Розширена реальність, що підтримує логістику, ланцюжок поставок та операції

Додаток доповненої реальності надає користувачеві швидкий доступ до інформації в будь-який час і в будь-якому місці. Це суттєва перевага для планування в логістиці, ланцюгу поставок та операціях.

Потреби та вимоги в управлінні ланцюгами поставок (СКМ)Згідно з недавнім дослідженням, проведеним DHL (Augmented Reality In Logistics, 2014), найважливіші потреби та вимоги стосуються підтримки в:

Оптимізація комплектації

Планування складу

Оптимізація транспорту

Підтримка динамічного руху

Доставка на останню милю

Оптимізація комплектаціїУ логістиці доповнена реальність може оптимізувати процес вибору. Будь-який паперовий підхід є повільним і призводить до помилок. Зазвичай підбиранням роботи часто займаються недосвідчені люди. Працівників потрібно навчити за допомогою дорогого інструменту навчання, щоб забезпечити ефективний вибір та не допускаючи помилок. Носні AR-пристрої пропонують рішення для пошуку правильного шляху до товару, скорочуючи час пошуку та навчання.

Планування складуУ наш час склади використовуються не тільки як центри зберігання та розподілу, але вони забезпечують нові послуги (налаштування, перефасовка та ремонт продуктів). Завдяки додатку AR можна підтримати нові вдосконалення послуг за допомогою моделювання змішаної реальності.

Оптимізація транспортуСпеціальне програмне забезпечення вже використовується у вантажних перевезеннях для планування та розрахунку найкращої оптимізації вантажів. Масове впровадження смарт-окулярів може показати покрокові інструкції щодо ефективного завантаження вантажу в контейнер або судно. Навантажувачі отримують план навантаження та інструкції безпосередньо на головному дисплеї.

Підтримка динамічного рухуІснує величезний попит на рішення для підвищення точності доставки. Доповнена реальність може відображати дані про дорожній рух у реальному часі та вказувати альтернативне рішення (наприклад, оптимізація маршруту, поліпшення безпеки руху, мінімізація відволікання водія).

Доставка на останню милюОстання миля – це останній розділ ланцюга поставок, в якому товари передаються одержувачу. Завдяки AR покращена обробка посилок, що забезпечує оптимізацію навантаження. Мобільні та носимі технології – це ефективний інструмент навігації в приміщенні, що скорочує час пошуку та доставки, особливо при перших поставках. Також ця методологія покращує безпеку зареєстрованого відправлення, прискорюючи весь процес доставки.

Наступні крокиТепер ця технологія пропонує розпізнавання зображень у режимі реального часу, зчитування штрих-коду, навігацію в приміщенні та безперебійну інтеграцію із системою управління складом. Наступне покоління носимих та мобільних пристроїв покращить здатність розпізнавати реальний об’єкт. Смарт-скло Project Google Tango та Epson Moverio Pro BT-2000 мають стереокамеру з тривимірним зондуванням глибини, яка виявляє розміри та просторове розташування об’єктів по відношенню один до одного, покращуючи змішаний зміст реальності. Це вдосконалення дозволяє користувачеві покращити візуальну допомогу та забезпечити обґрунтовану підтримку та навчання з питань логістики, ланцюга поставок та операцій.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/augmented-reality-supporting-logistics-supply-chain-emanuele-borasio/.

Emanuele Borasio люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: