Купуйте зараз, платіть пізніше – зростаюча тенденція споживання

Наприкінці 2018 року Австралійська комісія з цінних паперів та інвестицій (ASIC), корпоративний регулятор Австралії, провела огляд щодо придбання послуг із оплатою пізніше, таких як After Pay, Zip Pay і Openpay. ASIC хотіла краще зрозуміти ринок та будь-які потенційні ризики. Однією з головних їх проблем була доступність та ймовірність того, що покупка зараз платить пізніше, може сприяти надмірному зобов’язанню споживачів.

Splitit, новий учасник австралійського ринку, відрізняється від інших типів покупки зараз, оплачуючи пізніші пропозиції тим, що використовує наявну у споживачів кредитну картку, а не надає новий кредит. Це стосується однієї з основних проблем регулятора; доступність покупок, здійснених через покупку, тепер оплачують пізніше. Ця функція лише надає Splitit унікальну перевагу, яка обмежує схильність споживачів до перевитрат та фінансових труднощів.

Однак залишається з’ясувати, чи побачать австралійські споживачі модель спліт-дефіциту кращою за інші, враховуючи, що вона зменшує їх наявні кошти на пов’язаній кредитній картці, а отже, зменшує їхню можливість використовувати кредитну картку для інших покупок.

Зі спливаючим списком «купуй зараз» плати пізніше, залишається з’ясувати, скільки ще може витримати ринок, перш ніж ми дійдемо до точки, коли починає відбуватися консолідація. Виходячи з популярності цих послуг споживачами, здається, на цьому ринку все ще спостерігається значне зростання та достатньо місця для того, щоб новий учасник міг рости та визначати частку ринку. Це особливо стосується Splitit, який не імітує те, що вже пропонується споживачам.

Справа у відкритій банківській функціональності

Якщо розглядати схеми «купуй зараз, плати пізніше», існує можливість відкритого банкінгу використовуватись як кредитор як інструмент для надання рішення щодо кредитування та забезпечення споживача можливості виплатити позику. За умови схвалення споживачем, позикодавець може отримати доступ до банківської інформації споживачів відповідно до відкритої банківської системи та прийняти кредитне рішення на основі фактичної поведінки витрат. Це певним чином допоможе вирішити занепокоєння регуляторів, яке споживачі можуть надмірно взяти на себе, скориставшись легким кредитом.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/buy-now-pay-later-growing-consumer-trend-michael-swannell/.

Michael Swannell люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: