Siftshelf: Управління знаннями для зміни робочої сили

Ви, напевно, чули фразу: “Це не те, що ти знаєш, а хто ти знаєш”. Як щодо “Це не те, що ти знаєш, а те, як ти цим керуєш?” Огляд цього тижня кидає виклик статус-кво управління знаннями на робочому місці і має на меті змусити вас по-новому поглянути на процеси управління вашими організаціями – все, від того, як впровадити програми передачі знань, чому прозорість робочого місця є важливою та як взаємодія між поколіннями може зіграти роль.

Дрю Картер – подолання прогалини між поколіннями робочих місць завдяки технологіям, дизайну та лідерству

Відмінності поколінь можуть здатися перешкодою, однак у статті Картера стверджується, що робочі місця можуть перетворити ці відмінності на сильні сторони завдяки технологіям, культурі та навіть дизайну робочого простору.

Іден Кінг, Ліза Фінкельштейн, Кортні Томас та Еббі Коррінгтон – відмінності між поколіннями на роботі незначні. Думаючи, що вони сильно впливають на наше робоче місце

Дослідження за дослідженням показує, що, незважаючи на сприйняття, працівники п’яти когорт поколінь виявляють переважно подібне ставлення до роботи. Що насправді має значний вплив на роботу? Вікові мета-стереотипи.

Амея Дешмух – Переваги прозорості на робочому місці

Люди кажуть, що хочуть прозорості робочого місця, але які переваги від її практичного використання? Ця стаття висвітлює чотири типи прозорості робочого місця, дослідження Inc 100, яке пов’язує прозорість із зростанням, і чому вам слід дбати.

CircleHD – Стратегії управління знаннями на робочому місці

Питання, яке ця стаття ставить заздалегідь: “Скільки [компаній] турбуються про фінансові втрати через відсутність доступу до систем управління знаннями?” На жаль, не багато. Отже, як ваша організація може відірватися від зграї, використовуючи виграшну стратегію KM?

Maestro – Як ефективно виконати план передачі знань

Важливий член команди, який залишає вашу організацію, дуже схожий на розпад, і багато організацій намагаються формалізувати процеси передачі знань, коли відбуваються ці від’їзди. Ця стаття стверджує, що мова йде не про підготовку до від’їзду, а про створення ініціативного плану захоплення критичних знань, а далі зазначається на різницю між мовчазними та явними знаннями.

Дана Янгрен – 4 стратегії для досягнення успіху за вашим планом передачі знань

В середньому 10 000 бебі-бумерів виходять на пенсію щодня. Більше того, пересічний працівник міняє роботу кожні три роки. За допомогою таких номерів працівникам потрібно постійно обмінюватися знаннями. Янгрен окреслює чотири кроки для створення ефективного плану передачі знань, зокрема, як вибрати платформу для обміну знаннями.

Сьюзен М. Хітфілд – Навчання співробітників у компанії має потужні переваги

Навіщо дивитись зовні, коли внутрішнє навчання вже має перевагу? Внутрішнє навчання перетворюється на потенційний бар’єр, оскільки воно відображає знання викликів та проблем, з якими люди стикаються щодня на роботі, та точні навички, необхідні для досягнення успіху.

Том Тауллі – Як створити ефективну навчальну програму компанії

Використовувати правильний талант – це лише початок. Справжньою проблемою є пошук гравців у своїй команді з відповідними навичками. Тауллі пропонує спосіб подолати цей розрив у навичках: інвестиції в навчання компанії. Перший крок? Постановка чітких цілей та завдань.

MindTools – Управління працівниками знань

Хто такі працівники знань? У найосновнішому сенсі вони є джерелом нових ідей організації. У наші дні від 25% до 50% робочих місць вимагають від людей створення, використання та обміну знаннями, але як Ви вимірюєте та керуєте працівниками, що займаються знаннями? Ця стаття про MindTools розповідає, як саме це зробити.

Мері Девіс та Роберт Сіммонс – 8 кроків до впровадження програми управління знаннями

Ефективна програма управління знаннями включає п’ять ключових міркувань: люди, процеси, технології, структура та культура. Однієї помилки, якої слід уникати? Спочатку перехід до рішення управління знаннями.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/siftshelf-knowledge-management-changing-workforces-sean-jackson/.

Sean Jackson люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: