Список читання енергії – Отримайте перспективу з усіх боків, Отримайте правильну історію, Отримайте основи, а потім Вийдіть і зробіть щось!

Нещодавно один із наших молодих членів команди запитував мене про хороші книги для читання з енергетичної галузі, і хоча я пов’язую зі списками багатьох інших, я захоплююсь, здавалося, настав час зібрати таку, яка є унікальною для мого досвіду. Тим, хто шукає сокиру для розточування, доведеться піти кудись ще, а можливо, ви можете просто розтерти їх разом. У цьому списку я шукав перспективи, а не бачення тунелю. Таким чином ви знайдете деякі думки та погляди, які вам не подобаються, не погоджуєтесь, і, звичайно, що б ви їх схвалили. У цьому суть.

Якщо ви перебуваєте в ехокамері лише крайньо лівих екологів, ви зненавидите багато з цих книг, але якщо ви хочете відстоювати свої погляди ефективніше, вам слід прочитати їх, щоб зрозуміти свого супротивника. Якщо ви твердий праведник, то твердо “викопне паливо буде панувати вічно” і вважаєте, що люди не мають нічого спільного з кліматом, ніж ви зненавидите багато з цих книг, але якщо ви хочете відстоювати свої погляди ефективніше, вам слід прочитати зрозуміти свого супротивника. Так, останню частину я писав двічі, можливо, хтось прочитає її один раз.

Отже, до списку із посиланнями на Амазонку та на слух, де це можливо:

Історія енергетики та основи

Премія, Даніель Єргін. Просто найкраща історія нафти, коли-небудь написана.

Історія компанії Standard Oil, Іда Тарбелл. Одна з найвпливовіших публікацій журналістики, яка мала вплив далеко за межі нафтового бізнесу.

Олія 101, Морган Дауні. Велике підґрунтя на фактах, щоб зрозуміти нафту, від її історії та хімії, до переробки, готової продукції, зберігання, транспортування та альтернатив.

Сонячна енергія, Майкл Маккей. Вступне введення для будь-якого новачка в галузі або тих, хто хоче отримати ширший погляд на технології сонячної енергії.

Всесвіт, що руйнується, Ісаак Азімов. Вперше прочитав це, коли мені було десять років, і це був найкращий вступ до фізики, який коли-небудь міг мати молодий фанат науки. Без базової фізики вас можуть бентежити ті, хто пропонує енергетичні рішення, що порушують закони фізики. Це було б погано, і ви не збираєтесь читати підручник, тому це чудовий початок. Кому не цікаві чорні діри.

Квест, Даніель Єргін. Ці хлопці такі гарні, що вам доведеться прочитати його підписку на премію.

Енергія, тонка концепція, Дженніфер Куперсміт. Для тих, хто закріпив основи, цей щільний том більш досконалих концепцій є чудовим наступним кроком.

Енергетика та довкілля

Бум, Рассел Голд. Так що так, я ставлю це в категорію Енергетика та навколишнє середовище, і мова йде про фрекінг. Чому, адже вибухом постачання природного газу в США фрекінг зробив більше для зниження вуглецевого сліду в США, ніж будь-яка інша технологія. Проте це одна з найбільш суперечливих подій в новітній історії. Усе це осторонь – це чудова книга для розповідачів історії.

Стійка енергетика – без гарячого повітря, Девід Дж. К. Макей. Один з кращих поглядів на відновлювані джерела енергії, альтернативи та цілу тему того, куди ми йдемо звідси, без усіх гіпербол у стилі Ела Гор. Непогана статистика та цифри, щоб поставити ситуацію в контекст на тлі величезних потреб енергетичної галузі та потреб суспільства.

Бурі моїх онуків, Джеймса Хенсона. Один із найбільш поглиблених поглядів на глобальне потепління, так, глобальне потепління не хеджує свою перспективу до “зміни клімату”, як і більшість його однолітків. Хенсон був провідним адвокатом та представником питань глобального потепління з 80-х років, і ця книга, розроблена для того, щоб вас налякати, а потім тягнути душі через своїх дітей та онуків – це та, яку ви повинні прочитати незалежно від ваших поглядів.

Енергія на роздоріжжі, Вацлав Сміл. Smil – один із моїх поточних фаворитів за добре продумані аргументи за чи проти майже кожного енергетичного варіанту, який ми маємо в майбутньому. Протилежність Хенсону в його сухому і фактично реалістичному реалізмі Сміл привертає увагу до енергетичних викликів майбутнього.

Вигадуючи вогонь, Аморі Ловінс. Очевидно, що в таборі Гансона, що стосується відчуття актуальності проблем, з якими ми стикаємося, але більш оптимістичне та збудливе бачення того, як вирішити баланс між зростаючими потребами в енергії та підтримкою нашого навколишнього середовища. Реалісти в таборі Сміл будуть ненавидіти цю книгу, тим, хто є шанувальником Пітера Діамандіса та його перспективи “Достатку”, вона повинна сподобатися як більш енергетично орієнтована версія загального погляду Пітера.

Голодний влади, Роберт Брайс. Антитетичний погляд на Хенсона та Ловінса. Брайс робить чудову роботу, детально описуючи, наскільки величезним є насправді голод і постійно зростаючий попит на енергію на цій планеті, і як нинішні зусилля, спрямовані на стійку енергію, жахливо недооцінюються. Екологи ненавидітимуть це, але їм було б набагато краще прочитати та оцінити зауваження Бірса про те, наскільки великий пагорб вони стикаються.

Моральний випадок викопного палива, Алекс Епштейн. Я закрию список цією широко відомою книгою Епштейна. Ця книга є найкращим, що я бачив, балансуючи з величезними перевагами, які ми всі отримали, спираючись на енергетичну систему викопних видів палива, яку ми маємо сьогодні, з питаннями про те, як ми рухаємося вперед звідси.

Хоча багато хто хоче просто засудити галузь за те, що ми майже всі кидаємо ці камені життя у скляному будинку. Вони насолоджуються безпекою, мобільністю та загальним способом життя, тому що ми змогли освоїти енергію, доступну нам із викопного палива. Проте ми мусимо рухатися далі, і швидко. Якщо клімат та якість повітря не були достатніми причинами, ми також повинні пам’ятати, що ще більшою проблемою є те, що якщо ми не замінимо викопне паливо до того, як вони закінчаться, то більшість людей на планеті зіткнеться в найближчі пару сотень років. Це блимає порівняно з тим, скільки часу нам знадобилося, щоб зрозуміти, що ми маємо сьогодні, і це буде непросто.

Тож великі виклики та питання, на які ми повинні відповісти для енергетики, насправді однакові для всіх з усіх боків дискусії. Ми можемо і повинні енергійно обговорювати часові рамки та ринкові механізми, необхідні для розвитку нашого збору, виробництва та розподілу енергії, яка нам усім потрібна, але ми не можемо ігнорувати великі виклики, що попереду. Я вважаю, що якщо ми зможемо трохи краще зрозуміти іншу сторону дискусії, ми зможемо рухатись уперед до цих великих викликів із набагато більшою креативністю та оптимізмом. Нам знадобиться велика кількість обох, тому що для вирішення цього потрібно все, що у нас є!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/energy-reading-list-get-perspective-from-all-sides-history-haugh/.

Doug Haugh люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: