Виконавчий коучінг: техніка або мислення

Нещодавно я відвідав семінар з тренерської роботи, який проводила моя хороша подруга Енн Рубл з Two Sigma Ventures. Формат семінару включав дискусію між Енн та директорами трьох різних тренерських фірм.

Під час запитань та відповідей дуже мудрий глядач задав наступне запитання:

“Якщо моєю метою є виграти золоту медаль у плаванні, це мета тренувань – допомогти з моєю технікою, диханням, кутом нахилу тіла у воді тощо, або допомогти створити спосіб мислення, де я щиро вірю, що можу виграти золоту медаль “.

Очевидно, що спортивні тренери зосереджуються на обох техніках, напр. дихання та мислення, виграшна ментальність, з традиційним акцентом на техніку проти мислення. Однак незрозуміло, де коучинг виконавчих кадрів потрапляє в цей спектр, і, на моєму досвіді, книги, подкасти та ін. Більше зосереджуються на мисленні, типах особистості, юнганських еннеаграмах, ніж на техніці, як краще проводити зустрічі, 1: 1s, прогнозовані конвеєри, тощо

Для тих з вас, хто використовує тренера-виконавця, який правильний баланс між зосередженістю на техніці, поліпшенням робочих функцій проти мислення, покращенням мислення та зростанням, щоб досягти успіху?

Вітаємо ваш внесок.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/executive-coaching-technique-mindset-will-price/.

Will Price люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: