Основні цінності, чого вони варті?

“Ми хочемо бути орієнтованими на споживача”, або “Інновації – наш пріоритет”. Такі – часто порожні – заяви компаній, про те, як часто я не стикаюся з ними у своїй професії … Однак ви все ще можете бути так сповнені ентузіазму та амбіцій, якщо ви не можете виконати свої обіцянки на практиці, ви нікуди!

Достовірна історіяЗвичайно, ці організації добре обдумали це. Але ви не придумуєте справжні основні цінності вашої організації, вони просто факт. Вони є причиною вашого існування (“Чому?” Із “Золотого кола” Симона Сінека). Те, що робить вас успішними як компанія, робить вашу історію достовірною та гарантує, що ви торкаєтесь людей. Великим викликом є: сформулюйте свої основні цінності добре. Тільки тоді ви зможете успішно використовувати їх для своїх цілей спілкування.

ДНК ДжамбоЯ люблю брати за приклад нашого клієнта Джамбо. Цей сімейний бізнес чудово це впорався. Організація супермаркетів приділяє багато уваги внутрішньому спілкуванню, включаючи навчання та навчання своїх людей. Для того, щоб точно ті, хто контактує із клієнтом, знали ДНК Джамбо і впізнавали себе в ній. Щоб співробітники правильно заповнювали та поширювали формулу та основні цінності організації. Ви бачите, що це вдало. Кількість магазинів продовжує неухильно зростати, а споживчий оборот цього року зріс більш ніж на 26% порівняно з першим півріччям 2014 року (джерело: веб-сайт Jumbo).

Зручна стійка для пальтоЗвичайно, ці основні цінності існують не просто так. Вони мають чітке призначення. Вони незамінні для успішного та ефективного спілкування. Тому вирушайте у відкриту подорож у межах вашої організації; для чого ми існуємо, в чому ми сильні? І ви уявляєте свої основні цінності? У такому випадку сформулюйте їх конкретно, просто та зрозуміло. Тоді у вас буде зручна вішалка для одягу, на якій ви зможете повісити і перевірити всі свої комунікації. Зрештою, спілкування – це більше, ніж обіцянки; це перш за все також можливість виконувати ці обіцянки.

Лакмусова пробаПроблема основної вартості залишається складною … Оскільки, звичайно, кожна компанія також переживає розвиток. Ось чому звичайна лакмусова проба незамінна. Особливо в таких складних процесах, як масштабні організаційні зміни та культурні зміни, основні цінності знову вступають у гру. Тоді справа не в тому, щоб просто наклеїти десь чергову наклейку. Організація часто потребує декількох років, щоб внести ці зміни. Хороше спілкування, як внутрішнє, так і зовнішнє, відіграє важливу роль і в цьому.

Потрібна допомога у формулюванні ваших основних цінностей? Розгляньте бургундський мозковий штурм на КТ!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/kernwaarden-wat-zijn-ze-waard-henk-jansen/.

Henk Jansen люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: