Приховані переваги найму добре навчених та досвідчених команд

Коли кілька років тому у моїй команді з 10 чоловік справи йшли гладко, це було легко через їх багатий досвід.

Кожен з них мав багаторічний досвід роботи за фахом.

Вони точно знали, що робити далі, кожного разу.

Киньте їм виклик, вони швидко вирішили це і навіть зробили все, щоб вирішити проблеми, які виникнуть пізніше – до того, як вони трапляться.

Була також надійна документація за кадром.

Всі документували все, що робили.

У нас були сховища даних, репозиторії git, посібники для брендів, управління активами дизайну тощо.

Ми змогли заробити високих семи цифр лише з 10 із нас! І ми були просто маркетинговою групою – ми не виконували жодного завдання, бо були «просто» філіями!

Єдиний спосіб, який ми могли зробити це, був завдяки життєвому досвіду, навчанню та глибині документації, які ми мали в нашій команді.

Основні 3 переваги найму добре навчених людей та створення бібліотеки документації:

1 Швидкість виконання справ зростає в геометричній прогресії.

Правильні люди інстинктивно знатимуть, що робити далі, або можуть скласти шматочки головоломки, щоб зрозуміти, що робити далі. Інтуїція, як правило, висока для людей, які мають великий досвід підготовки та життєвий досвід у будь-якій галузі, в якій вони перебувають.

Створення повторюваних процесів є ефективним.

Ефективність – це фантастична конкурентна перевага!

2 Виконання справ без помилок також зростає в геометричній прогресії.

Існує класична історія смертності, яка суттєво знижується, як тільки було винайдено «контрольний список» для хірургічних кабінетів лікарні. Як тільки з’явився контрольний список, помилки зменшувались, і люди жили.

Хороші люди вдосконалювали та працювали над тим, щоб зробити ці контрольні списки більш ефективними, враховуючи їх досвід у хірургічних кабінетах. Знання того, як розказати, що працює, а що не, походить від поглибленого навчання та досвіду.

Контрольний список рятує життя! Це документація!

3 Рівномірність правильних вчинків є каталізатором успіху.

Якщо ви зможете рівномірно повторити саме те, що вам вдається у вашому бізнесі, чи будете ви постійно спостерігати за успіхом і зростанням, які переживаєте? Так! І навпаки, якщо ви продовжуєте робити те саме, що не вдається, тоді ви будете продовжувати невдало!

Якщо ви хочете розширити свій бізнес, то вам потрібно найняти добре навчених людей або людей, які мають великий досвід роботи у зростаючому бізнесі.

Я говорю про маркетологів!

Раніше цього року, коли мій попередній бізнес виріс до 180+ співробітників, я найняв 5 різних агентств для роботи над нашими рекламними рахунками. Вони були одними з найкращих у своїй ніші. Мені дуже подобалося працювати з ними.

У нас була одна проблема …

Наша внутрішня команда була настільки зайнята, що ми не змогли виготовити всі активи досить швидко, щоб ці агенції могли їх використовувати.

Мені довелося відпустити ці агенції через кілька коротких місяців. Я скасував наші контракти через падіння продажів, але також через те, що ми не змогли рухатися досить швидко для них.

З іншого боку медалі – агенції також не могли виробляти активи досить швидко для нас.

Розмова про улов-22.

Агентства, яких я найняв, були чудовими стратегами.

Блискуче, навіть.

Коли справа дійшла до виконання, у контрактах на виробництво активів у тому масштабі, який ми очікували для виконання стратегій, просто не вистачало часу.

Ми були в одному точному човні.

Жодна зі сторін не має ресурсів чи часу на виробництво активів або управління в такому масштабі, який був би вартим.

Я подумав: “повинен бути спосіб це виправити! Я постійно натрапляю на це … нам потрібно більше хороших, добре навчених, відданих людей у нашій команді! “

У мене вже деякий час домен GruntWorkers.com лежить у задній кишені, і саме це ім’я домену з’явилося мені в голові саме в той момент.

Я дозволив цій ідеї посидіти кілька місяців, перш ніж нарешті вирішити, що настав час вирішити проблему постійно потребувати хороших, доступних, цілеспрямованих, працьовитих, добре навчених, досвідчених людей у командах маркетингу, які можуть переходити від завдання до завдання на своєму власний.

Навчання, яке я проводжу для команди на GruntWorkers.com, походить від усіх великих людей у космосі – на додаток до 15-річного досвіду цифрового маркетингу, який я навчаю в них.

Ми тут, щоб вирішити проблему нестачі часу, щоб все це зробити.

Тепер ви можете найняти Grunt Worker, який може допомогти у виконанні всіх ваших маркетингових стратегій. Ми навіть допоможемо створити стратегії, що відповідають вашому маркетинговому плану, щоб ми могли продовжувати ваш бізнес рухатись вперед!

Я з радістю повідомляю, що я Grunt Worker No1.

І я радий допомогти ВАМ масштабувати свій бізнес як ніколи раніше.

Пора починати рости прямо зараз, тож найміть Grunt Worker сьогодні, перш ніж забути.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/hidden-benefits-hiring-well-trained-experienced-teams-james-zolman/.

James Zolman люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: