Внесення фундаментальних змін у мою кар’єру (та життя)

На початку 2016 року я прийняв рішення про фундаментальні зміни, оскільки вирішив залишити юридичну галузь і переслідувати нові та зовсім інші проблеми (про це нижче). Рішення базувалося на місяцях роздумів. Зараз настав час поділитися з вами своїм рішенням.

Мені пощастило озирнутися на двадцять років у юридичній галузі, де мене завжди кидали виклики, натхнення та змушували робити все можливе, щоб заслужити довіру клієнтів, які звертаються за юридичною та комерційною консультацією. За свою юридичну кар’єру я брав участь у понад 200 операціях злиття та поглинання. Кожна транзакція була різною, кожного разу я збирав нові знання про конкретні галузі та зустрічав нових фантазійних та амбіційних людей. І коли угода успішно укладалася, у мене завжди залишалося вдячне відчуття як того, що я чогось навчився і досяг.

Моє рішення залишити юридичну галузь передбачає, що я залишу Bruun & Hjejle, коли закінчу консультування щодо останніх кількох угод злиття та поглинання. Я залишу те, що я досі бачу як найамбіційнішу та найуспішнішу юридичну фірму. Я надзвичайно вдячний, що протягом останніх п’яти років був частиною Bruun & Hjejle. Це була захоплююча подорож, коли ми разом досягли чудових результатів. Дякую всім вам – я буду сумувати за вами і бажаю вам і фірмі всього найкращого!

Отже, що тепер?

Ну, я, звичайно, почав малювати своє майбутнє, але рано я пообіцяв собі, що не слід приймати рішень, перш ніж я зможу це широко розказати, оскільки я хотів би вивчити свої варіанти спочатку. Те, що я бачу як вікно можливостей, потрібно відкрити, перш ніж воно закриється.

Ключове слово для мого майбутнього – «страта». Два десятиліття я був радником; не той, хто приймає рішення, і не той, хто несе відповідальність за виконання ділових рішень. Те, що я хотів би змінити, і тому я прагну стати частиною команди, яка має підприємницький дух та амбіції будувати або розвивати успішний бізнес. Я маю багаторічний досвід фінансування стартапів та компаній, що розвиваються. Я також можу бути інвестором.

Хто знає? Можливо, правильна можливість захована десь у моїй чи вашій мережі? Тож не соромтеся поділитися цим дописом.

Нещодавно я прийняв приєднатися до правління ще двох компаній. Обидві молоді компанії, і я отримаю свій ентузіазм, свою енергію, свої навички та багаторічний досвід роботи від професійного члена ради. Тож робота зі зростанням та створенням вартості на рівні правління, безумовно, також буде частиною мого майбутнього. Мені було б цікаво приєднатися до правління ще однієї чи двох компаній, якщо відповідність буде правильною.

Мій номер телефону залишається +45 21685522, і ви можете зв’язатися зі мною на soren@emmamo.com та тут на LinkedIn.

Будьмо на зв’язку,

Сорен

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/making-fundamental-change-my-career-life-s%C3%B8ren-j%C3%B8rgensen/.

Søren Jørgensen люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: