Не заперечуйте дані: Моя порада жінкам-засновницям

У цій серії професіонали обговорюють рішення, щоб зробити індустрію технологій більш різноманітною та інклюзивною. Прочитайте їхні історії, а потім напишіть власні, використовуючи #TechTalksDiversity десь у тілі публікації. Щоб отримати більше інформації та новин на цю тему та багато іншого, підпишіться на щотижневий бюлетень LinkedIn про стартапи та венчурний капітал тут.

У 2005 році я залишив Yahoo! щоб заснувати свою першу компанію, соціальну мережу, націлену на нових мам, яка називається Мама Майї. Ось що я хотів для мене: у мене була відмінна мережа (з часів розквіту Yahoo!), Великий досвід роботи та впевненість у собі як засновнику та генеральному директорі. Я також знав, що мав чудову ідею в “потрібний” час.

Враховуючи те, що соціальні мережі явно розгорталися, а Facebook не був відкритий для студентів, створення вертикалізованої версії MySpace (яка мала дивовижний ріст користувачів, але був візуальним безладом) здавалося непростим замахом. Я зрозумів, що все, що мені потрібно було зробити для спільноти венчурного капіталу, щоб побачити потенціал, – це з’єднати точки. Однак реальність була зовсім іншою. Я не раз чув, що «у мам немає часу на соціальні мережі», що не мало сенсу для мене як мами на той час і сьогодні просто смішно.

Але оскільки більшість людей, яким я висловив свою ідею, були чоловіками, мені довелося піднятися на додатковий пагорб, щоб просвітити їх про свою цільову аудиторію. Після величезної напруженої роботи я знайшов чудового партнера в True Ventures, мав успішний вихід, і тепер я є генеральним директором та співзасновником моєї другої компанії, що підтримує справжню компанію, Hatch Baby. Реальність така, що моя історія закінчується добре, але це стосується не кожної жінки на моєму становищі (колись і зараз).

Виявляється, навіть у 2016 році є багато жінок-засновниць, які мають подібний досвід. Недавнє опитування LinkedIn показало, що 42 відсотки жінок-засновниць вважають, що більшість венчурних капіталістів не розуміють товар чи послугу, яку вони намагаються продати (порівняно з 28 відсотками чоловіків). Не дивно, що 57 відсотків жінок-засновниць вважали, що більшість венчурних капіталістів також не є цільовими споживачами їх товару чи послуги. Вони також сприймають сексизм у спільноті ВК значно більше, ніж засновники чоловічої статі (79 відсотків проти 28 відсотків). І лише 15 відсотків жінок-засновниць вважають, що спільнота ВК робить “значний прогрес у інвестуванні в більш різноманітні компанії”.

Я не здивований цією статистикою, хоча і трохи вражений їх драматичним характером. Я написав цей твір не лише тому, що можу особисто спілкуватися як засновник, а й тому, що зараз я можу допомогти надихнути на зміст. Партнери з True Ventures визнають, що різноманітність є величезною проблемою у галузі венчурного бізнесу, і найняли мене як венчурного партнера, щоб я був важливим, недостатньо представленим голосом за столом.

Дозвольте мені щось чітко пояснити: мені запропонували цю можливість, тому що я двічі засновник і генеральний директор, маю давні стосунки з людьми в True, я впевнений, що я заслуговую місця за столом і є жінка, яка вносить унікальний голос у наші дискусії.

На жаль, дані свідчать про те, що спільнота венчурного капіталу все ще відчуває себе хлопчиським клубом для багатьох засновниць. Ми можемо говорити про зміни, що відбуваються в галузі (і я вважаю, що відбуваються позитивні зміни!), Але тим часом я маю кілька порад тим з вас, хто може мати додатковий пагорб чи два, щоб піднятися, створюючи наступні маленькі Біти Медісон Рід, або StitchFix.

1 ви сила природи і здійсните це.

Кому цікаво, що говорять дані; ви повинні вірити в себе. Не забувайте, що у вас є чудова ідея і ви заслуговуєте на фінансування так само, як будь-хто інший. Не дозволяйте нікому говорити вам, що мами відсутні в соціальних мережах (мама Майї), підключені пристрої не мають сенсу для немовлят (Hatch Baby) або будь-яка інша припущення, яке передбачає протилежність реальності вашого товару чи послуги. Ви людина, яка розуміє, чому світ став би кращим для вашого бізнесу, і якщо ви не боретеся за цінність своєї ідеї з лютою енергією, ніхто інший цього не зробить.

2 вам потрібно лише одне «так», щоб рухати свою компанію вперед.

Якщо ви думаєте про це таким чином, завдання збору коштів здається менш страшною. Вам не потрібно, щоб кожен потенційний інвестор розумів ваш продукт і ставився до нього особисто. Потрібно лише одне “так” від інвестора, який погодиться, що ви маєте унікальну кваліфікацію, яка може порушити ваш ринок, і вірить у ваш товар, чи можуть вони стосуватися цього. Ваша робота, коли ви виступаєте, полягає в тому, щоб перевірити свою невпевненість у дверях і розповісти свою історію з дивовижною пристрастю та даними, які перетворять усвідомлену потребу в чудову можливість, яку ВК просто не може пропустити. Якщо говорити про дані …

3 зберіть реальні дані про свій бізнес і нехай він розповість вашу історію за вас.

Дайте собі перевагу, зібравши незаперечні якісні та кількісні дані, які підтверджують, що ваша ідея має гідність. Ніхто не може сперечатися з фактами. Якщо ви доведете необхідність свого товару чи послуги реальними даними, ви привернете увагу. Для цього теж не потрібна тонна грошей. Проведіть власне якісне дослідження користувачів із групою цільових клієнтів (яких ви не знаєте) та кількісно, створивши цільову сторінку з рекламою Facebook для перевірки обміну повідомленнями та конверсії.

4 здавайтеся “великою справою”, не поводячись як придурок. і попроси грошей.

У своєму першому кроці я дійшов до кінця колоди і завершив зустріч, ні про що не просячи. Як узагальнення, і виходячи з мого досвіду, жінки частіше представляють себе скромними під час зустрічі. Реальність така, що ВК щороку укладають дуже мало угод. Якщо ви дасте БУДЬ-яку причину, щоб ми сказали “ні”, ми будемо. Ви повинні показати нам, що хочете гроші, попросивши їх. Також у ваших інтересах створити атмосферу дефіциту у вашій угоді. Зробіть так, щоб ми хотіли бути частиною ваших фантастичних та обмежених можливостей (і робити це все, не звучачи зарозуміло).

5 попрацюйте у своїй мережі – і якщо у вас її немає, почніть її будувати одразу.

Я хотів би сказати вам, що збір коштів є демократичним і що кожен може отримати можливість передати свій бізнес на VC та отримати фінансування. Але це просто не так, як це працює. Мережа має значення, і вам потрібен хтось, хто може заспівати ваші похвали людям за допомогою чекових книжок.

На жаль для жінок, на гіпотетичному полі для гольфу досі трапляється багато сеансів розтирання ліктів. Коли я працював в Yahoo !, колег-чоловіків запрошували на піші прогулянки, до яких я не входив, тому мені довелося розібратися з іншими способами, як це зробити. Протягом багатьох років я підтримував тісний зв’язок з багатьма колишніми колегами, і це надзвичайно допомогло мені в налагодженні стосунків з потенційними інвесторами. Я рекомендую спробувати створити власні можливості для роботи в мережі. Переходьте на свою поточну роботу, щоб допомогти переповнити роботу для когось, у кого ви завжди хотіли вчитися, або приєднатися до комітету, який дозволяє вам спілкуватися з командою, відмінною від вашої.

Хоча сьогоднішня статистика засмучує, ми далеко не безсилі контролювати долю нашого бізнесу. Деяким з нас, можливо, доведеться трохи більше працювати, щоб отримати фінансування, але це цілком досяжно, якщо ми віримо в себе і те, що будуємо. Якщо ви потенційний засновник або співтовариство венчурного капіталу, які кроки ви почнете робити, щоб внести свій внесок у зміни?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/dont-deny-data-my-advice-female-founders-ann-crady-weiss/.

Ann Crady Weiss люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: