Цифрова трансформація у виробництві різко прискорюється – що далі?

Згідно з поточним дослідженням McKinsey Win The Next Normal з технологіями в автомобільному та промисловому виробництві, Digital & Analytics мають потенціал для респектабельного економічного впливу, який, за оцінками, досягне додаткових 13 трильйонів доларів світового ВВП до 2030 року завдяки цифровим досягненням, автоматизації та штучному інтелекту. Крім того, компанії з більш широких галузей промисловості можуть збільшити свої доходи та рентабельність на 4–7%.

Важливий внесок у це збільшення доходів вносять відділи досліджень і розробок виробників, включаючи проектування та розробку продукції, що є важливою частиною життєвого циклу товару. Сьогодні продукція часто розробляється на робочих станціях, а потім перевіряється в моделюванні, остання – на власних високопродуктивних комп’ютерах, які є дорогими та гнучкими, і швидко старіють – обчислювальні шахти – часто непросто інтегрувати в нове цифрове середовище для всієї компанії ( наприклад, за допомогою Kubernetes як платформи оркестровки). Отже, наступним важливим кроком у напрямку цифрової трансформації є (часткова) міграція зростаючих обчислювальних навантажень до гнучких робочих середовищ у високопродуктивних хмарах.

Тут повністю автоматизована, динамічна платформа моделювання UberCloud на вимогу, що самообслуговується, стає все більш важливою. Спираючись на програмні технології, такі як високопродуктивні програмні контейнери та Kubernetes, ця платформа пропонує повне середовище моделювання, яке інженери можуть використовувати у звичному для них способі – як у власному локальному середовищі моделювання – та для будь-якої хмари, будь то як “приватна хмара ” у вашій компанії, або як публічна хмара '', наприклад на Amazon AWS, Microsoft Azure або Google Cloud Platform, або як гібридна хмара ”, тобто безперешкодно інтегрована в ІТ-інфраструктуру вашої компанії.

Випадок використання клієнта: Ми щойно створили таке повне середовище в хмарі Azure для FLSmidth, лідера ринку важких цементних та екстракційних машин (див. Малюнок). Ви можете знайти тематичне дослідження тут, або ви можете переглянути один або кілька наших останніх сеансів вебінару UberCloud / Azure.

Приклад використання споживачами: Ще одне тематичне дослідження щодо нашого недавнього проекту з Buro Happold Engineering, великою інженерною компанією для міжнародних будівельних проектів (таких як Лувр Абу-Дабі, Королівська опера Копенгагена, Пекінський аеропорт, Лондонські Вежі Воксхолл, див. Малюнок) буде представлено в нашому Вебінар Buro Happold / UberCloud / Ansys 9 грудня (зверніть увагу, що дата змінилася).

Ваші наступні кроки? Я хотів би запросити вас зв’язатися з нами безпосередньо, отримати більше інформації про нашу повністю автоматизовану, динамічну платформу симуляції UberCloud на замовлення або замовити спільну зустріч Discovery.

З повагою, Вольфганг Генцш

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/digital-transformation-manufacturing-accelerating-what-gentzsch/.

Wolfgang Gentzsch люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: