Повільно рухатись швидко

В недавньому обговоренні з одним із моїх колег вона порівняла роботу, яку виконує з командами, і перезавантажила свій комп’ютер. Час від часу ми усвідомлюємо, що ми відкривали стільки файлів, папок, веб-сторінок та програмного забезпечення в процесі своєї роботи та життя, що все працює не так гладко і швидко, як ми могли б очікувати. Щоб повернути речі в робочий стан, нам потрібно виділити трохи часу для перезавантаження – щоб закрити все і почати спочатку. Йти повільно, щоб знову йти швидко.

[СЛУХАЙТЕ ПОВНУ РОЗМОВУ З МОЄМ КОЛЕГОМ ТУТ]

Коли це трапляється, і це трапляється з усіма нами, у вас є кілька варіантів. По-перше, ви можете проігнорувати це і заплутатися, сподіваючись уникнути страшного “синього екрану смерті”. Ви можете вимкнути комп’ютер і піти геть. Або ви можете зробити паузу, перезавантажитись і очистити колоди від усіх тих речей, які вже не служать вам добре.

Перезавантажте свою команду.

Це протиінтуїтивне уявлення резонувало у мене досить глибоко. Як власник бізнесу та керівник декількох команд, що рухаються через зриви останніх кількох місяців, у мене в голові невблаганний голос, який каже мені бути вирішальним. Пересуватися, виконувати, проштовхувати. Але що, якби ця самонав’язана реакція на всі «балаканини» у моєму житті була не те, що спробувати просто проштовхнути, а, скоріше, це були сигнали про те, що пора перезавантажитись?

Що, якби найшвидшим та найефективнішим способом досягти швидкості було уповільнення? Що, якби ми натиснули на паузу в команді, оцінили поточний операційний контекст і разом працювали над перебудовою, щоб дати нам змогу працювати швидше в довгостроковій перспективі?

Що потрібно для перезавантаження?

Перебудова або перезавантаження команди вимагає часу та зусиль і вимагає об’єднання людей для участі в осмисленні та діалозі. Це може означати серію коротших, заснованих на відео, нарад протягом декількох тижнів або місяців, які допоможуть вашій команді перезавантажитися для успіху в цьому наступному розділі.

Готуючись до перезавантаження вашої команди, вам слід врахувати декілька важливих сфер, щоб забезпечити вам можливість просуватися вперед з чіткістю та узгодженням.

РЕКЛАМУЙТЕ СВОЮ ЦЕЛЬ:

При будь-яких змінах командам важливо переоцінити свою мету, щоб переконатися, що вона як і раніше відповідає їх внутрішнім, а також зовнішнім обставинам. Зберіть свою команду і „довідайтесь момент”. Зафіксуйте, де ви знаходитесь, і перевірте свою колективну мету як команду у відповідь на зміни.

ВІДНОВЛЕННЯ ДОВІРИ:

Зміна того, як робота виконується між людьми в команді, наприклад, перехід на віддалену роботу та віртуальне об’єднання, може викликати певну невизначеність щодо того, чи виконують люди роботу чи ні, і взаємно відповідають за результати. Визнайте ці проблеми та залучіть команду до узгодження шляхів демонстрації прозорості та підзвітності.

МІСТ НАЗАПЕРЕ:

Для того, щоб виконати мету команди, учасники повинні мати відповідні знання та навички для цього. Попросіть свою команду поміркувати над своїми колективними навичками та знаннями та проявити творчість щодо того, як їх використовувати. Це чудовий спосіб визнати та відсвяткувати численні подарунки, які люди з вашої команди можуть принести за стіл.

Джеймс Сассер, генеральний директор і президент підрядника федерального уряду GovStrive, описує деякі унікальні проблеми, пов’язані з перекриттям та побудовою відносин, які вирішують його клієнти, особливо складними під час поточної пандемії COVID. потрібно віддалено брати на роботу нових співробітників, і ці співробітники потребують не лише спеціального навчання, але й налагодження особистих стосунків зі своїми керівниками та колегами та бажання дізнатись більше про місію, культуру та цінності агентства, щоб вони могли бути продуктивними у перший день “.

ФОСТЕРСЬКА Співпраця:

Командна співпраця може відчувати себе зовсім інакше, ніж в Інтернеті. Без належного перегляду того, як може виглядати віртуальна співпраця для команди, учасники можуть почувати себе більш глупо, а ефективність може впасти. Нехай ваша команда вивчить різні інструменти та техніки співпраці та запропонує свої рекомендації на наступній зустрічі.

«Наші клієнти були змушені пришвидшити впровадження віртуальних технологій. Багато наших клієнтів були приємно здивовані тим, наскільки добре співробітники сприйняли віртуальну співпрацю за допомогою відеоплатформ », – говорить Клайд Томпсон, старший віце-президент GovStrive. «Ми працювали з нашими клієнтами над розробкою віддалених веб-семінарів та платформ залучення нових співробітників та розгорнули кампанії персональних повідомлень, які розвивають та покращують відносини працівника та керівника задовго до першого дня найму, тому вони відчувають, що вони є частиною команда на початку нової роботи », – додає директор GovStrive з маркетингу та управління змінами Джо Абусамра.

ВИРІШИТИ НЕПРОДУКТИВНИЙ КОНФЛІКТ:

Навіть у реальному часі управління конфліктами може бути непростим завданням, яке, на думку людей, краще уникати. У віртуальній роботі здатність ідентифікувати не кажучи вже про конфлікт стає ще складнішою. Позичаючи на дослідження щодо надання зворотного зв’язку, конфліктом найкраще керувати, коли це своєчасно. І хоча це незручно, конфлікту не потрібно боятися чи негативно.

ПУТИ ЧИСТИЙ ШЛЯХ ВПЕРЕД:

Завжди існуватимуть перешкоди на шляху будь-яких успішних змін, незалежно від того, чи є заплановані або незаплановані збої. Запросіть свою команду поміркувати про те, чого вони навчилися на своєму досвіді цього зриву / пандемії, та поділитися будь-якими потенційними перешкодами, на які вони передбачають, коли команда продовжує працювати разом. Потім нехай команда співпрацює, щоб скласти план їх подолання.

Доктор філософії Мішель Булліон, директор з управління освітою в Університетському коледжі штату Університет штату Луїзіана, припускає, що керівники повинні: “Завжди мислити як футуролог”. Оскільки багато керівників підприємств продовжують боротися за ефективну адаптацію до віддаленої роботи, доктор Булліон радить, щоб лідери могли прокласти чіткий шлях уперед, виходячи з думки, що працівників не можна навчити працювати віддалено. Хоча може бути важко зробити цю зміну таким драматичним і всеохоплюючим способом в результаті COVID, є лідери, які лідери можуть взяти з цього досвіду. Який наступний виклик може зіткнутися з вашою організацією, коли навколо нас розвиваються речі? Як ви можете підготувати свої команди до готовності швидко адаптуватися до майбутнього?

Перезавантажте тренінг.

Ці поради мають сенс, але про них може бути дещо приголомшливим, коли ви орієнтуєтесь у повсякденних вимогах робочого середовища. Для організації та прискорення процесу перебудови може бути корисним отримати керівництво того, хто може допомогти організувати зусилля. Це не тільки дозволяє вам одночасно керувати всіма кульками, що витають у повітрі, але і дає вам можливість бути активним учасником процесу зі своєю командою, на відміну від необхідності збалансувати ролі учасника та ведучий. Ваш тренер може бути шанованим колегою чи колегою, діловим партнером з персоналу або зовнішнім ресурсом. Який би шлях ви не вибрали, важливо визначити тренера, який володіє навичками фасилітації, необхідними для продуктивної навігації в деяких потенційно складних та емоційно напружених дискусіях.

Незалежно від того, в якому секторі чи галузі ви знаходитесь, події останніх кількох місяців, безсумнівно, створили певний динамічний зрив у вашому виконанні справ. Перш ніж з головою зануритися в порушення і покластися на те, що працювало в минулому, щоб пройти вас через поточну ситуацію, можливо, буде зручним часом подумати про те, щоб уповільнити ситуацію, переглянути оцінку поточного робочого середовища та перегрупувати свою команду, щоб чітко і призначення.

Кріс Кансіалозі, доктор філософії, є керуючим партнером і засновником у gothamCulture та Gotham Government Services.

Ця стаття спочатку з’явилася на веб-сайті Forbes.com.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/going-slow-go-fast-chris-cancialosi-ph-d-acc/.

Chris Cancialosi, Ph.D., ACC люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: