#RoundUp: Промислові ресурси, COVID-19

Мої колеги в галузі, я хотів би спиратися на наведений нижче список ресурсів, які можуть бути для нас цінними у важкі та незвичні часи. Я сподіваюся, що ця публікація може заощадити комусь час або спрямувати їх на необхідну інформацію, яку вони шукали.

Якщо у вас є посилання, яким ви можете поділитися, будь ласка, надішліть мені шлях або поділіться у розділі коментарів. Я докладу максимум зусиль, щоб цей пост поновлювався якомога більше.

Будь ласка, будьте добрі один з одним.

Галузеві ресурси:

Ica – спільнота

ICA – це неприбуткова асоціація канадських агентств з реклами, маркетингу, ЗМІ та зв’язків з громадськістю. Завдання: посилити, захистити та перетворити агентський сектор через адвокацію та спільноту.

Веб-сайт: http://www.theica.ca/en/covid19

Nabs-bec канада

nabs – це унікальна благодійна організація, спеціально розроблена для підтримки здоров’я та добробуту всіх людей у галузі засобів масової інформації, маркетингу та комунікацій у Канаді. nabs – це зареєстрована благодійна організація, яка повністю фінансується завдяки щедрості наших донорів та медіа-партнерів. nabs підтримує галузь вже більше 30 років, заснована у 1983 р. у Канаді.

Веб-сайт: https://nabs.org/coronavirus-managing-stress-ancurity

Стандарти реклами

Ad Standards – це неприбутковий, саморегулюючий орган з реклами Канади. Завдяки відповідальному саморегулюванню в галузі ми сприяємо підвищенню довіри громадськості до канадської реклами. Керуючи Канадським кодексом рекламних стандартів та пропонуючи попереднє оформлення реклами, ми забезпечуємо цілісність та життєздатність канадської реклами для всіх споживачів

Веб-сайт: https://adstandards.ca/

Гірка канада

Створене в 1997 році, Інтерактивне бюро реклами Канади (IAB Canada) є національним лідером думок і думок канадської індустріальної маркетингової та рекламної індустрії. Ми є єдиною торговою асоціацією, яка спеціалізується виключно на розвитку та просуванні сектору цифрового маркетингу та реклами в Канаді.

Веб-сайт: https://iabcanada.com/ | Спільнота безперервно – щотижневий вебінар

Канадська асоціація маркетингу

CMA – голос маркетингової професії в Канаді. Маючи понад 400 членів, ми представляємо лідерів у корпоративному, некомерційному, державному, середньому та медичному секторах. Ми пропонуємо форум для членів, які беруть участь у дискусіях щодо керівництва думками, беруть участь у пропозиціях професійного розвитку та сприяють створенню середовища, де захищають споживачів і бізнес може процвітати.

Веб-сайт: https://www.the-cma.org/

Thinktv

Починаючи від діаграм та інфографіки, закінчуючи інформаційними документами та веб-семінарами, ми пропонуємо дані з Канади та усього світу про ефективність телевізійної реклами. Ми працюємо від імені канадських мовників, щоб допомогти рекламодавцям та агентствам якомога ефективніше розповсюджувати рекламу в ефірі. На додаток до затвердження остаточної реклами, наша команда експертів-аналітиків доступна протягом усього процесу, щоб надати вказівки щодо творчих ідей, сценаріїв та виробництва, щоб вони працювали відповідно до рекомендацій.

Веб-сайт: https://thinktv.ca/post/marketing-during-a-crisis/

ТУТ

Асоціація канадських рекламодавців – це спільна організація Канади для клієнтів-маркетологів, яка допомагає нашим членам максимізувати рентабельність інвестицій MarCom та бренд.

Веб-сайт: операції ACA під час кризи COVID-19

Торонто adops

Якщо ви працюєте в рекламних операціях, керуванні цифровими кампаніями, програмних закупівлях, продажах та оптимізації, відносинах з видавцями, SEM, цифровому управлінні продуктами та захисті від цифрового шахрайства – Toronto Ad Ops – це місце для вас, щоб обговорити такі теми, як розміщення оголошень, програмне придбання медіа, видимість, шахрайство з цифровою рекламою, управління прибутковістю, логістика та процес рекламних операцій, розробка цифрових продуктів, дані, відео та мобільні.

Веб-сайт: https://torontoadops.com/ | Веб-сайт: Поради та рекомендації щодо роботи на дому

Бренди відповідають

У відповідь на пандемію COVID-19, Рада з реклами, Білий дім, Міністерство охорони здоров’я та соціальних служб США (HHS) та Центри контролю та профілактики захворювань (CDC) оголосили сьогодні, що вони співпрацюють з провідними цифровими та технологічними платформами, в тому числі Amazon, Apple, Facebook, Google, SiriusXM та Pandora, Pinterest, Snapchat, TikTok, Twitter та Verizon Media, серед інших, для розширення охоплення та впливу критичних повідомлень про відповідь на COVID-19.

Джерело: https://www.prnewswire.com/news-releases/leading-digital-and-tech-platforms-join-ad-council-white-house-hhs-and-cdc-to-address-covid-19- криза-301029731.html

РБК виділяє 2 мільйони доларів на реагування спільнот COVID19 для груп ризику та населення, починаючи з внесків партнерам, включаючи продовольчі банки Канади | Banques alimentaires Canada, Feeding America та Фонд реагування на солідарність Covid-19 Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Джерело: http://www.rbc.com/newsroom/news/2020/20200318-covid-19-donation.html

Благодійні організації PetSmart: зареєстровано: здійснює заходи до 1 мільйона доларів на підтримку добробуту тварин по всій Північній Америці на тлі пандемії коронавірусу

Джерело: https://www.prnewswire.com/news-releases/petsmart-charities-commits-up-to-1-million-in-support-of-animal-welfare-across-north-america-amid-coronavirus- пандемія-301026266.html

Компанія Ford розпочала рекламну кампанію для підвищення обізнаності щодо нової програми, яка надає допомогу клієнтам, які постраждали від пандемії коронавірусу, повідомляється в прес-релізі компанії.

Джерело: https://www.marketingdive.com/news/ford-shifts-marketing-focus-to-coronavirus-relief-program/574297/

Компанія Ford Motor об’єднується з компаніями 3M, GE Healthcare та UAW, щоб швидко розширити виробництво терміново необхідного медичного обладнання та матеріалів для медичних працівників, працівників першої допомоги та пацієнтів, які борються з новим коронавірусом.

Джерело: https://www.wxyz.com/news/ford-teams-with-3m-ge-uaw-to-speed-production-of-respirators-ventilators-for-covid-19-patients

DoorDash тимчасово зменшить або скасує комісійні збори. Конкурент GrubHub оголосив, що минулого тижня призупинить комісію до 100 мільйонів доларів.

Джерело: https://www.engadget.com/2020/03/17/doordash-reduces-commission-fees/

Uber Eats відмовився від плати за доставку понад 100 000 незалежних ресторанів по всій території США та Канади.

Джерело: https://www.uber.com/newsroom/food-not-finances/

У Канаді компанія Corby Spirit and Wine та її лікеро-горілчаний завод Walkerville Hiram Walker & Sons у Віндзорі, Онтаріо, вироблятимуть алкоголь для виробництва дезінфікуючого засобу для рук там, де це необхідно.

Джерело: https://www.linkedin.com/posts/pernod-ricard_pernod-ricard-usa-on-twitter-activity-6647522234787336192-aeQi/

Chiquita, Mucinex та Coca-Cola створили фірмові PSA. Використовуючи власні платформи та маркетингові групи, Chiquita Brands, Coca-Cola та Mucinex є одними з багатьох компаній, які дебютували фірмові PSA, що закликають людей дотримуватися офіційних рекомендацій, що стосуються COVID-19.

Джерело: https://www.adweek.com/creativity/brand-marketing-promotes-social-distancing-covid-19-facts/

Diageo та Anheuser-Busch приєднуються до спиртних брендів, виходячи за межі безкоштовного дезінфікуючого засобу. Пивоварні та лікеро-горілчані заводи по всьому світу виробляють безкоштовні дезінфікуючі засоби для боротьби з коронавірусом.

Джерело: https://www.adweek.com/creativity/diageo-and-anheuser-busch-join-alcohol-brands-pivoting-to-free-sanitizer/

L’Oreal, LVMH, ZARA серед зростаючого списку компаній, що виробляють продукцію для запобігання та боротьби з поширенням COVID-19.

Джерело: https://fashionista.com/2020/03/fashion-beauty-companies-coronavirus-covid19-manufacturing-products-help

Сьогодні Фонд New Balance оголосив, що виділив 2 мільйони доларів некомерційних грантів у відповідь на пандемію COVID-19 для підтримки місцевих, регіональних та глобальних спільнот.

Джерело: https://newbalance.newsmarket.com/LATEST-NEWS/new-balance-foundation-pledges–2-million-to-support-covid-19-relief-efforts/s/ba077d58-0cdc-4763-a255 -29df99bc1b3c

Crave оголосив, що, хоча канадці проводять більше часу в приміщенні, вони надають один місяць безкоштовних послуг новим абонентам по всій країні.

Джерело: https://dailyhive.com/vancouver/crave-month-free-service-new-subscribers-canada?fbclid=IwAR1eMZsR7yBQFfG5TmSBTSiiFMjj5mOkzSHa8Y1jmuS0lrngyWK8ojE5

Netflix створив фонд допомоги на 100 мільйонів доларів, щоб допомогти представникам творчої спільноти, які залишились без роботи і не мають можливості заробити дохід під час кризи коронавірусу. Гігант потокового передавання заявив, що основна частина коштів піде на підтримку звільнених членів екіпажу.

Джерело: https://variety.com/2020/film/news/netflix-coronavirus-relief-fund-100-million-dollars-1203540530/

NASCAR, iRacing та FOX Sports об’єдналися, щоб провести перший в історії запрошувальний захід eNASCAR iRacing Pro.

Джерело: https://www.enascar.com/news-media/2020/03/24/fox-sports-to-air-complete-enascar-iracing-pro-invitational-series-season/

Sofina Foods Inc. оголошує про низку ініціатив щодо визнання своїх співробітників та підтримки громад по всій країні. Це включає виплату премій працівникам першої лінії, доступ до продуктів компанії та пожертви різним благодійним організаціям.

Джерело: https://www.sofinafoods.com/2020/03/25/covid-19-update-2/

PwC оголосив, що його Благодійний фонд PwC передасть нові гранти на загальну суму 2,85 млн. Доларів організаціям, що підтримують громади, які постраждали від COVID-19.

Джерело: https://www.adweek.com/programmatic/pixalate-ad-fraud-scheme-roku-murkiness-ctv/

Проект Spotify COVID-19 Music Relief створений для розширення зусиль організацій, які зосереджуються на допомозі тим, хто найбільш потребує, починаючи з перелічених нижче. Spotify робить пожертви цим організаціям і буде відповідати пожертвам, зробленим через цю сторінку, долар за долар до загальної суми в 10 мільйонів доларів.

Джерело: https://covid19musicrelief.byspotify.com/en-US

Геп та Едді Бауер оголосили, що будуть використовувати свої фабричні ресурси для виготовлення масок та інших захисних матеріалів для медичних працівників, які стикаються з серйозною нестачею під час пандемії.

Джерело: https://adage.com/article/cmo-strategy/brands-such-nike-gap-are-making-masks-health-care-workers/2246481

Канадський виробник хокейного обладнання Bauer пропонує модифікувати свою виробничу лінію, щоб виготовити захисні козирки для лікарів, медсестер та перших людей, що реагують.

Джерело: https://www.sportsnet.ca/hockey/nhl/bauer-offers-make-protective-visors-front-line-health-care-workers/

Apple забезпечила 10 мільйонів масок для медичних працівників США та пожертвує мільйони більше країн у всьому світі, оскільки пандемія коронавірусу продовжує поширювати та напружувати виробничі ланцюги для медичних товарів.

Джерело: https://www.foxnews.com/science/apple-10-million-masks-health-care-workers-us

Хенкель запускає комплексну глобальну програму солідарності для підтримки працівників, клієнтів та постраждалих громад

Джерело: https://www.henkel.com/press-and-media/press-releases-and-kits/2020-03-24-henkel-launches-comprehensive-global-solidarity-program-to-support-employees- споживачі та постраждалі громади-1047556

Anheuser-Busch InBev оголосив, що перенаправить 5 мільйонів доларів, які зазвичай витрачає на маркетинг спорту та розваг, до Американського Червоного Хреста.

Джерело: https://adage.com/article/cmo-strategy/ab-inbev-diverts-sports-and-entertainment-spending-coronavirus-aid-releases-one-team-ad/2246381

Steam Whistle, Muskoka та Labatt адаптуються до потреби доставки та відключення опорних категорій, таких як громадські спілкування, спорт та розваги.

Джерело: https://strategyonline.ca/2020/03/26/how-beer-brands-are-keeping-people-connected/

TikTok передає 10 мільйонів доларів Фонду реагування на солідарність Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Цей фонд допомагає ВООЗ виконувати такі роботи, як розсилка витратних матеріалів працівникам охорони здоров’я у всьому світі.

Джерело: https://www.musicbusinessworldwide.com/tiktok-donates-10m-to-world-health-organization-to-fight-covid-19/

TikTok запускає Stream Aid 2020 – світи ігор, музики та спорту об’єднуються, щоб отримати користь від COVID-19.

Джерело: https://www.streamaid.twitch.tv/

У Nestlé ми докладаємо всіх зусиль, щоб орієнтуватися в ці невизначені часи, і як компанія з виробництва продуктів харчування та напоїв наша робота ніколи не була важливішою, ніж зараз, оскільки ми відіграємо важливу роль у постачанні продуктів, від яких залежать канадці.

Джерело: https://corporate.nestle.ca/en/media/news/our-response-covid-19

NBCUniversal та інші частини сім’ї Comcast у середу оприлюднили заходи щодо підтримки працівників та інших осіб, які постраждали від нової пандемії коронавірусу.

Джерело: https://www.hollywoodreporter.com/news/comcast-nbcuniversal-ceos-donate-salaries-coronavirus-relief-1287854?utm_source=Sailthru&utm_medium=email&utm_campaign=THR%27s%20Today%20in%20Entertainment_20-04 2007: 15: 00_aweprin & utm_term = hollywoodreporter_tie

Більше:

Які бренди можуть навчитися з історії (і чим це трохи відрізняється) (MIC)

Список основних підприємств уряду Онтаріо (iab, Канада)

Криза коронавірусу різко впливає на споживання цифрових медіа в Канаді (Comscore)

Регулярно оновлюваний список відстеження реакції маркетологів на COVID-19 (AdAge)

Огляд статистики: Вплив COVID-19 на маркетинг, електронну комерцію та рекламу (екоконсультації)

Коронавірус кидає виклик брендам спрямувати свою більш людську сторону (Adweek)

Звіти Comscore Зростаючі рівні використання внутрішніх даних (США) (Comescore)

Поради щодо взаємодії брендів серед пандемії COVID-19 (Pinterest)

Для брендів життєво важливо бути якомога кориснішим для спільнот, яким вони служать (Forbes)

190 університетів щойно запустили 600 безкоштовних онлайн-курсів

Що означає коронавірус для брендів у соціальних мережах? (Огілві)

Рекомендації щодо вільного програмного забезпечення / платформи для WFH (Jordyn Rowntree)

Посібник з управління вашими (нещодавно) віддаленими працівниками (HBR)

Медіа-компанії по всьому світу повідомляють про раптове падіння реклами (MIC)

Попередній розклад телевізійного ринку під сумнівом, оскільки COVID-19 спричиняє хаос (Adweek)

Бренди та споживачі адаптуються до кризи COVID-19 PLUS CPG, що глибоко занурюється (Wavemaker)

Як COVID-19 впливає на засоби масової інформації? Статистика від Ради з питань засобів масової інформації (CMA)

Зв’язок пандемії коронавірусу з онлайн-поведінковими змінами в Канаді (Comscore)

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/roundup-industry-resources-covid-19-boris-cho/.

Boris Cho люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: