Представляємо три нові технології

З моменту виходу VITO (Бельгія) у 2013 році в Xetal багато чого змінилося. Ми завжди були відомі своєю інноваційною технологією Kinsei. Датчики, що працюють від акумулятора, розміщені на вертикальних поверхнях, здатні виявляти та знаходити людей у режимі реального часу та з надзвичайно високою роздільною здатністю. Ми показали та позитивно продемонстрували Kinsei по всьому світу для таких програм, як охорона здоров’я, безпека та розумні будівлі.

Однак технологія Kinsei була лише початком. Насправді ми слухали всі отримані відгуки. На його основі ми розробляємо нові технології, які стануть ключовим елементом інноваційних рішень для будь-яких систем, що потребують моніторингу та локалізації людей та предметів.

Це не просто одна, а три технології, які ми розкриваємо. Вони будуть офіційно запущені протягом 2018 та 2019 років, тоді як пілотування та оцінка для зацікавлених партнерів розпочнеться вже у 2018 році.

Що це за інноваційні технології?

= Технологія Yugen базується на нових дахових датчиках, які дозволяють виявляти та локалізувати людей та будь-яке інше джерело температури в режимі реального часу. Один датчик може контролювати площу від 2 до 45 кв. М і далі. Він може виявляти присутність у заданих зонах або навіть відстежувати людей і забезпечувати положення щодо датчика в режимі реального часу. Yugen використовує прості датчики температури, як наша технологія Kinsei, що робить їх також придатними, коли проблема конфіденційності. Він надзвичайно дискретний, простий в установці та надзвичайно доступний. Вже пробні та розгорнуті вибраними партнерами зразки вже доступні для оцінки.

= Технологія Shinrai базується на новому доступному розумному датчику температури, який може надійно виявляти людей та будь-які інші вторгнення в суворих умовах, таких як вантажівки, поїзди та контейнери. Доступний у 2019 році, вибрані партнери зможуть протестувати його вже до кінця 2018 року.

= Технологія Koko забезпечує просте відстеження активів. Це невеликий, справді акумулятор і доступний. Доступний у 2019 році, вибрані партнери зможуть протестувати його вже до кінця 2018 року.

Докладніше читайте на нашому повністю оновленому веб-сайті та зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/introducing-three-new-technologies-francesco-pessolano/.

Francesco Pessolano люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: