Потрібне програмне рішення для клієнтів, яке ви не можете надати? Партнер вгору!

Партнерство з каналами – це взаємовигідна угода, за якою керівники однієї компанії погоджуються продавати товари чи послуги іншої компанії, як правило, як кобрендова пропозиція. Існує кілька типів партнерських відносин з каналами – від простого розповсюдження продуктів чи послуг іншої компанії до перепродажу з доданою вартістю та додавання спеціально розроблених рішень, таких як програмне забезпечення. Коли ви хочете запропонувати своїм клієнтам повний пакет, вам, можливо, доведеться співпрацювати з розробником програмного забезпечення.

Керівники компаній часто вступають у такі типи партнерських відносин, щоб розширити асортимент товарів, додаючи відсутні компоненти рішень, забезпечуючи тим самим єдине рішення для своїх клієнтів. Співпрацюючи з надійним розробником програмного забезпечення, компанії можуть мати більше можливостей вирішувати проблеми своїх клієнтів і продавати цілісні рішення – крім того, розробник отримує новий бізнес. Коли все йде гладко, всі виграють.

Чому приєднуватися до партнерської програми каналу?

Ви власник бізнесу, який хоче розширити свій бізнес, надаючи індивідуальні товари чи послуги? Або, можливо, ви раніше втрачали клієнтів, тому що вони шукали одну компанію, яка могла б запропонувати все, що їм потрібно. Ви можете найняти додатковий персонал з необхідним досвідом, але компанія-партнер може надати те, що ви хочете запропонувати своїм клієнтам та потенційним клієнтам. Хоча обидва рішення потребуватимуть інвестицій, партнерство, як правило, є менш ризикованим та витратним.

Співпрацюючи з компанією, яка може забезпечити або створити те, що потрібно вашим клієнтам, ви можете зробити своїх клієнтів щасливими, оскільки їм не потрібно погоджуватися на рішення, які не відповідають їхнім потребам. Зазвичай ви зможете поставити марку рішення як своє власне і отримати з нього високий прибуток.

Приклад

Скажімо, ви – постачальник комп’ютерного обладнання, що обслуговує малий бізнес. Одній із ваших клієнтів потрібно додати апаратне забезпечення для розширення бізнесу, але вона повинна переконатися, що нові системи будуть працювати з поточним програмним забезпеченням її компанії. Ви не розробник програмного забезпечення, але ви знаєте про авторитетну розробницьку компанію, співробітники якої можуть налаштувати потужне інтеграційне рішення для вашого клієнта.

Ви зустрічаєтеся з розробником програмного забезпечення, щоб обговорити потреби вашого замовника та чи можуть та хочуть розробники взяти участь у проекті. Потім ви налаштовуєте та сприяєте зустрічам між вашим клієнтом та членами дизайнерської групи для визначення вимог, після чого всі ви узгоджуєте фінансову домовленість із розробником. Найчастіше ви будете «володіти» клієнтом, а це означає, що розробники виконують роботу, ви стягуєте з клієнта загальну вартість проекту, потім ви платите розробникам за їх роботу. В іншому випадку розробники програмного забезпечення можуть безпосередньо виставити рахунки вашим клієнтам. У такій домовленості ваша винагорода – міцніші стосунки з вашим клієнтом. Це часто призводить до збільшення бізнесу з цим клієнтом, а також до переходів.

Переваги – з уловом

Подібно до того, як дві голови краще, ніж одна при вирішенні проблеми, наявність партнера може призвести до кращих, швидших рішень для ваших клієнтів.

Партнер вашого каналу буде відданий вашим цілям, оскільки ваш успіх також означає перемогу для вашого партнера.

Ви можете скористатися знаннями та навичками партнера для розробки рішення у постійно змінюваному технологічному ландшафті, і не потрібно масштабувати свій бізнес, якщо ви не готові. Завдяки тісній співпраці обидва партнери глибше розуміють потреби споживачів, а також сильні та слабкі сторони один одного.

Обидва партнери користуються перехресними можливостями реклами, які надає партнерство, і навіть можуть скористатися командами продажів та маркетингу один одного.

Партнерство може збільшити вашу видимість на вашому поточному ринку та допомогти вам розширитися до нових.

Використовуючи партнерські відносини, постачальник товарів або послуг може підвищити продуктивність і прибутковість, скоротити час виходу на ринок, а також збільшити лояльність клієнтів. І ваші клієнти оцінять, що їм доведеться мати справу лише з одним постачальником рішень: вами.

Але партнерські стосунки можуть мати і складну сторону. Вам потрібно переконатися, що ви вибрали партнера, який може надати додаткові послуги, яких вам не вистачає. Як рівноправні партнери, ви повинні цінувати і поважати те, що кожна сторона вносить у партнерство. Тісна співпраця та взаємодія на всіх рівнях є обов’язковою умовою, тому вам потрібно мати правильні бізнес-технології та процеси, щоб полегшити середовище співпраці. Обидві сторони повинні повністю розкрити свої знання, інформацію та найкращі практики для досягнення своїх спільних цілей. Ви повинні повністю окреслити всі деталі та очікування від усіх сторін, наприклад, хто забезпечує навчання або постійну підтримку, на початку партнерства.

Коли кмітливі керівники бізнесу починають і правильно здійснюють партнерські відносини з каналами, це може бути ефективною ціннісною пропозицією для обох сторін. Оберіть партнера, який володіє знаннями, щоб надавати послуги та технології, які додають вашої вартості і цінності компанії відповідають вашим. Кожна сторона повинна поважати і цінувати те, що інша представляє за столом, і, найголовніше, будувати партнерство на основі взаємної, постійної довіри.

Не знаєте, з чого почати свій власний шлях до розробки програмного забезпечення? Сьогодні співпрацюйте з експертами групи Intellection (TIG) за номером 678-283-4283, щоб розпочати роботу з вашим унікальним рішенням.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/need-customer-software-solution-you-cant-provide-up-dave/.

Dave Bernard люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: