Кожен день – це другий шанс зробити все, що ти хочеш зробити …

Сьогодні я йшов від метро до Wework в Сохо, штат Нью-Йорк, і пару волонтерів зупинили, щоб поговорити зі мною про “Savethechildren.org”. Я уважно слухав волонтера, що ніколи не чув про них і про те, що вони робили, і ходив із важким серцем, думаючи про всіх дітей в інших частинах світу, де відмовляють у базовій освіті.

Я погуглив, думаючи про проблеми, пов’язані з відсутністю базової освіти, і виявив наступне:

1 Відсутність фінансування освіти: країни, що розвиваються, стикаються з фінансуванням освіти – існує потреба у більшій іноземній допомозі.

За даними Глобального партнерства з питань освіти (GPE), менше 20% допомоги на освіту спрямовується до країн з низьким рівнем доходу. Але в середньому на навчання в 13 країнах в країнах, що розвиваються, коштує 1,25 дол. США на дитину.

2 Немаючи вчителя або непідготовленого вчителя: недостатньо вчителів для здобуття загальної початкової або середньої освіти, і багато вчителів, які працюють в даний час, не підготовлені. Як результат, діти не отримують належної освіти. У школі 130 мільйонів дітей, які не вивчають таких базових навичок, як читання, письмо та математика.

У глобальному масштабі за оцінками ООН до 2030 року для здобуття загальної початкової та середньої освіти потрібно 69 мільйонів нових вчителів. Тим часом у 1 з кожних 3 країн менше трьох чвертей вчителів готуються до національних стандартів.

3 Відсутній клас: Дітей у багатьох країнах Африки, що перебувають на південь від Сахари, часто стискають у переповнені класи, класи, які розпадаються або навчаються на вулиці.

Наприклад, у Малаві на 1 клас в середньому припадає 130 дітей на клас 1. Проблема полягає не лише у нестачі класів, а й у всіх основних приміщеннях, які ви очікуєте у школі – наприклад, у водопровідної води та туалетів.

У Чаді лише 1 із 7 шкіл має питну воду, а лише кожна четверта має туалет; більше того, лише одна третина туалетів, які існують, призначена лише для дівчаток – справжній стримуючий чинник та перешкода для дівчат прийти до школи.

У Нігерії найбільша кількість дітей, які не відвідують школу, у світі

4 Брак навчальних матеріалів: Застарілі та зношені підручники часто використовуються шістьма і більше студентами у багатьох частинах світу. Наприклад, у Танзанії лише 3,5% усіх учнів 6 класу одноосібно користувалися підручником з читання. У Камеруні є 11 учнів початкових класів на кожен підручник з читання та 13 на кожен підручник з математики у 2 класі. Робочих зошитів, аркушів вправ, читачів та інших основних матеріалів, які допоможуть учням засвоїти свої уроки, не вистачає. Вчителям також потрібні матеріали, які допоможуть підготувати їхні уроки, поділитися зі своїми учнями та направити свої уроки.

Половина всіх дітей-біженців не ходить у школу: чому це величезна проблема

5 Виключення дітей з обмеженими можливостями: Незважаючи на те, що освіта є загальним правом людини, заборона доступу до школи є загальним явищем для 93 мільйонів дітей-інвалідів у світі. У деяких найбідніших країнах світу до 95% дітей-інвалідів не відвідують школу. Поєднання дискримінації, недостатня підготовка викладачів до інклюзивних методів навчання та відсутність доступних шкіл роблять цю групу вразливою перед відмовою у праві на освіту. Швидкість відвідування школярами з обмеженими можливостями не набагато нижча у розвинених країнах – 90%.

6 Вибачте, друзі …. Гендерна рівність не існує: Бути «неправильною» статтю: Незважаючи на останні досягнення в освіті дівчат, покоління молодих жінок залишилось позаду. Понад 132 мільйони молодих жінок у всьому світі зараз не навчаються у школі. Кожна третя дівчина в країнах, що розвиваються, виходить заміж до 18 років і, як правило, залишає школу.

7 Життя в країні, що перебуває в конфлікті або під загрозою конфлікту: У результаті будь-якої війни багато жертв, а системи освіти часто руйнуються. Вплив конфлікту не можна перебільшити. Близько 250 мільйонів дітей проживають у країнах, що постраждали від конфліктів. В даний час близько 61 мільйона дітей не відвідують школу, оскільки вони живуть у зонах конфліктів та катастроф, а молоді дівчата на 90% частіше виходять із середньої школи в районах конфлікту, ніж деінде, за даними ЮНЕСКО.

ООН: Майже 1 мільярд дітей залишиться без роботи, якщо допомога в освіті залишиться незмінною

8 Відстань від дому до школи: для багатьох дітей у всьому світі прогулянка до школи тривалістю до трьох годин у кожному напрямку не є рідкістю. Уявіть, що ви повинні відправлятися до школи, голодні, о 5 ранку щодня, а не повертатися до 7 вечора. Багато дітей, особливо дівчаток, також вразливі до насильства під час своїх довгих та небезпечних подорожей до школи та назад.

9 Голод та погане харчування: Вплив голоду на системи освіти суттєво недооцінюється. Сильне недоїдання, яке впливає на розвиток мозку, може бути таким же, як втрата чотирьох класів шкільного навчання. За оцінками, в 2013 році близько 151 мільйона дітей у віці до п’яти років затримані в розвитку будуть. Як результат, низькорослі діти на 19% рідше можуть читати до восьми років. І навпаки, повноцінне харчування може бути вирішальною підготовкою до гарного навчання.

10 Витрати на освіту: Для багатьох найбідніших сімей школа залишається занадто дорогою, і діти змушені залишатися вдома, роблячи домашні справи чи працюючи самі. Сім’ї залишаються замкненими у циклі бідності, який триває поколіннями. У багатьох країнах Африки, хоча освіта теоретично безкоштовна, на практиці “неофіційні збори” бачать батьків, змушених платити за “обов’язкові предмети”, такі як форма, книги, ручки, додаткові уроки, плата за іспити або кошти на підтримку шкільних будівель. В інших місцях відсутність функціонуючих державних (підтримуваних державою) шкіл означає, що батькам не залишається іншого вибору, як відправляти своїх дітей до приватних шкіл, які, навіть якщо вони “низькооплачувані”, є недоступними для найбідніших сімей, які ризикують самі знедолені в своїх зусиллях покращити життя своїх дітей завдяки освіті.

Генеральний директор ЮНЕСКО нещодавно заявив:

“По-перше, освіта – це право людини, суспільне благо і суспільна відповідальність. По-друге, освіта є найпотужнішою силою в наших руках для забезпечення значного поліпшення здоров’я, стимулювання економічного зростання, розкриття потенціалу та інновацій, необхідних для побудови більш стійких та стійких суспільств », – сказала вона.

Мені було цікаво читати це, якщо ми справді живемо у 21 столітті. Я дивувався, думаючи, чи достатньо ми зробили і чи робимо достатньо. Я прийшов короткий.

Однак я дав старт. Минулого року я спонсорував 10 дітей протягом одного повного року навчання.

Brag Vs No Brag: Минулого року я був у Isha Insight і йшов по кавовій зоні до залу, поки я бачив можливість Isha Vidya (Освіта) …. Я був заінтригований. Я боровся з тим, щоб повернути ….

Ви завжди маєте проблеми особисто ….. У вас завжди є план … У вас завжди є бюджет на ваш наступний будинок …. У вас завжди є зобов’язання …. Ви хочете купити нову машину …. Ви хочете взяти відпустку …. Ви хочете інвестувати в майбутнє своїх сімей … Ви хочете побудувати фундамент для свого життя …. Ви хочете заощадити трохи грошей …. Ви маєте право намір повернути дітям, які не мають базової освіти …. Ви підштовхуєте це до майбутнього …. Закон інерції вступає в життя …. Життя прекрасне, і ми живемо за статусом кво.

Я ще раз повторюю своїми словами: “Кожен день – це другий шанс зробити все, що ти хотів зробити ….”

Я вимагаю від усіх вас зробити невеликий крок по-своєму.

Минулого року я пройшов трохи без відома дружини і вирішив залишити це маленьким секретом. Потім я почав думати …. особливо, коли сьогодні гуляв вулицями Нью-Йорка. Я думав про 10 дітей, яких я зміг забезпечити для навчання на рік.

Я мрію повернути дітям за їх освіту з точки зору спонсорства базової освіти, стипендії чи часткової освіти по-своєму. Але я думаю, що цього недостатньо …. ВІН ПРОСТО НЕ ДОСТАТОЧНО. МИ ДОБРО БІЛЬШЕ.

Я думав про дітей, яких я не зміг підтримати, а потім сказав собі, якщо я не буду говорити про це, ніхто з моєї мережі людей про це не дізнається.

Я ні на кого не впливав. Я радше спробую, але не сиджу склавши руки і припускаю, що зробив свою справу. Я простягаю руку, щоб зробити більше, і чекаю, що кожен із вас зробить більше і поділиться своєю подорожжю. Буде більше людей, які будуть натхненними, і буде більше людей, які виступлять робити більше. #supportbasiceducation

Чи достатньо я зробив? Немає!!! Я присягаю щороку підтримувати базову освіту щонайменше 10 дітей. Ми повинні зробити більше, і цього недостатньо. #savethechildren.

Чи можу я зробити більше? Так!!! Чи можемо ми всі зробити більше для навчання своїх дітей у всьому світі? Так, зробіть свій внесок по-своєму … будь-то, щоб витратити час на викладання pro-bono …. будь то інвестування у майбутнє дитини чи будь-то вплив на вашу сім’ю та друзів, щоб підтримати малозабезпечених.

Ви купуєте своїй дитині Лего. Подивіться, чи можете ви придбати Lego для дитини, яка перебуває під привілеєм. Є так багато допоміжних організацій, де ти можеш взяти участь по-своєму. Ви також можете активізуватись у школах, щоб краще навчатись.

Якщо ми прагнемо залишити спадщину для нашого майбутнього, тоді це потрібно починати з освіти та забезпечення базової освіти наших дітей у всьому світі.

У 21 столітті я мрію побачити кращий світ. Я мрію побачити світ, де базову освіту дають на 100%. Жодна дитина не позбавлена базової освіти. Давайте побудуємо кращий світ на завтра.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/every-day-second-chance-do-everything-you-want-mithun-kadur/.

Mithun Kadur люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: