5 способів знищити бренд роботодавця (підказка: не робіть цього)

Уявіть собі це: ви витратили тисячі годин (і доларів) на створення бренду вашого роботодавця та набирання сили з дивовижними кандидатами. Ваша компанія опитує сотні кандидатів на всілякі ролі в організації. Менеджери з найму перевантажені, і досвід кандидатів починає падати крізь тріщини. Це не схоже на кінець світу, тому що ви знаходите чудових кандидатів і робите пропозиції. Наступне, що ви знаєте, у вашій стрічці з’являється повідомлення від кандидата у LinkedIn. Вони руйнують вашу компанію, тому що один з ваших інтерв’юерів привів їх у процес найму. У підсумку публікація отримує понад 5000 вподобань, і тепер половина кандидатів, яким ви зробили пропозицію, відмовили вам.

Бренд вашого роботодавця, як і бренд споживача, є дуже крихким активом, який може отримати удар у будь-який час. Такі історії – це те, чому ви інвестуєте у створення сильного бренду, і це не означає лише вміст, який ви видаєте. Бренд вашого роботодавця починається з людей у вашій організації, існуючих процесів та культури, яку ви створили.

Перевірте п’ять найгірших речей, які ви могли зробити, будуючи бренд роботодавця, і обов’язково уникайте їх будь-якою ціною!

Створіть дивовижний бренд роботодавця, уникаючи цих п’яти найважливіших помилок

Одним з найкращих способів побудови будь-якого бренду є створення з вуст в уста, але як це зробити? Правильне ставлення до людей і чесність та прозорість – прекрасне місце для початку. Люди не очікують отримати пропозицію про роботу звідусіль, куди вони звертаються, але вони заслуговують на те, щоб у будь-якому випадку до вас ставились добре. Нижче наведено п’ять помилок, яких слід уникати, щоб підтримувати репутацію бренду роботодавця.

1 Неаутентична практика найму

Процес співбесіди та пошуку роботи є одним із найбільш стресових моментів у житті людини. Отже, те, як ви ставитеся до когось протягом усього процесу найму, неймовірно важливо. Коли ви намагаєтеся бути ефективним і наймати найкращого, легко заплутатися у ділові справи. Однак усі, кого ви не наймаєте, так само важливі для вашої компанії та бренду вашого роботодавця, як і люди, яких ви робите.

Кандидати, які не роблять скорочення, володіють неймовірною владою над вашим брендом, і те, як вони реагують на те, що не отримали роботу, все повертається до того, як з ними поводились під час та після співбесіди. Вам не потрібно надсилати кожному кандидату подарунковий кошик та рукописну записку, щоб бачити вас хорошим роботодавцем. Але вам потрібно принаймні тримати людей у курсі і бути чесними з ними. Як мінімум, ви можете налаштувати автоматичний електронний лист, який надсилатиметься з вашого ОВД щоразу, коли ви не наймаєте кандидата, щоб вони не відчували, як ви їх привели. Роблячи подібні дрібниці, це може бути різницею між тим, як кандидат потрапив до вас в Інтернеті, та створенням гарної репутації для вашого бренду.

2 Не практикуючи те, що ви проповідуєте

Це одна з найгірших речей, які ви можете зробити, і один із найшвидших способів втратити повагу з боку кандидатів у вашому трубопроводі. Не публікуйте цінності своєї компанії та не говоріть про те, за що ви виступаєте, а потім не дотримуйтесь їх. Шукачі роботи, особливо молоді, так глибоко піклуються про цінності та місію, на якій будувалася компанія, і якщо вони прочитають одне, а побачать інше, вони втратять інтерес працювати на вас.

Наприклад, багато компаній говорять про повернення грошей громаді, де вони живуть і працюють. На вашому веб-сайті та в соціальних мережах повинні бути фотографії та відео ваших співробітників, які насправді це роблять. Це може здатися очевидним, але багато компаній дають такі обіцянки, а потім не доводять, що дотримуються цього. 73% шукачів роботи шукають у соціальних мережах, намагаючись дізнатись більше про компанію, і всі ці люди хочуть бачити справжню сторону вашої організації. Покажіть їх!

3 Не рекламувати власні історії співробітників

Співробітники – це один з найбільших активів, який ви можете мати, будуючи бренд роботодавця. Вони містять історії та інформацію, яку хочуть усі кандидати, тому що вони сидять на стільцях, на яких сподіваються сидіти респонденти. Ці історії пояснять шлях, який пройшов до роботи у вашій компанії. Від того, що ваші співробітники навчались у школі, до стажування та іншого життєвого досвіду, що відбувся, це вміст, яким хочуть займатись майбутні кандидати та поточні співбесідники.

Коли ви ділитесь історіями співробітників, вам також доводиться довіряти своїм співробітникам настільки, щоб не обмежувати їх слова. Єдине, що гірше, ніж не ділитися цими історіями, – це ділитися ними з очевидним фільтром до того моменту, коли кожному, хто споживає контент, стає ясно, що людина не розповідає всю історію. Ви найняли цю людину, бо довіряєте їй виконати велику роботу і пролити гарне світло на вашу компанію. Тож, довіртесь їм розповісти свою справжню історію та допомогти майбутнім кандидатам зрозуміти, з ким вони можуть сидіти, якщо їх найнять у вашу компанію.

4 Публікуйте лише вміст про ваші відкриті робочі місця

Якщо ви йдете в ногу з нашим вмістом, ви, напевно, вже чули, як ми говорили раніше: «Шукачі роботи Gen Z дбають не лише про опис роботи». Це правда. Вони дбають про всю організацію, про те, за що вона виступає, та про цінності, на яких вона побудована. Звичайно, хороша зарплата завжди буде привабливою, але вона не буде тримати молоду людину зацікавленою в роботі на вас довгий час. Отже, чому компанії діляться лише інформацією про відкриті робочі місця? Це може бути однією з найбільших помилок у формуванні бренду роботодавців.

Це еквівалент споживчого бренду, який лише розміщує повідомлення про те, наскільки чудовим є їх продукт та угоди, які вони проводять. Це не дає вам уявлення про те, чим ця компанія насправді займається щодня. Кандидати повинні знати, як насправді працює ваша компанія, щоб прийняти зважене рішення, і ви повинні знати все про вашу компанію, щоб зробити ваш процес найму більш ефективним.

5 Імітація інших компаній

Однією з найпоширеніших помилок, які роблять компанії, думаючи про бренд свого роботодавця, є копіювання ходів, які роблять інші організації. На 100% нормально шукати ідеї та мотивацію в інших компаніях, але ви повинні зробити їх своїми! Люди зацікавлені дізнатися більше про ваш бренд, а не інша компанія, яка маскується під ваш бренд. Будьте вірними собі та своїй компанії, діліться реальними історіями про те, що відбувається, і підкреслюйте, чому цікаво потенційно працювати на вас.

Це може бути складним завданням, особливо для компаній, які тільки починають інвестувати в бренд свого роботодавця, але бути автентичним для цих компаній ще важливіше. Поки вміст, який ви розміщуєте, є репрезентативним для вашої компанії, потрібні кандидати сподобаються йому і оцінять можливості, які може запропонувати ваша компанія.

Почніть (або продовжуйте) будувати бренд свого роботодавця

Замість того, щоб лише розповідати вам про помилки, яких не слід робити, ми хотіли також поділитися деякими предметами дій, якими ви можете скористатися, щоб розпочати (або продовжити) будувати бренд свого роботодавця. Вони допоможуть переконатися, що ви справжні, та передавати інформацію, яку бажають мати шукачі роботи.

Знайдіть трьох співробітників з різних підрозділів у вашій компанії та запишіть, як вони розповідають про свою кар’єрну подорож та чому вони працюють у вашій компанії.

Створіть тему для кожного місяця, щоб ви завжди були зосереджені на тому, які типи вмісту готувати. Перегляньте цю електронну книгу, щоб дізнатись більше про ідеї щодо змісту.

Публікуйте щонайменше 3 рази на тиждень на сторінках вашої компанії в соціальних мережах.

Будьте гостем у таких подкастах, як The Internship Show, і розкажіть про свою компанію невимушено та запрошувально

Створіть короткі відеозаписи своїх співробітників, які відповідають на запитання про вашу компанію. Відео має на 1200% вищий рівень залучення, ніж зображення або письмовий вміст.

Підтримуйте свою мережу талантів в курсі постійного спілкування електронною поштою. Використовуйте електронну пошту для просування іншого вмісту, який ви вже створюєте.

Якщо ви шукаєте подальших вказівок або хочете допомогти в реалізації цих ідей, не соромтеся DM мені! Я завжди рада бачити, як я можу допомогти.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/5-ways-destroy-your-employer-brand-hint-dont-do-ben-siegel/.

Ben Siegel люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: