Срібна куля для кращого досвіду програмного забезпечення? Не ускладнювати.

Незалежно від того, переробляєте ви існуючі цифрові рішення або починаєте з нуля, є один надійний спосіб швидко вдосконалити програмне забезпечення: спростити його. Спрощення інтерфейсу UX може забезпечити потужні результати, що допоможе вам скоротити час навчання, збільшити рівень прийняття та, що найголовніше, полегшить розробку мобільних та адаптивних програм. То як же ви побудуєте свій UX з урахуванням простоти? Читай нижче. Інші поради див. У нашому UX Playbook.

Використовуйте реальні розумові моделі

Незалежно від того, який тип програмного забезпечення ви розробляєте, ваші користувачі матимуть розумові моделі, які добре розуміють і дозволять їм покладатися на попередньо вдосконалений досвід. Використовуйте їх. Розробка UX навколо цих перевірених моделей зробить ваше програмне забезпечення більш інтуїтивним, ефективним та простим у використанні.

Оптимізуйте основний досвід користувача

Ви не можете постійно догоджати всім людям. Але ви можете зосередитись на найкращому місці, де 80% ваших користувачів проводять 80% свого часу – і це наблизить вас досить близько. Зрозумійте та оптимізуйте цю область для кожної з ваших цільових персон, щоб забезпечити найефективніший та ефективніший досвід кожного разу.

Використовуйте та повторно використовуйте перевірені ux-шаблони подань

Користувачі очікують досвід, який вони вже знають. На щастя, є перевірені UX-схеми переглядів та загальні панелі інтерфейсу, на які ви можете покластися, щоб легко задовольнити ці очікування. Створення досвіду, який здається другою природою, зробить ваші рішення простішими та інтуїтивнішими.

Дотримуйтесь найнеобхіднішого

Для кожного подання надайте лише навігацію, елементи керування та вміст, необхідні для завершення роботи над цим видом. Все, що не потрібно для завершення роботи у поданні, лише додає складності і повинно вважатися дефектом.

Забезпечте узгодженість між пристроями

Користувачі очікують вдосконалення роботи на настільних ПК, мобільних пристроях та планшетах. Якщо ваші програми виглядають або поводяться по-різному на різних пристроях, це не тільки негативно впливає на зручність використання – це може змусити користувачів поглянути на те, що може запропонувати ваша конкуренція.

Організуйте завдання в оптимізовані робочі зони

Кожне цифрове рішення має сфери, де виконується ключова робота. Упорядкування програмного забезпечення в оптимізовані робочі зони, як-от кухня в будинку, допоможе спростити складну роботу.

Якщо є сумніви, спростіть

Якщо взагалі є якесь питання, помиліться на стороні більш простого. Будь то кнопка, дія чи панель – якщо це не потрібно, зніміть її. Зрештою, якщо ваша програма дійсно це потребує, ви дізнаєтесь, і ви завжди можете додати її пізніше.

Хочете побачити, як ці принципи застосовуються до вашого програмного забезпечення?

Якщо у вас запланований випуск нового продукту протягом наступних шести місяців, ви можете претендувати на БЕЗКОШТОВНУ концепцію дизайну. Просто зв’яжіться з нашими експертами, і за 14 днів ми покажемо вам, як спрощений UX може повністю змінити обличчя вашого програмного забезпечення. Вивчайте більше.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/silver-bullet-better-software-experience-keep-simple-paul-giurata/.

Paul Giurata люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: