осмислюють мовчання. І не тільки це: люди заповнюють мовчання найгіршим сценарієм, особливо в періоди стресу. Тож навіть якщо спілкування звучить так: «ми не маємо відповіді зараз, але ось що ми робимо, щоб це зрозуміти», вам набагато краще послужити, ніж мовчати.

2 Зробіть це видимим. Нехай вони вас побачать.

Є стара реклама, в якій сказано: “ніколи не дозволяйте їм бачити, як ви потієте”. І хоча ваші співробітники можуть не хотіти бачити вас після тренування (до речі: ніхто не хоче бачити вас після тренування), ви повинні бути видимими. У той час, коли багато хто з нас все ще працює вдома, ви не отримуєте переваги «ходити по залах». Легко тримати голову в робочому просторі і просто молоти цілий день. Ви знаєте, як важко ви працюєте. Ви знаєте, скільки стратегічних нарад ви проводите, скільки рішень щодня приймаєте – великих і малих. Але знаєте, хто не знає? Всі інші. А це означає, що ви для них невидимі. Важливо з’явитися. Бути видимим. Будьте доступними.

Настільки простими, як здається, наступні дії забезпечують видимість потужно:

· Вчасно реагуйте на свої електронні листи,

· Зверніться до людей на всіх рівнях, швидко поцікавившись або перевіривши їхні справи,

· Співпрацюйте зі своєю командною командою, щоб забезпечити наявність кількох точок взаємодії: ратуші, пости в блогах, щотижневі електронні листи, сеанси запитань та відповідей, сеанси „запитай мене про що завгодно”, щоб назвати лише декілька,

· Відвідуйте засідання відділів або команд, щоб слухати та вчитися … після отримання дозволу у керівника або голови відділу. Ніхто не хоче бачити, як ви з’являєтесь як “сюрприз” відвідувач. Мета – зменшити стрес, пам’ятаєте?

3 Робіть це часто. Спілкуйтеся частіше, ніж ви вважаєте, що повинні.

Вам набагато краще бути занадто частими, ніж недостатньо частими. Цей сеанс “запитай мене що-небудь”? Я волів би, щоб надто мало людей з’явилося, але знало б, що там є, ніж люди, які вимагали будь-якої інформації, відчуваючи, що їхній керівник апатичний або не контактує. Навіть якщо ви ненавидите доступні вам віддалені канали зв’язку, пропонуйте оновлення частіше, ніж ви хочете чи потребуєте. Час летить, і кожен день здається розмитим днем, але регулярне спілкування від вас або форум для збору людей приносить комфорт і стабільність та формує довіру. Навіть якщо минулого тижня вам не було чого сказати інакше, ніж сьогодні, надсилання повідомлення або проведення віртуальної ратуші вам буде добре.

Я можу уявити, що, почувши, що ти повинен це зробити. більше. річ. це оподаткування, але ваші зв’язки можуть бути випадковими та менш відшліфованими. Виконуючи ці кілька простих речей, ви можете тримати свою команду мотивованою та витривалою навіть у цей важкий час. Коли так багато залишається невизначеним, нехай спілкування від вас буде тим, на що вони можуть покластися.

Деббі Голдштейн є генеральним директором Triad Consulting Group, викладачем освіти в Гарвардській аспірантурі та викладачем права в Гарвардській юридичній школі. Тріада – це глобальна лідерська консалтингова фірма, яка спеціалізується на допомозі організаціям орієнтуватися в складних розмовах, жорстких переговорах, надаванні та отриманні відгуків та ефективності роботи команди. «Тріада» – це фірма, яка стоїть за книгами «Складні бесіди»: як обговорити, що найважливіше, та подяку за відгуки: наука та мистецтво добре отримувати відгуки. З нею можна зв’язатися за адресою goldstein@diffcon.com

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/leaders-times-uncertainty-make-organizational-sure-thing-goldstein/.

Debbie Goldstein люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: